בשנה שעברה הציגה ושרון קונסטנטין את שעון האוברסיז לוח שנה נצחי שלה בגרסה מיוחדת. שעון בגוף דק במיוחד העשוי מזהב אדום עם לוח סקלטון. השנה מציגה החברה שעון חדש בסדרה, גם הפעם בגוף העשוי ממתכת יקרה – הפעם בזהב לבן. אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן – הגורו יצא לצרף שעון נוסף לרשימת החלומות שלא יתגשמו לעולם שלו …

אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן – מפרט טכני

השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיע כאמור בגוף העשוי מזהב לבן. הוא מגיע בקוטר של 41.5 מ”מ ובעובי של 8.1 מ”מ. אם עדיין לא הבנתם – מדובר בשעון אולטרה דק …

אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן. מקור - TimeandWatches.
אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן. מקור – TimeandWatches.

גוף הזהב הלבן עוטף לוח סקלטון, המכיל בתוכו את לוח השנה הנצחי. באופן מפתיע, ושרון קונסטנטין מצליחה לשלב לוח קריא יחסית, הודות לשימוש בטבעות כחולות לציון הימים, החודשים והתאריך.

לוח שנה נצחי סקלטון בגוף אולטרה דק לראשונה בזהב לבן. מקור - TimeandWatches.
לוח שנה נצחי סקלטון בגוף אולטרה דק לראשונה בזהב לבן. מקור – TimeandWatches.

בשעה 3 אנו מוצאים את התאריכון של השעון. בשעה תשע אנו מוצאים את תצוגה היום בשבוע. החודשים מופיעים בשעה 12 בלוח השעון, כשמתחתם, בשעה 6, אנו מוצאים את תצוגת מצב הירח. לוח השעון “עטוף” במסגרת כחולה עם תצוגת הדקות.

אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן – מנגנון

בתוך השעון פועל קליבר 1120 QPSQ/1 – מנגנון אוטומטי מבית ושרון קונסטנטין. המנגנון פועל בקצב של 19,800 ויברציות לשעה – תדר של 2.75Hz.

קליבר 1120 QPSQ/1. מקור - TimeandWatches.
קליבר 1120 QPSQ/1. מקור – TimeandWatches.

המנגנון מגיע עם רוטור סקלטון בציפוי NAC. ושרון קונסטנטין עיצבה את הרוטור כך שיציג את צורת הצלב המלטזי, סמל החברה. את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשעל גב השעון אנו מוצאים גם את חותם ז’נבה היוקרתי.

אז מה חדש בעצם? 

כאמור, ושרון קונסטנטין מוסיפה דגם נוסף לסדרת שעוני האוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דקים שלה, הפעם בגוף העשוי מזהב לבן.

אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן. מקור - TimeandWatches.
לחצני הכיוון והשליטה בלוח השנה בצד השעון. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו? 

תסלחו לנו, אבל חופש גדול, קורונה, זום וכאלה, תרשו לנו להעביר לכם שיעור קצר במתמטיקה. אם מחברים ושרון קונסטנטין עם לוח שנה נצחי עם אולטרה דק עם סקלטון עם זהב לבן, מה תהיה התוצאה הסופית? רוצים רמז מהגורו? הרבה מאוד …

הרצועות והצמיד שמגיעים עם השעון. מקור - TimeandWatches.
הרצועות והצמיד שמגיעים עם השעון. מקור – TimeandWatches.

השעון החדש, רפרנס 4300V/120G-B946 יגיע במחיר של 140,000 אירו. הרבה מאוד כסף? בהחלט. יקר? לא בטוח. אם מסתכלים שוב פעם על מה מקבלים עם השעון הזה, מבינים שמדובר ביצירת מופת הורולוגית, בטח כשהיא מגיעה מבית ושרון קונסטנטין. אם אתם ממש מתלבטים אם לרכוש את השעון הזה, אז רק שתדעו שושרון קונסטנטין תשווק אותו עם רצועת גומי, רצועת עור וצמיד מתכתי.

אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן. מקור - TimeandWatches.
אוברסיז לוח שנה נצחי אולטרה דק סקלטון בזהב לבן. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

ושרון קונסטנטין נחשבת לחלק מהשילוש הקדוש של עולם השעונים. בעוד לגבי אודמר פיגה, שנחשבת גם היא לחלק ממנו, יש לא מעט טענות שהיא כבר מזמן לא שם, ושרון קונסטנטין מדי פעם מזכירה לנו למה היא לגמרי שייכת לשם והדרך הכי טובה לעשות זאת, זה באמצעות יצירות מופת כמו השעון החדש.

כפי שציינו בנושא תג המחיר, השעון הזה לא באמת יקר אם אתם מבינים מה מקבלים עם השעון הזה – שענות עלית מהרמה הגבוהה ביותר מאחת החברות המבריקות בתעשייה.

למעבר לאתר של ושרון קונסטנטין.