בצורה שקטה יחסית, או שאולי פשוט הכל נשמע לנו שקט על רקע הידיעות על וירוס הקורונה, השיקה אומגה השבוע שני דגמים חדשים בסדרת שעוני האקווה טרה שלה, שמגיעים עם לוח כחול ולוח ירוק. אומגה השיקה עיצוב מחדש לסדרת האקווה טרה בשנת 2017 ומאז טפטפה דגמים חדשים לסדרה, אליהם מצטרפים כאמור שני הדגמים האחרונים. אומגה אקווה טרה 2020 – בואו ונכיר ביחד. 

אומגה סימאסטר אקווה טרה 2020 – מפרט טכני

אם אתם מכירים את סדרת האקווה טרה, סביר להניח שאתם יכולים לדקלם או לפחות להכיר חלק לא קטן מהמפרט הטכני של השעונים בסדרה. שני השעונים החדשים מגיעים עם גוף מפלדת אל-חלד בקוטר של 41 מ”מ, עם לוחות בצבע כחול ובצבע ירוק. באופן די מפתיע, או שאולי בהשראת שעוני הלונג’ין החדשים שעליהם דיווחנו בשבוע שעבר, גם אומגה בחרה בגוון ירוק-זית ולא בגוון הירוק של שעון ההולק של רולקס. השעונים מגיעים עם עמידות למים בעומק של עד ל-150 מטרים והם זמינים עם רצועות עור או צמידים מפלדת אל-חלד. השעונים מגיעים עם כתר חרוטי, עיצוב שמתכתב עם העיצוב של גב השעון, שם אנו רואים עיגול חיצוני מעוטר בקצוות של גלים. 

אומגה אקווה טרה, דגמים חדשים לשנת 2020. מקור - TimeandWatches.
אומגה אקווה טרה, דגמים חדשים לשנת 2020. מקור – TimeandWatches.

לוחות השעונים מגיעים עם גימור מוברש-שמש (Sun-Brushed) ועם תבנית עץ טיק אופקית, בהשראת סיפוני העץ של ספינות מפרש מפוארות.

מנגנון  

גב השעון מגיע עם זכוכית ספיר, דרכה ניתן לראות את מנגנון השעון. השעונים החדשים בסדרת האקווה טרה מגיעים עם קליבר 8900 של אומגה, קליבר מאסטר כרונומטר קו-אקסיאלי, שפועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה (תדר של 3.5Hz). המנגנון מגיע עם רזרבת כוח של 60 שעות ועם עמידות לשדות מגנטיים בעוצמה של עד 15,000 גאוס. 

קליבר 8900 של אומגה בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר 8900 של אומגה בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

לא יותר מדי. שעוני סדרת האקווה טרה של אומגה עברו כאמור עיצוב מחדש בשנת 2017 ומאז אומגה מטפטפת לשוק דגמים חדשים על בסיס העיצוב החדש, כשלשנת 2020 מדובר פשוט בשני לוחות שעונים חדשים שמצטרפים למגוון השעונים בסדרה. 

אומגה אקווה טרה, דגמים חדשים לשנת 2020. מקור - TimeandWatches.
אומגה אקווה טרה, דגמים חדשים לשנת 2020. מקור – TimeandWatches.
אומגה אקווה טרה, דגמים חדשים לשנת 2020. מקור - TimeandWatches.
אומגה אקווה טרה, דגמים חדשים לשנת 2020. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

הדגמים החדשים בסדרת האקווה טרה של אומגה, רפרנס 220.10.41.21.03.004 עם הלוח הכחול או רפרנס 220.10.41.21.10.001 זמינים לרכישה במחיר של 5,700 דולרים עם צמיד מתכת. אם אתם מעדיפים אותם עם רצועת עור, תצטרכו לשלם עבורם סכום צנוע יותר, של 5,400 דולרים. השעונים החדשים, כמו כל השעונים של אומגה, מגיעים עם 5 שנות אחריות. 

הלוח הכחול החדש בסדרה. מקור - TimeandWatches.
הלוח הכחול החדש בסדרה. מקור – TimeandWatches.
הלוח הירוק החדש בסדרה. מקור - TimeandWatches.
הלוח הירוק החדש בסדרה. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

אומגה נוקטת בגישה של – אם זה לא שבור, אל תנסה לתקן אותו, או אם זה עובד – פשוט אל תגע בזה, תלוי איזה גרסה של הפתגם אתם מעדיפים. העיצוב החדש של שעוני האקווה טרה שהושק בשנת 2017 מהווה בסיס מוצלח מאוד ומודרני לשעונים נהדרים, כשהדגמים החדשים מרחיבים את מגוון האפשרויות לחובבי המותג והסדרה. 

למידע נוסף על קולקציית הסימאסטר אקווה טרה של אומגה באתר החברה