בתחילת השנה הציגה אומגה שעון חדש עבור הסוכן החשאי הקולנועי ג’יימס בונד, בו ישתמש הסוכן מספר אחד (או 007, תלוי איך אתם רוצים להסתכל על זה) של הוד מלכותה, בסרט החדש בסדרה – No Time To Die, שעון סימאסטר 300, שהגיע בגוף העשוי מטיטניום בקוטר של 42 מ”מ ובערכת צבעים חומה-אדומה. זה לא מונע מאומגה להציג שעון נוסף עבור ג’יימס בונד, גרסה נוספת שמגיעה במתכת יקרה, עם לוח אמייל בצבע שחור עם מוטיבים בונדיים על גבי לוח השעון – אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג’יימס בונד.

אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג’יימס בונד – מפרט טכני

השעון החדש של הסוכן החשאי ג’יימס בונד מגיע בגוף בקוטר של 42 מ”מ העשוי מסגסוגת פלטינה-זהב. כל שעון מגיע עם לוחית פלטינה-זהב בצד השעון, עם מספר השעון בסדרה. אה נכון, לא סיפרנו לכם עד עכשיו שמדובר במהדורה ממוספרת – לא מוגבלת. אז עכשיו אתם יודעים …

אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג'יימס בונד. מקור - TimeandTideWatches.
אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג’יימס בונד. מקור – TimeandTideWatches.

השעון החדש מגיע עם לוח אמייל שחור עם מוטיב קנה האקדח בזהב לבן 18 קראט על גבי לוח השעון, אחד האלמנטים הגרפיים הבולטים והמוכרים ביותר עם סדרת הסרטים. השעון מגיע עם בזל קרמי חד-כיווני בצבע שחור, עם סקלת צלילה בת 60 דקות עם המשולש המוכר בשעה 12 של השעון.

אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג'יימס בונד. מקור - TimeandTideWatches.
אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג’יימס בונד. מקור – TimeandTideWatches.

עוד בלוח השעון – המספר “50” מוסתר בתוך סמן השעה 10, לציון שנת ה-50 לסרט On Her Majesty Secret Service, הלוגו 007 בשעה 7 של השעון, בטבעת סמני הדקות שעל גבי לוח השעון וכמובן לוגו ה-Coat-Of-Arms בשעה 12 של השעון. הלוגו הזה יופיע גם על גב השעון שמגיע עם זכוכית ספיר.

אומגה סימאסטר 300 פלטינה ג’יימס בונד – מנגנון

השעון יגיע עם קליבר 8807 – מנגנון אוטומטי קו-אקסיאלי מבית אומגה עם הסמכת מאסטר כרונומטר של ה-METAS, עם עמידות מגנטית של עד ל-15,000 גאוס. המנגנון מגיע עם רזרבת כוח של 55 שעות כשהוא פועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה.

קליבר 8807 בגב השעון. מקור - TimeandTideWatches.
קליבר 8807 בגב השעון. מקור – TimeandTideWatches.

המנגנון מביט אלינו כאמור מבעד לגב השעון שעשוי מזכוכית ספיר, שם מופיע לוגו ה-Coat-Of-Arms והכיתוב “WE HAVE ALL THE TIME IN THE WORLD”.

אז מה חדש בעצם? 

שעון חדש עבור הסוכן החשאי ג’יימס בונד, במהדורה ממוספרת מבית אומגה. בגוף העשוי מפלטינה. עם לוח אמייל. במהדורה ממוספרת מבית אומגה. אמרנו לכם כבר שזה מהדורה ממוספרת? אתם יודעים מה זה מהדורה ממוספרת? זה אומר קודם כל שזה לא מהדורה מוגבלת, אלא פשוט שעל כל שעון כשזה שאומגה תייצר יופיע מספר השעון בסדרה. או אם תרצו – אומגה עושה מהדורה מוגבלת לא מוגבלת.
רוצים עוד קצת ציניות? זוכרים שסיפרנו לכם שבסמן השעה 10 מסתתר המספר “50” לציון שנת ה-50 להופעת הסרט On Her Majesty Secret Service? אז תרשו לנו לספר לכם ששנת ה-50 לסרט הייתה בשנה שעברה (2019), אבל למה אתם נתפסים לקטנות כשאנחנו מספרים לכם שמדובר במהדורה ממוספרת של אומגה?!

לוגו ה-007 מסתתר בשעה 7. מקור - TimeandTideWatches.
לוגו ה-007 מסתתר בשעה 7. מקור – TimeandTideWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס 210.93.42.20.01.001,  מגיע – במהדורה ממוספרת כבר אמרנו? – עם רצועת נאטו ועם רצועת גומי שחורה נוספת, באריזה מהודרת, במחיר של 51,900 דולרים לשעון – ממוספר.

השורה התחתונה

אומגה מייצרת שעונים נפלאים. בלי טיפת ציניות. גרסאות הבונד נראות נפלא וגרסת הפלטינה החדשה נראית עוד יותר מיוחדת, עם שילוב הצבעים של הפלטינה והשחור, ניגוד צבעים מושלם שמקנה לשעון מראה ספורטיבי ואלגנטי. אז למה החברה ממשיכה עם הגימיקים של מהדורה ממוספרת? לא ברור. בטח לא עם תג מחיר כזה לשעון הזה, שהופך אותו לחלום רטוב עבור מרבית חובבי אומגה או סדרת הסרטים ג’יימס בונד, כזה שהם ככל הנראה לעולם לא יוכלו להגשים …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של אומגה.