בולגרי ממשיכה לחדש ולהרחיב את סדרת האוקטו פיניסימו שלה, הפעם עם שעון עם לוח חדש – אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״, לוח מתכתי בגוון חמים בגימור קרני שמש. בבולגרי אומרים כי לוח השעון מגיע בהשראת ״האור האל טבעי הקיים בציוריו של אמן איטלקי מהאסכולה הפלורנטינית של המאה ה-16, ג׳אקופו דה פונטורמו (Jacopo Da Pontormo). מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״ – מפרט טכני

השעון החדש של בולגרי מגיע בגוף המוכר של שעוני האוקטו פיניסימו של החברה, הגוף המתומן והדקיק במיוחד. השעון מגיע בקוטר של 40 מ״מ ובעובי של 6.4 מ״מ בלבד.

אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״. מקור - Hodinkee.
אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״. מקור – Hodinkee.

כאמור, בולגרי משלבת בשעון לוח בגוון חדש ״נחושת טוסקנה״ (Tuscan Copper), בגימור קרני שמש. למעשה, מדובר בגוון חמים יותר של לוחות הסלמון המוכרים, אחד הטרנדים החמים בעולם השעונים בשנים האחרונות.

הלוח האלגנטי של השעון. מקור - Hodinkee.
הלוח האלגנטי של השעון. מקור – Hodinkee.

הלוח נקי ואלגנטי מאוד, עם הלוגו של בולגרי בלבד בשעה 12 ועם לוח שניות קטן בין השעות 7 ל-8. השעון מגיע עם צמיד פלדת אל-חלד אינטגרלי, המשלב משטחים מוברשים ומלוטשים.

הפרופיל הדק של השעון. מקור - Hodinkee.
הפרופיל הדק של השעון. מקור – Hodinkee.

אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״ – מנגנון

בתוך השעון משלבת בולגרי את קליבר BVL 138 שלה, מנגנון אוטומטי מרהיב, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון.

המנגנון בגב השעון. מקור - Hodinkee.
המנגנון בגב השעון. מקור – Hodinkee.

המנגנון מגיע עם מיקרו רוטור, כשהוא פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 60 שעות. המנגנון משתייך כמובן לסדרת המנגנונים שוברי השיאים של בולגרי, עם עובי של 2.23 מ״מ בלבד. כמובן שלא מדובר במנגנון הדק ביותר של החברה, אבל עדיין מדובר במנגנון דק במיוחד.

אז מה חדש בעצם?

ג׳קופו קרוצ׳י, הידוע גם בשם ג׳אקופו דה פונטורמו, ג׳אקופו פונטורמו או פשוט בשם פונטורמו, היה צייר מנייריסט איטלקי וצייר דיוקנאות מהאסכולה הפלורנטינית. העבודה של קרוצ׳י מייצגת שינוי ססגוני עמוק מהקביעות הפרספקטיבית הרגועה שאפיינה את אמנות הרנסנס הפלורנטיני. בולגרי מציגה בשעון החדש מחווה לעבודות המפורסמות שלו, כשהיא לוקחת את לוח הסלמון המוכר ומעניקה לו פרשנות חדשה משלה, עם הוקרה לסגנון היצירות של פונטורמו. פבריציו בונאמסה סטילייני (Fabrizio Buonamassa Stigliani), המנהל הבכיר של מחלקת יצירת מוצרים (Executive Director of Product Creation), התייחס לשעון החדש ואמר – ״האוקטו פיניסימו פותח יקום כמעט בלתי מוגבל של יצירה. העיצוב שלו כל כך גיאומטרי וקפדני ובו בזמן כל כך רב תכליתי שאנחנו יכולים לשחק עם שפע של מראות וסגנונות. כשהוא משויך לצבע, הוא יכול לבטא רעיונות, רגשות או מושגים מופשטים״.

אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״. מקור - Hodinkee.
אוקטו פיניסימו ״נחושת טוסקנה״. מקור – Hodinkee.

עבור בולגרי מדובר בפעם השניה בלבד שהחברה משתמשת בלוח סלמון, כשבעבר היא השתמשה בלוח הזה בגימור בהיר הרבה יותר וקרוב הרבה יותר ללוחות הסלמון שכולנו מכירים. הגוון החדש שבו משתמשת בולגרי מתכתב בצורה נהדרת עם הגוונים הקרירים של גוף השעון והצמיד שלו.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של בולגרי, יהיה זמין לרכישה החל מחודש אפריל, כשבולגרי מייעדת אותו למכירה בצפון אמריקה בלבד והוא יגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות בלבד. תג המחיר שלו עומד על 13,300 דולרים.

השורה התחתונה

מישהו מכיר מישהו שטס לארה״ב בקרוב?

למעבר לאתר של בולגרי.