טאג הויר פותחת את שנת 2022 עם שעון חדש – אוטביה כרונומטר פלייבאק. האוטביה כרונומטר פלייבאק הוא שעון כרונוגרף ספורטיבי והפעם אנחנו מקבלים גרסה שחורה מלאה של שעון הכרונוגרף המפורסם והאייקוני. כפי שאפשר להבין משם השעון, הוא מגיע עם מנגנון עם הסמכת כרונומטר. מוזמנים להכיר ביחד איתנו את השעון החדש.

אוטביה כרונומטר פלייבאק – מפרט טכני

השעון החדש של טאג הויר מגיע כאמור עם גוף מושחר לחלוטין. גוף השעון עשוי מפלדת אל-חלד עם ציפוי PVD שחור עם בזל קרמי שחור. השעון מגיע בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 15.68 מ״מ. אנחנו לא יודעים אם הנתון האחרון אומר לכם משהו, אבל תרשו לגורו לספר לכם שמדובר בשעון די עבה, כמו מרבית שעוני הכרונוגרף של טאג הויר.

אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור - TimeandWatches. 
אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור – TimeandWatches.

טאג הויר משלבת משטחים מופרשים ומלוטשים בגוף השעון, שמשדרגים את המראה של השעון. טאג הויר שילבה בגוף השעון כתר גדול במיוחד, שתורם להגברת העמידות למים לעומק של עד ל-100 מטרים. את הכתר עוטפים משני צדדיו שני לחצני כרונוגרף בעיצוב המוכר של טאג הויר, רפרנס עיצובי בולט.

אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור - TimeandWatches. 
אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור – TimeandWatches.

לוח השעון השחור קריא מאוד. בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות, בשעה 6 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון ובשעה 9 את כרונוגרף ה-12 שעות. על לוח השעון אנו מוצאים ספרות גדולות יחסית. ספרות השעות ומחוגי השעון מגיעים עם ציפוי סופר לומינובה ירוק, להגברת הקריאות של לוח השעון בתנאי תאורה קשים.

קריא גם בתנאי תאורה קשים. מקור - TimeandWatches. 
קריא גם בתנאי תאורה קשים. מקור – TimeandWatches.

אוטביה פלייבאק כרונומטר – מנגון

מבעד לגב השעון השקוף אנו יכולים לראות את מנגנון השעון. השעון מגיע עם קליבר הויר 02 עם הסמכת כרונומטר.

קליבר הויר 02 בגב השעון. מקור - TimeandWatches. 
קליבר הויר 02 בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

טאג הויר משלבת בשעון מנגנון פלייבאק כרונוגרף, עם הסמכת כרונומטר של ה-COSC, המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 80 שעות. טאג הויר ציידה את המנגנון ברוטור סקלטון, שעבר גם הוא ציפוי PVD שחור, להתאמה נהדרת עם גוף השעון. פונקציית הפלייבאק כרונוגרף מאפשרת כמובן את החזרת מחוג הכרונוגרף והאיפוס שלו בו זמנית על ידי לחיצה על לחצן הכרונוגרף הממוקם בשעה 4 בגוף השעון.

אז מה חדש בעצם?

גרסה ספורטיבית חדשה לשעון האוטביה כרונוגרף המפורסם של טאג הויר, בגוף עם ציפוי PVD שחור.

אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור - TimeandWatches. 
אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של טאג הויר, רפרנס CBE511C.FC8280 יגיע עם רצועת עור תנין שחורה. טאג הויר מציידת את השעון במנגנון החלפת רצועות מהיר, המאפשר החלפת רצועה בלחיצת כפתור. תג המחיר של השעון החדש עומד על 6,950 דולרים.

אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור - TimeandWatches. 
אוטביה כרונומטר פלייבאק. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

השם אוטביה מזוהה עם שעוני הוינטאג׳ הנהדרים של טאג הויר. הגרסה החדשה של השעון, איתה פותחת טאג הויר את שנת 2022, לוקחת את השעון הזה למראה קצת יותר ספורטיבי-קרבי, הודות לצבע השחור. קליבר הויר 02 שדרג משמעותית לדעתנו את המיתוג והמיקום של טאג הויר בעולם השעונים ואנחנו שמחים לראות אותו בעוד ועוד שעונים של החברה.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של טאג הויר.