כדי שלא תגידו שהגורו מתעניין רק בשעוני גברים ומסבך אתכם עם הצד הבאמת חזק במשפחה שלכם, החלטנו שהגיע הזמן לעדכן גם על שעון חדש ומיוחד מבית אחת מיצרניות שעוני היוקרה המובילות, אודמר פיגה, שמשיקה מהדורה מוגבלת של שעון הרויאל אוק האיקוני שלה, לנשים כמובן, בשיתוף פעולה עם הצורפת האיטלקית הנודעת קרולינה בוצ’י (Carolina Bucci). שעון הרויאל אוק לנשים מגיע עם עיצוב יוצא דופן, שחברה מכנים “זהב מזוגג” (Frosted Gold) – שנראה ממש כפי שהוא נשמע, כאילו מישהו פיזר אבקת זהב על גבי בזל השעון.

יצרנית השעונים אודמר פיגה השיקה כבר ב-2016 גרסה דומה של שעון הרויאל אוק שלה לנשים ביחד עם בוצ’י בשנת 2016. במסגרת אותה השקה, הציגה אודמר פיגה שני שעונים, בגודל של 37 מ”מ ובגודל של 33 מ”מ, כששני הדגמים היו זמינים בזהב לבן ובזהב אדום. דגם ה-37 מ”מ הגיע עם קליבר 3120 – מנגנון אוטומטי מבית אודמר פיגה, בעוד דגם ה-33 מ”מ הגיע עם מנגנון קוורץ.

אודמר פיגה רויאל אוק “זהב מזוגג” קרולינה בוצ’י

כעת, משיקה אודמר פיגה גרסה נוספת של אותם שעונים, כשהפעם מדובר במהדורה מוגבלת, ממנה תייצר החברה 300 שעונים בלבד שיהיו זמינים בבוטיקים של החברה בלבד, בגודל של 37 מ”מ, אלא שהפעם כל הסדרה תגיע בזהב צהוב. על צמיד השעון והבזל שלו מופיע “אבק זהב” – אחת הדרכים האהובות ביותר על בוצ’י להשתמש במתכת היקרה, שמקנה לשעון מראה פשוט מהפנט וייחודי. קרולינה בוצ’י אחראית גם לעיצוב של לוח השעון, שהוא בעצם סוג של מראה, שמשתלבת בצורה מרשימה ביחד עם אבק הזהב שעל השעון, כשהלוגו של אודמר פיגה למשל מופיע גם קצת מעל הלוח וגם על גבי המראה, שככל הנראה נמצאת קצת מתחת ללוח.

אודמר פיגה רויאל אוק כריסטינה בוצ'י "זהב מזוגג"
אודמר פיגה רויאל אוק כריסטינה בוצ’י “זהב מזוגג”. מקור – אודמר פיגה.

הלוח בעיצוב המראה הוא די נדיר בהיסטוריה של אודמר פיגה, כשבוצ’י מסבירה את הבחירה בו “עם עיצוב הזהב המזוגג, לקחתי את השלמות של גוף השעון של הרויאל אוק והצמיד שלו ו”הקשחתי אותם מעט”. עם הלוח עשיתי בדיוק את ההיפך – לקחתי את הלוח המסורתי של השעון והענקתי לו מראה חלק כמעט לחלוטין. המוטיבציה שלי מאחורי השילוב הזה היא ליצור משהו מעניין אך עם זאת משהו שהוא גם לא צפוי”.

בוצ’י הוסיפה והתייחסה לעיצוב הלא שגרתי של הלוח כשאמרה – “נמשכתי לרעיון של מראה בו כמעט ולא רואים את פני השטח, ממש כמו אגם שקט ורגוע, שרק השמים והעצים משמשים לו כמסגרת, כשהמים כמעט ולא נראים”.
הרויאל אוק החדש, רפרנס 15454OR.GG.1259OR.03 מגיע כאמור עם גוף בקוטר של 37 מ”מ, כשהוא עשוי מזהב צהוב 18 קראט ולוח בגימור מראה, שעליו סמני “מקל” בציפוי זהב לסימון השעות, עם ציפוי לומינציה לסמני השעות ולמחוגים ועמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים, כשהשעון מגיע עם צמיד זהב שעל כולו מופיע גימור ה”זהב המזוגג” או אבק הזהב אם תרצו.
בתוך השעון פועם מנגנון תנועה אוטומטית מתוצרת בית של אודמר פיגה, קליבר 3120, עם קומפליקציית תאריך, כשהעובי של השעון הוא 4.26 מ”מ. בתוך המנגנון נמצאים 40 אבנים והוא פועל בתדר של 3Hz – כלומר 21,600 ויברציות לשעה.
קליבר 3120 של אודמר פיגה ברויאל אוק
קליבר 3120 של אודמר פיגה ברויאל אוק “זהב מזוגג” של קרולינה בוצ’י. מקור – hautehorlogerie.org.
אם השעון החדש מוצא חן בעיניכם ואתם חושבים להפתיע את החברה, הארוסה או את האישה שלכם איתו ביום האהבה או באירוע המשפחתי הבא שלכם, כדאי שתתחילו לחסוך או לפתוח תוכניות חסכון כבר מעכשיו, כי מלבד העובדה שמדובר בשעון שמגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 300 יחידות בלבד, מתלווה אליו תג מחיר “פעוט” של 53,600 דולרים, כשהוא זמין בבוטיקים נבחרים של אודמר פיגה בלבד.
לאתר אודמר פיגה העולמי