אומגה השיקה בשבוע שעבר מהדורה חדשה ומוגבלת של שעון האומגה ספידמסטר 42 מ”מ, מהדורת “אולטרמן” – “Ultraman”, כמחווה לדמות הגיבור הראשי בסדרה אולטרמן, אוסף מופעים שהופקו על ידי Tsuburaya Productions ביפן, אחד מהמייצגים הבולטים של ז’אנר מפלצות הענק “Kaiju” – המילה היפנית ל”חיה מוזרה”.

שעון ה”Speedy Tuesday” החדש אמנם  מגיע עם קריצה מובהקת לחובבי ז’אנר הסרטים עם סמני השעה הכתומים וצללית נסתרת של הדמות של אולטרמן על גבי הכרונוגרף שעל גבי הלוח הפנימי שבשעה 9 של השעון, ביחד עם נגיעות של כתום על גבי הרצועה וכמובן מחוג השניות, כשאפילו המילה Tachymetre על גבי הבזל מופיעה בכתום.

רוצים לראות את אולטרמן בצורה קצת יותר בולטת? אומגה צירפה תאורת UV בקצה של כלי החלפת הרצועה של השעון, שמעוצב כמו “קפסולת הבטא” של אולטרמן, ששימשה בסדרה את הדמות האנושית להפוך לגיבור העל. עוד קריצה לחובבי הסדרה – שלוש הדקות הראשונות בכרונוגרף שבשעה 3 מסומנות בכתום, כשהן מייצגות את 3 הדקות שבהן אולטרמן יכול היה להיות בתפקיד גיבור העל, לפני שהכוחות שלו אזלו.

השעון מגיע עם שתי רצועות – רצועת עור שחורה עם נגיעות של כתום ורצועת נאטו שחורה עם פס כתום במרכזה. בנוסף, אומגה משווקת את השעון בתוך קופסה משושה, כשגם היא במחווה לסדרה וליתר דיוק לשולחן המשושה שסביבו ישבו חברי הצוות של אולטרמן.

אבל כמו כל ספידמסטר, גם השעון החדש מגיע עם רפרנסים מובהקים לחלל, כשעל גב השעון נמצא, בנוסף לכיתוב #SpeedyTuesday (כן, כן, ההאשטגים הגיעו גם לשעונים …) גם הכיתוב – QUALIFIED BY NASA FOR ALL MANNED SPACE MISSIONS – מאושר על ידי  נאס”א עבור כל משימות החלל המאוישות, במקרה שנאס”א יקראו לכם לקפוץ על אחת ממעבורות החלל שלהם ולא תדעו אם אתם יכולים לקחת איתכם את השעון שלכם ביחד אתכם …

אומגה השיקה את השעון כמהדורה מוגבלת כאמור, של 2,012 יחידות, עם תג מחיר של 7,100 דולרים ליחידה. המכירה התבצעה באמצעות חשבון האינסטגרם הרשמי של אומגה, כשאם החלטתם לרכוש שעון כזה, אנחנו מקווים שאתם אחד מ-2,012 רוכשים שהצליחו לשים את ידם על השעונים, שנמכרו כולם תוך שעה אחת, 53 דקות ו-17 שניות. אז אם לא הצלחתם להשיג אחד, נוכל רק לאחל לכם – בלימיטד אדישן הבא …

לאתר אומגה העולמי