החברה השקטה ביותר בשילוש הקדוש של עולם שעוני היוקרה, ושרון קונסטנטין, משיקה שעון יוקרה חדש לנשים – אוברסיז זהב אדום 4605V – שעון בזהב אדום בקוטר של 35 מ״מ, שמגיע במסגרת קמפיין השקה בינלאומי מרשים עם השגרירה החדשה של המותג, האמנית זריה פורמן. מוזמנים להתרשם מהשעון החדשים ביחד איתנו ולראות איך ושרון קונסטנטין משיקה יצירות מופת הורולוגיות גם לנשים.

אוברסיז זהב אדום 4605V – מפרט טכני

השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיעים בגוף העשוי מזהב אדום, בקוטר של 35 מ״מ ובעובי של 9.33 מ״מ. השעון מגיעים עם בזל משובץ ב-90 יהלומים בחיתוך עגול.

אוברסיז זהב אדום 4605V. מקור - Hodinkee.
אוברסיז זהב אדום 4605V. מקור – Hodinkee.

השעון מגיע עם לוח זהב, בגוון זהה לזה של גוף השעון, עם ציפוי לכה שקופה ועם גימור קרני שמש. על הלוח אנו מוצאים אינדקסים בגימור קטיפתי עם מילוי סופר לומינובה כחול, תאריכון בשעה 3 ומחוגי שעה ודקה מזהב בצורת חרב.

בזל משובץ ב-90 יהלומים. מקור - Hodinkee.
בזל משובץ ב-90 יהלומים. מקור – Hodinkee.

השעון מגיע עם צמיד אינטגרלי העשוי מזהב אדום 18 קראט, כשכל שעון יגיע עם רצועת עור עגל לבנה עם תפרים בגוון זהה (Tone-On-Tone) ועם רצועת גומי לבנה.

אוברסיז זהב אדום 4605V – מנגנון

אמרנו יצירת מופת הורולוגית? אז תרשו לנו להכיר לכם את המנגנון של השעון. בעוד יצרניות שעונים אחרות נוטות לשלב לפעמים מנגנון קוורץ בשעוני הנשים שלהן, השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיע עם קליבר 1088/1.

המנגנון האוטומטי בגב השעון. מקור - Hodinkee.
המנגנון האוטומטי בגב השעון. מקור – Hodinkee.

קליבר 1088/1 הוא מנגנון אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 40 שעות. את המנגנון המרשים ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים, כשהוא מגיע עם רוטור העשוי מזהב אדום כשהוא מכיל 26 אבני חן. המנגנון מגיע בעובי של 3.83 מ״מ ובקוטר של 20.8 מ״מ.

אז מה חדש בעצם?

השקת השעון החדש מגיעה כאמור במסגרת ההכרזה של ושרון קונסטנטין על שיתוף פעולה עם שגרירה חדשה, האמנית זריה פורמן. פורמן, מניו יורק, היא צלמת שמגיעה לאזורים נידחים מסביב לעולם, כשהיא מתעדת נופים משתנים. לאחר מכן היא חוזרת לסטודיו שלה בניו יורק ומשחזרת את הנופים והפרטים שבהם צפתה בצבעי פסטל על נייר בפורמט גדול. העבודות שלה הוצגו במוזיאונים וגלריות נחשבות מסביב לעולם.

האמנית זריה פורמן. מקור - Hodinkee.
האמנית זריה פורמן. מקור – Hodinkee.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ושרון קונסטנטין, רפרנס 4605V/200R-B968, מגיע בייצור סדרתי, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-150 מטרים. השעון מגיע עם תג מחיר של 58,500 דולרים אמריקאיים, כשהוא זמין לרכישה באופן מיידי.

אוברסיז זהב אדום 4605V. מקור - Hodinkee.
אוברסיז זהב אדום 4605V. מקור – Hodinkee.

השורה התחתונה

מגוון שעוני האוברסיז בקוטר של 35 מ״מ של ושרון קונסטנטין הוא קטן יחסית, אם כי נראה כי ושרון קונסטנטין מנסה להרחיב את הסדרה הזאת ולהפוך את הקוטר הזה למשמעותי יותר בקולקציה שלה. השעון החדש, למרות היותו משובץ ב-90 יהלומים בבזל שלו, מציג אלגנטיות מאופקת ועדינות, בשילוב מנגנון אוטומטי מרשים, כמיטב המסורת של ושרון קונסטנטין.

למעבר לאתר של ושרון קונסטנטין.