ושרון קונסטנטין משתתפת גם היא בתערוכת Watches & Wonders, אבל בניגוד ליצרניות שעונים כמו רולקס, טודור, קרטיה ואחרות, כנראה כשאתה חלק מהשילוש הקדוש של עולם שעוני היוקרה, אתה מבין שלפעמים הרבה זה יותר מדי וקצת זה בדיוק מה שצריך. אז בעוד יצרניות שעונים אחרות הגיעו עם מבול של שעונים חדשים, ושרון קונסטנטין הגיעה עם מספר קטן של שעונים, כשאחד מהם הוא שעון הרטרוגרייד הראשון אי פעם בסדרת האוברסיז של ושרון קונסטנטין – אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט – מפרט טכני

השעון החדש של IWC מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 10.48 מ״מ. השעון מגיע עם הגוף המוכר של שעוני האוברסיז, עם הבזל בעל שש הצלעות בהשראת הצלב המלטזי, הסמל של ושרון קונסטנטין. גוף השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים, כשהשעון מגיע עם כתר מתברג מחורץ.

אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מקור - TimeandWatches.
אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם לוח כחול בצביעת לכה, עם תצוגת מצב ירח בדיוק גבוה בשעה 6. לוח השעון מגיע בגימור מוברש סאטן עם אפקט קרני שמש, עם סמני שעות, דקות ומחוג תאריך העשוי מזהב לבן, עם הדגשה במילוי סופר לומינובה כחול לקריאות משופרת בתנאי תאורה גרועים.

אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מקור - TimeandWatches.
אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מקור – TimeandWatches.

כאמור, בשעה 6 אנו מוצאים את תצוגת מצב הירח, כשבין השעות 9 ל-3 ושרון קונסטנטין פורשת את תצוגת הרטרוגרייד דייט – תאריכון ״הפוך״ שמתחיל בשעה 9 עם התאריך הראשון לחודש ומסתיים בשעה 3, עם התאריך ה-31 לחודש.

הלוח של השעון. מקור - TimeandWatches.
הלוח של השעון. מקור – TimeandWatches.

אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 2460 R31L/2 של ושרון קונסטנטין. מנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה עם רזרבת כח של 40 שעות.

המנגנון עם חותם ז׳נבה. מקור - TimeandWatches.
המנגנון עם חותם ז׳נבה. מקור – TimeandWatches.

את המנגנון המרשים, שמגיע עם חותם ז׳נבה היוקרתי, ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור זהב אדום 22 קראט המעוטר בורד מצפן מסוגנן. כל הכיוונים לתצוגות השונות של השעון – זמן, תאריך ותצוגת מצב ירח, כמו גם מתיחת הקפיץ, מתבצעות באמצעות הכתר של השעון.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, ושרון קונסטנטין מציגה את השעון הראשון שלה אי פעם בסדרת האוברסיז הפופולרית שלה, עם תצוגת רטרוגרייד דייט. ושרון קונסטנטין מציידת את השעון בתצוגת מצב ירח מתקדמת ומדויקת במיוחד, הדורשת כיוון מחדש אחת ל-122 שנים.

מגיע עם רצועת עור ורצועת גומי. מקור - TimeandWatches.
מגיע עם רצועת עור ורצועת גומי. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ושרון קונסטנטין מגיע עם צמיד פלדת אל-חלד, כשושרון קונסטנטין תספק ביחד עם השעון שתי רצועות נוספות מעור עגל וגומי, בצבע כחול.

מנגנון מהיר להחלפת רצועות. מקור - TimeandWatches.
מנגנון מהיר להחלפת רצועות. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם מערכת החלפה מהירה, כך שרוכשי השעון יוכלו להחליף רצועות במהירות ובקלות תוך מספר שניות. השעון החדש, רפרנס 4000V/210A-B911, יהיה זמין למכירה בבוטיקים של ושרון קונסטנטין בלבד, כשתג המחיר שלו לא נחשף.

אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מקור - TimeandWatches.
אוברסיז מון פייז רטרוגרייד דייט. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

אנחנו לא יודעים כמה השעון הזה יעלה, אבל אנחנו יודעים שאנחנו רוצים אותו. מצד שני, אנחנו נזכרים שאנחנו יכולים רק לחלום עליו, אז לפחות קיבלנו שעון חדש לרשימת המשאלות שלנו. מי מצטרף אלינו לנסיעה לאחד הבוטיקים של ושרון קונסטנטין? אבל אם נחזור לתחילת הכתבה שלנו, בעוד יצרניות אחרות מגיעות עם אינסוף שעונים חדשים לתערוכה, בושרון קונסטנטין מראים לנו ולעולם שעוני היוקרה כולו, שלפעמים מספיק שעון אחד שמבוצע בצורה מושלמת …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של ושרון קונסטנטין.