בסוף השבוע האחרון של חודש אוגוסט נערך בז׳נבה שבשוויץ אירוע ״Geneva Watch Days 2022״, במסגרתו הציגו יצרניות השעונים המשתתפות באירוע שעונים חדשים. אחת החברות הללו הייתה אוריס, שהציגה שלושה שעונים חדשים בסדרת האקוויס שלה – אקוויס דייט ״אם הפנינה״, בגוף שעון בקוטר של 36.5 מ״מ, כשאוריס מגדירה את השעונים הללו כשעוני יוניסקס. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

אקוויס דייט ״אם הפנינה״ – מפרט טכני

השעונים החדשים של אוריס מגיעים עם המראה המוכר של שעוני האקוויס של החברה. אוריס בחרה כאמור בגוף שעון בקוטר של 36.5 מ״מ, קוטר שמעמיד את השעונים הללו בקצה הנמוך יותר של שעונים בסדרת האקוויס, בה אנו מוצאים בדרך כלל שעונים בקוטר של 40 מ״מ.

אקוויס דייט ״אם הפנינה״. מקור - Monochrome Watches.
אקוויס דייט ״אם הפנינה״. מקור – Monochrome Watches.

אוריס משלבת בשעונים הללו בזל מתכתי בגוון מתכתי, עם סקאלת הצלילה המוכרת של שעוני סדרת האקוויס, עם ספירה של 60 דקות. הבזל עוטף את לוחות השעונים, כשאוריס מציגה כאמור שלושה שעונים חדשים, עם לוחות אם הפנינה, בגוונים ורוד סומק, כחול אגאי וירוק מוקצף.

אקוויס דייט ״אם הפנינה״. מקור - Monochrome Watches.
אקוויס דייט ״אם הפנינה״. מקור – Monochrome Watches.

על לוחות השעונים אנו מוצאים אינדקסים ומחוגים העשויים מכסף, עם מילוי סופר לומינובה לבן, כשמחוג השניות הוא מחוג ה״סוכריה על מקל״ המוכר של אוריס.

יש גם לוח ירוק. מקור - Monochrome Watches.
יש גם לוח ירוק. מקור – Monochrome Watches.

בשעה 6 אנו מוצאים את חלונית התאריכון, כשהשעונים מגיעים עם צמיד העשוי מפלדת אל-חלד ועם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים.

אקוויס דייט ״אם הפנינה״ – מנגנון

אוריס ממשיכה לעשות ״צעד תימני״ בכל הקשור לשילוב מנגנון הבית החדש שלה, קליבר 400 בשעונים שלה. לאחר שרק לאחרונה ראינו את המנגנון הזה מגיע בייצור סדרתי לסדרת ה-65 של החברה, אוריס ״חוזרת לסורה״ ומשלבת בשעוני האקוויס דייט החדשים את קליבר 733 הותיק שלה – מנגנון אוטומטי המבוסס על קליבר SW200 של סליטה, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 38 שעות בלבד.

אז מה חדש בעצם?

אוריס משלבת בסדרת האקוויס שלה לוחות אם הפנינה, בשעונים בקוטר של 36.5 מ״מ, שהופך אותם לשעוני יוניסקס. במבט ראשון נראה כי השעונים הללו יתאימו יותר לבנות המין היפה, אבל מצד שני אנחנו יכולים בהחלט לראות גם גברים עם יד עדינה יותר וצרה יותר עונדים את השעונים הללו.

כמה זה עולה לנו?

אוריס משיקה כאמור שלושה שעוני אקוויס דייט ״אם הפנינה״ חדשים –

רפרנס 01 733 7770 4155-07 8 18 05P הוא השעון עם הלוח הורוד, רפרנס 01 733 7770 4157-07 8 18 05P הוא השעון עם הלוח הכחול, כשרפרנס 01 733 7770 4158-07 8 18 05P הוא השעון עם הלוח הירוק. שלושת השעונים מגיעים עם תג מחיר זהה, העומד על 2,400 דולרים.

אקוויס דייט ״אם הפנינה״. מקור - Monochrome Watches.
אקוויס דייט ״אם הפנינה״. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

אוריס ממשיכה להרחיב את סדרת האקוויס שלה, כשבקלות אפשר לשכוח כמה ורסטילית הסדרה הזאת והשעונים שאוריס מציעה במסגרתה, משעוני צלילה מקצועיים לחלוטין ועד לשעונים ״עדינים״ יותר דוגמת השעונים החדשים (שמגיעים בכל זאת עם עמידות למים בעומק של עד ל-300 מטרים). תג המחיר האטרקטיבי של השעונים הללו יהפוך אותם לתוספת נחמדה לכל אוסף שעונים, במיוחד אם יש לכם יד קטנה במיוחד. על קליבר 733 תרשו לנו להתלונן בפעם אחרת …

למעבר לאתר של אוריס.