אמנם בישראל מזג האוויר חם מהרגיל וניצני החורף טרם נראים באופק, אבל ברחבי העולם הסתיו התחיל רשמית ובסין כבר מתכוננים במרץ לפתיחתם של משחקי החורף האולימפיים. המשחקים ייערכו השנה בבייג’ין, כשהם ייתפחו ב-4 לפברואר. מי שכבר מוכנה למשחקים האלה היא מודדת הזמן הרשמית של המשחקים האולימפיים – אומגה. שעון חדש בסדרת האקווה טרה של החברה כבר מוכן – אקווה טרה “בייג’ין 2022” והגורו יצא לבדוק אותו.

אקווה טרה בייג’ין 2022 – מפרט טכני

השעון החדש של אומגה מגיע בגוף המוכר של שעוני האקווה טרה. גוף השעון עשוי מפלדת אל-חלד, כשהוא בקוטר של 41 מ”מ. השעון מגיע עם צמיד מפלדת אל-חלד ועם זכוכית ספיר כיפתית מעט מעל לוח השעון.

אקווה טרה בייג'ין 2022. מקור - Watchilove.
אקווה טרה בייג’ין 2022. מקור – Watchilove.

גולת הכותרת של השעון החדש או בעצם הרפרנס הנהדר למשחקי החורף, הוא לוח השעון. השעון מגיע עם לוח קרמי לבן בגימור “קפוא”. הגימור הזה מעניק לשעון מראה מיוחד, כאילו מדובר בלוח שקפא בטמפרטורות נמוכות במיוחד. שחזור נהדר של משטח הקרח באירועים כמו החלקה על הקרח, הוקי קרח ועוד.

הלוח המיוחד של השעון. מקור - Watchilove.
הלוח המיוחד של השעון. מקור – Watchilove.

משלימים את המראה המיוחד של השעון אינדקסים ומחוגים בצבע כחול, עם צביעת סופר לומינובה לבנה, עם נגיעות של צבע אדום.

גב השעון עם לוגו המשחקים האולימפיים בבייג'ין 2022. מקור - Watchilove.
גב השעון עם לוגו המשחקים האולימפיים בבייג’ין 2022. מקור – Watchilove.

השעון מגיע עם גב מוצק, עליו אנו מוצאים את הלוגו של המשחקים האולימפיים בבייג’ין 2022 מעל לטבעות האולימפיות.

אקווה טרה בייג’ין 2022 – מנגנון

אומגה משלבת בשעון החדש את קליבר 8900. קליבר 8900 הוא מנגנון קו-אקסיאלי, עם הסמכת מאסטר כרונומטר של ה-COSC. הוא פועל בקצב של 25,200 ויברציות לשעה, כשהוא מספק רזרבת כוח של 60 שעות. קליבר 8900 הוא מנגנון אנטי-מגנטי, עם עמידות בפני שדות מגנטיים בעוצמות של מעל ל-15,000 גאוס.

אז מה חדש בעצם?

מחווה נהדרת למשחקי החורף האולימפיים ולמה שמזוהה איתם אולי יותר מכל – הקרח או השלג אם תרצו, מצידה של אומגה. השעון יגיע בתוך אריזה מהודרת מיוחדת עם רפרנסים למשחקים האולימפיים וכמו כל השעונים של אומגה, עם 5 שנות אחריות.

מחווה נהדרת לחורף ולמשחקים האולימפיים. מקור - Watchilove.
מחווה נהדרת לחורף ולמשחקים האולימפיים. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של אומגה – אקווה טרה בייג’ין 2022, רפרנס 522.10.41.21.04.001, יגיע עם תג מחיר של 6,200 דולרים. באופן די מפתיע, השעון הזה מגיע במהדורה רגילה ולא מוגבלת.

השורה התחתונה

מה שבאמת הפתיע אותנו בשעון החדש הוא העובדה שאומגה “ויתרה” על העיצוב החדש של שעוני האקווה טרה בשעון זה. אנחנו מתכוונים כמובן ללוח השניות הקטן. אם אתם שואלים אותנו מה עדיף? לא בטוח. מדובר ללא ספק במקרה מובהק של טעם וריח. באופן ספציפי בשעון הזה אנחנו יכולים רק לשמוח שאומגה השאירה לנו לוח שעון גדול ככל האפשר. כך נוכל להתרשם מהמראה הקפוא והמיוחד של לוח השעון.

אקווה טרה בייג'ין 2022. מקור - Watchilove.
אקווה טרה בייג’ין 2022. מקור – Watchilove.

שמחנו לראות שלא מדובר במהדורה מוגבלת. אם לוקחים בחשבון גם שמדובר בשעון עם תג מחיר זהה כמעט למחירים של שעוני האקווה טרה הרגילים, מקבלים עסקה משתלמת. עכשיו רק נשאר לכם להתחיל להתפלל לקצת שלג, שעליו תוכלו לצלם את השעון, במידה ורכשתם אותו …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של אומגה.