יניב שניידר ורונן ורנר מדברים על הווטשמרקט – הכלי החדש והבלעדי מבית ווטשגורו. הווטשמרקט הוא פלטפורמה למכירה וקנייה של שעוני יוקרה, כמו שאתם מכירים מהאתרים הגדולים בעולם דוגמת כרונו24 בעולם השעונים או יד2 בישראל. מטרת הווטשרמקט היא להנגיש את תחום הקניה והמכירה של שעוני יד שניה לקהל הישראלי. 

מוזמנים לגלות וללמוד ביחד עם יניב ורונן מה זה בכלל הווטשמרקט, איך נרשמים אליו. איך מוכרים שעון בווטשמרקט. מוזמנים לגלות ביחד איתם איך קונים שעון יוקרה בווטשמרקט ובאופן כללי. טיפים חשובים ונקודות שאליהן אתם צריכים לשים לב ולהיזהר כשאתם עומדים לקנות שעון יוקרה – בווטשמרקט ובכלל. בונוס מיוחד – שאלה אחת פשוטה וקצרה שתעזור לכם להבין כמעט באופן מיידי אם מוכר השעון הוא אדם פרטי או סוחר … 

בנוסף, יניב חושף נתונים מעניינים על הווטשמרקט, השעונים הפופולריים ביותר. השעון היקר ביותר שאפשר למצוא בווטשמרקט כיום, מה אנשים מחפשים ומה אנשים אוהבים. איך מזהים את המותגים עם מספר השעונים הגדול ביותר בווטשמרקט והשעונים הפופולריים ביותר בחודש פברואר 2021 באתר. 

עוד בסרטון – הטיפ החשוב ביותר שאתם חייבים להכיר לפני שאתם קונים שעון יוקרה – בווטשרמקט או מאדם פרטי. מה עשתה הקורונה לשוק שעוני היד השנייה – האם אנשים מכרו שעונים בבהלה או חיפשו לאגור שעוני יוקרה ומה השאלה ששואלים הכי הרבה בחנויות שעונים בארץ כשבאים לקנות שעון.

עוד בפרק שלנו – מגמות בולטות מהתקופה האחרונה בעולם השעונים. מדברים קצת על המחסור בשוק שעוני היוקרה של שעוני ספורט ושעונים של רולקס בכלל. הכוח העולה בעולם השעונים – גרנד סייקו ומה כל כך מיוחד בשעונים של החברה, למה יניב כל כך התאכזב מזניט וההשקה האחרונה והכל כך בומבסטית שלה. 

פרק עמוס וגדוש בהמון מידע חשוב ומעניין שיעזור לכם לשדרג את הידע וההבנה שלכם בעולם השעונים, להיות צרכן נבון יותר ולקבל קצת תובנות מאחורי הקלעים של תחום שעוני היוקרה בישראל ובעולם. שווה צפייה.