זה לא סוד שבשנים האחרונות כל יצרנית שעונים רוצה למצוא לעצמה את שעון ה״רויאל אוק קילר״ שלה. אחת החברות שמציעה את התחליף רויאל אוק התקציבי ביותר, אם לא התקציבי מכולם (אולי בעצם אם לא כוללים את טיסו), היא ללא ספק מוריס לקרואה עם סדרת שעוני האייקון שלה. בימים אלו מצטרפים לסדרה הזאת שני שעונים חדשים, בקוטר של 38 מ״מ – אייקון Venturer 38. מוזמנים להכיר את שני השעונים החדשים ביחד איתנו.

אייקון Venturer 38 – מפרט טכני

מוריס לקרואה משיקה שני שעונים חדשים כאמור בסדרת האייקון שלה. שני השעונים מגיעים עם לוח בגימור קרני שמש. אחד מגיע בצבע שחור, השני בצבע ירוק. שני השעונים מגיעים עם גוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 38 מ״מ.

אייקון Venturer 38. מקור - TimeandWatches.
אייקון Venturer 38. מקור – TimeandWatches.

בשני השעונים אנו מוצאים מחוגי שעות ודקות בגוון כסוף. המחוגים, כמו גם אינדקסי השעה, מגיעים עם מילוי סופר לומינובה לבן. מחוג השניות של השעונים מגיע בעיצוב ה-“Lollipop” – סוכריה על מקל, כשגם הוא מגיע עם מילוי סופר לומינובה.

אייקון Venturer 38. מקור - TimeandWatches.
אייקון Venturer 38. מקור – TimeandWatches.

בטבעת היקפית העוטפת את לוח השעונים אנו מוצאים את סמני הדקות, המסומנים בקווים דקים לבנים. בשעה 3 בלוח השעונים אנו מוצאים את התאריכון.

מגני הכתר הבולטים. מקור - TimeandWatches.
מגני הכתר הבולטים. מקור – TimeandWatches.

שני השעונים מגיעים עם בזל מפלדת אל-חלד עם אינסרט קרמי. בשעון השחור האינסרט הוא בצבע שחור. בשעון הירוק האינסרט הוא בצבע ירוק. בצד ימין של גוף השעונים אנו מוצאים שני מגני כתר גדולים יחסית, כשהשעונים עמידים למים בעומק של עד ל-300 מטרים.

אייקון Venturer 38 – מנגנון

בתוך שני השעונים אנו מוצאים את קליבר ML115 של מוריס לקרואה. לפני שתתרגשו, תרשו לנו לספר לכם כי מדובר במנגנון מבית סליטה, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 38 שעות. השעונים מגיעים עם גב מוצק, עם מוטיב ה-“Vagues Du Jura” ועם לוגו האות ״M״ של מוריס לקרואה.

גב השעונים. מקור - TimeandWatches.
גב השעונים. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

שני שעונים חדשים בסדרת האייקון של מוריס לקרואה, שמגיעים בקוטר של 38 מ״מ – גודל שאמור להפוך אותם למתאימים כמעט לכל פרק יד.

הלוח השחור. מקור - TimeandWatches.
הלוח השחור. מקור – TimeandWatches.
הלוח הירוק. מקור - TimeandWatches.
הלוח הירוק. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

את שני השעונים החדשים ניתן לקבל עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד או עם רצועת גומי. אם תבחרו בגרסה עם רצועת הגומי, תצטרכו לשלם 1,990 פרנקים שוויצריים עבור השעון. אם תבחרו לקבל אותו עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד, תשלמו 2,150 פרנקים שוויצריים. לא מצליחים להחליט מה אתם מעדיפים? אין בעיה. תמורת 2,270 פרנקים שוויצריים תוכלו לקבל את השעון עם צמיד מפלדת אל-חלד ועם רצועת הגומי.

אייקון Venturer 38. מקור - TimeandWatches.
אייקון Venturer 38. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

שילוב של תג מחיר אטרקטיבי עם קוטר שאמור להפוך את השעונים הללו ללהיט מכירות מבית מוריס לקרואה. טוב נו, אולי קצת הגזמנו עם הביטוי ״להיט מכירות״, אבל אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים, כן? אבל אם נניח את הציניות בצד, בשורה התחתונה מדובר בשעונים לא יקרים במיוחד, עם תמורה גבוהה למחיר, כמובן בהנחה שלא אכפת לכם שהשעון שלכם נראה ממש כמו אודמר פיגה, רק שכתוב עליו מוריס לקרואה …

למעבר לאתר של מוריס לקרואה.