אומגה ספידמאסטר מון-ווטש “ספידי טיוזדיי”, רפרנס 311.32.42.30.01.001

היום אנחנו סוקרים שעון מיוחד מאוד – השעון הראשון בהיסטוריה שיוצר כהנצחה לדור ה Y: האומגה ספידמאסטר מון-ווטש “ספידי טיוזדיי”.

שעון זה הוצג לראשונה בשנת 2012, ביום השנה החמישי להאשטג SpeedyTuesday#, במהדורה מוגבלת של 2012 יחידות. השעון נמכר אך ורק באינטרנט, והוא השעון הראשון בהיסטוריה של אומגה שנמכר בצורה זו – כמובן, ש-2012 היחידות שלו נחטפו בתוך שעות ספורות.

הספידי טיוזדיי נראה כמו פנדה הפוכה – הלוח שחור והסאבדיילז לבנים, וזהו אחד השעונים עם הלומינובה העשירה ביותר על הלוח. המחוגים, המספרים, וחוגות הכרונוגרף עצמן – כולם זוהרים בחשכה באופן קריא וברור.

כמו לשעונים אחרים בסדרת הספידמאסטר, גם כאן ישנה זכוכית ההסלהייט המקומרת האופיינית לסדרה. הספידי טיוזדיי מונע על ידי מנגנות קליבר 1861, מנגנון אין-האוס מתיחה ידנית של אומגה – אותו המנגנון ששימש את האסטרונאוטים של נאס”א שענדו את דגמי הספידמאסטר שלהם בחלל.

הוא נמסר ללקוחות בתוך קייס עור ייחודי, יש בו מקום לשעון, ורצועת נאטו שחורה לבנה, ומכשיר להחלפת רצועות. מאפיין יחודי נוסף של המהדורה המיוחדת – על גבי אחת הלולאות חרוט ההאשטאג #SpeedyTuesday.

השעון אומגה ספידמאסטר מון-ווטש “ספידי טיוזדיי” נמכר כחדש במחיר של 5400 פרנקים שוויצרים, ומחירם של שעונים משומשים של הספידי טיוזדיי יכול להאמיר אפילו ל-9000 דולרים נכון להיום.

לאתר אומגה העולמי