לא פעם אומגה (Omega) זוכה לביקורת רבה מחובבי הענף על השקה של מהדורות מוגבלות חדשות לבקרים. לעיתים נדמה שכל מאורע חריג במקצת בעולם מהווה מבחינת היצרנית הצדקה להשקה של מהדורה מוגבלת בהיקף של אלפי או עשרות אלפי יחידות. חלק מה-“יציאות האלו” מעניינות פחות, חלק מעניינות יותר (כמו למשל הספידמאסטר לציון 50 שנים לנחיתה על הירח שהושק ממש לאחרונה), אך אומגה משיקה כעת שעון שאפשר להגדיר חד וחלק כמהדורה מוגבלת.

seamaster planet ocean casamingos
אומגה סימאסטר פלאנט אושן Deep Black (מקור: אתר אומגה הרשמי)

השעון החדש הוא נצר למשפחת האומגה סימאסטר פלאנט אושן הענפה, והוא מיוצר כחלק משיתוף פעולה עם יצרנית הטקילה Casamigos – יצרנית שבין בעליה נמנה גם ג’ורג’ קלוני. מדובר בגירסאת All-Black של הסימאסטר פלאנט אושן, אך כיאה למהדורה סופר מוגבלת – עם שינויים יחודיים והקדשות שונות לצורך הנצחת השת”פ והיקף הייצור. גולת הכותרת הראשית בפלאנט אושן הזה הוא היקף הייצור ומקום המכירה – 80 יחידות ממנו בלבד יימכרו, כולן בארה”ב.

omega seamaster planet ocean casamigos rear
גב השעון עם החריטה לציון מספר היחידה מתוך סך ה-80 (מקור: אתר אומגה הרשמי)

הקייס הוא קייס פלנאט-אושני טיפוסי, קרמי מושחר בקוטר 45.5 מ”מ, הלוח שחור, המחוגים שחורים עם פינישים בצבע תכלת, ולמעשה פרט ללומינובה ולמרקרים – הכל מושחר. לשעון מוצמדת רצועת נאטו מושחרת גם היא, הוא בעל קומפליקציית GMT, ומונע על ידי מנגנון הקליבר 8906 המוכר של אומגה, לו הסמכת METAS. גב הקייס איננו שקוף – ועליו חרוט הלוגו של Casamigos יחד עם ציון מספרה של היחידה הספציפית מבין ה-80.

כאמור, השעון יימכר בארה”ב בלבד, ובהיקף כמעט הזוי לאומגה – 80 יחידות. מחירו של השעון יעמוד על כ-11,600 דולרים בלבד, לפני מיסים מקומיים, כך שאם חשקה נפשכם במהדורה בייצור מוגבל באמת של אומגה – אתם צריכים להזדרז מאוד מאוד.

omega seamaster planet ocean deep black casamigos
טסים לארה”ב בקרוב? (מקור: אתר אומגה הרשמי)

לאתר אומגה העולמי