בולגרי מציגה שעון חדש – אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria, שעון שמגיע במחווה לאחת ממשווקות השעונים המפורסמות ביותר באירופה. למעשה, מדובר במשווקת השעונים הגדולה ביותר באיטליה, Pisa Orlogeria, משווקת שעונים שהוקמה בשנת 1940 באיטליה. במרוצת השנים הפכה פיזה לרפרנס בכל הקשור לשיווק שעוני יוקרה, כשהיא מחזיקה בזיכיונות לשיווק המותגים המובילים בעולם, כשהיא מציעה חווית קניה יוקרתית. פיזה כבר התכבדה במספר מהדורות מוגבלות מבית מותגים מובילים בעולם שעוני היוקרה, כמו פטק פיליפ למשל, לרשימה הזאת מצטרפת בימים אלו גם בולגרי. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria – מפרט טכני

השעון החדש של בולגרי הוא שעון נוסף בסדרת הפיניסימו (Finissimo) הייחודית של החברה. שעוני הסדרה הם בין השעונים הדקים בעולם, כשגם השעון הזה שומר על המסורת הדקיקה, כשהוא מגיע בקוטר של 40 מ״מ ובעובי של 5.15 מ״מ.

אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria. מקור - TimeandWatches.
אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria. מקור – TimeandWatches.

גוף השעון עשוי מטיטניום בגימור התזת חול, עם אינסרט קרמי. גוף השעון מגיע בצורת המתומן המוכרת, כשגם לוח השעון מגיע בצורה הזאת. בולגרי בחרה בלוח שעון בגוון ברונזה, גוון המזכיר את צבע הלוגו של פיזה. לוח השעון נקי מאוד ומגיע אפילו ללא הלוגו של בולגרי, כשכל הספרות והאינדקסים חרוטים בלייזר על גבי לוח השעון.

הלוח המיוחד של השעון. מקור - TimeandWatches.
הלוח המיוחד של השעון. מקור – TimeandWatches.

בין השעות 6 ל-9 אנו מוצאים לוח שניות קטן. גימור הסאטן המוברש של השעון והמראה הנקי מאוד של לוח השעון תורמים למראה האלגנטי והמינימליסטי במיוחד של השעון. השעון מגיע עם צמיד טיטניום אינטגרלי, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-30 מטרים. ֿ

אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר BVL 138. מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 60 שעות.

המנגנון המרשים בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
המנגנון המרשים בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

המנגנון המרשים, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, מגיע עם עיטורי ה-Côtes de Genève וגימורים מעגליים, כשהוא מצויד במיני רוטור. העובי של המנגנון, למקרה שתהיתם, עומד על 2.23 מ״מ. על גב השעון נמצא את הכיתוב PISA ומתחתיו 1940 ומעליו את הכיתוב LIMITED EDITION OF 15 – מהדורה מוגבלת של 15.

אז מה חדש בעצם?

יצרנית שעוני היוקרה הנהדרת והמיוחדת, בולגרי האיטלקית, במחווה נהדרת למשווקת השעונים הגדולה ביותר באיטליה.

שעון דקיק במיוחד מבית בולגרי. מקור - TimeandWatches.
שעון דקיק במיוחד מבית בולגרי. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של בוגלרי, רפרנס 103750, יהיה זמין לרכישה דרך פיזה אורלוגריה בלבד. השעון מגיע, כפי שכבר הצלחתם להבין, במהדורה מוגבלת של 15 יחידות. תג המחיר של השעון לא נחשף, כשכדי לדעת כמה השעון עולה, תצטרכו לבקר באחד מהבוטיקים של פיזה ברחבי איטליה.

אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria. מקור - TimeandWatches.
אוקטו פיניסימו Pisa Orlogeria. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

שעון נהדר מבית בולגרי, כשלמרות שמדובר בסדרת הפיניסימו, שבה נראה כאילו כל השעונים זהים אחד לשני, מצליח לבלוט ולהציע מראה יוצא דופן. העיצוב של השעון משלב בצורה אלגנטית ועדינה במיוחד את המחווה לפיזה. למזלנו או שמא לצערנו, אנחנו לא קהל היעד של השעון הזה מלכתחילה, כך שהעובדה שהמחיר של השעון לא נחשף, לא באמת מפריעה לנו. אבל אם מישהו ממכם בכל זאת מבקר באיטליה בקרוב, נשמח לשמוע כמה השעון הזה עולה.

למעבר לאתר של פיזה.