בתחילת השנה השיקה אומגה רענון מקיף לקולקציית שעוני הקונסלטיישן שלה, עם לא פחות מ-26 דגמים שונים שהצטרפו לליין השעונים האלגנטיים של החברה. השעונים הללו היו הדור החמישי של שעוני הקונסטליישן של אומגה, אליהם מצטרפים בימים אלו שעונים חדשים (הדור השישי?) כשאומגה משיקה שמונה שעונים חדשים, שמגיעים בגוף גדול יותר בקוטר של 41 מ”מ במקום בגוף המוכר של סדרת הקונסטליישן שמגיע בקוטר של 39 מ”מ. אומגה קונסלטיישן 41 מ”מ – ליין חדש של אומגה. 

אומגה קונסלטיישן 41 מ”מ – מפרט טכני

הדבר הראשון והבולט ביותר שאפשר להגיד על השעונים החדשים – הם שעוני קונסטליישן. הגוף המוכר עם הטפרים בשעות 3 ו-9 בבזל של השעון וגוף השעון בשתי הקצוות שמתחברות לרצועת השעון בצורת חצי ירח מקנים לשעונים הללו מראה שבלתי אפשרי לטעות בו. 

אומגה קונסלטיישן 41 מ"מ. מקור - TimeandWatches.
אומגה קונסלטיישן 41 מ”מ. מקור – TimeandWatches.

השעונים מגיעים עם מראה בולט יותר וקצת יותר נועז לעומת השעונים הקודמים בסדרה. קודם כל הודות לגוף החדש בקוטר של 41 מ”מ לעומת השעונים הקודמים שהגיעו בקוטר של 39 מ”מ כאמור, כשבנוסף לגוף הגדול יותר השעונים הללו מגיעים עם בזל קרמי, מלבד דגם אחד שמגיע עם בזל מתכתי, שמגיע בהשראת האומגה קונסטליישן מנהטן משנת 1982.

אומגה קונסלטיישן 41 מ"מ. מקור - TimeandWatches.
אומגה קונסלטיישן 41 מ”מ. מקור – TimeandWatches.

השעונים החדשים מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל חלד, זהב 18 קראט או שילוב של שתי המתכות. הבזל של השעונים הללו הוא קרמי כאמור, כשהספרות הרומיות על גבי בזל השעונים עשויות מזהב ה-Ceragold של אומגה או מ-Liquidmetal.

דגמי פלדת האל-חלד. מקור - TimeandWatches.
דגמי פלדת האל-חלד. מקור – TimeandWatches.

לוחות השעונים נקיים יותר עם גימור קרני שמש, כשחלק מהם מגיעים עם דוגמת טקסטורה המזכירה במעט את לוחות ה-Snowflake של גרנד סייקו. 

אומגה קונסלטיישן 41 מ”מ – מנגנון

כל השעונים בסדרה מגיעים עם גב שקוף דרכו ניתן לראות את קליבר 8900 – מנגנון קו-אקסיאלי אוטומטי מבית אומגה (לדגמי פלדת האל-חלד ודגמי הטו-טון) או את קליבר 8901 לדגמי הזהב המלא. עבור השעונים עם קליבר 8901 אומגה בחרה ברוטור העשוי מזהב סדנה להדגיש את המראה הבולט של השעון. 

לוחות בגימור קרני שמש וטקסטורה. מקור - TimeandWatches.
לוחות בגימור קרני שמש וטקסטורה. מקור – TimeandWatches.
קליבר 8900 של אומגה. מקור - TimeandWatches.
קליבר 8900 של אומגה. מקור – TimeandWatches.

המנגנון פועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה והוא מגיע עם רזרבת כוח של 60 שעות. 

מה חדש בעצם? 

גוף גדול יותר בקוטר של 41 מ”מ, בזל קרמי ומראה עדין ונקי יותר, אך עם זאת בולט יותר. 

כתר חדש והטופרים המוכרים בבזל השעון. מקור - TimeandWatches.
כתר חדש והטופרים המוכרים בבזל השעון. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו? 

דגם פלדת האל-חלד עם הבזל המתכתי יגיע במחיר של 5,600 אירו. דגמי פלדת האל-חלד עם בזל קרמי יגיעו במחיר של 6,200 אירו, כשדגמי הזהב מלא יגיעו במחיר של 17,800 אירו. 

הגוף שמסתיים בדוגמת חצי ירח. מקור - TimeandWatches.
הגוף שמסתיים בדוגמת חצי ירח. מקור – TimeandWatches.

למעבר לאתר של אומגה.