סדרת שעוני האקוויס של אוריס היא ללא ספק אחת מסדרת השעונים האהובות והפופולריות בקרב חובבי שעונים. עם תג מחיר אטרקטיבי ומגוון רחב של דגמים, כמעט אי אפשר שלא למצוא שעון שיימצא חן בעיניכם בסדרה הזאת. בימים האחרונים הוסיפה אוריס שני שעונים חדשים לסדרה הזאת – אקוויס דייט 41.5 אבטיח, שעונים שמגיעים בצבעי אדום-ירוק עזים, בתזמון מושלם עם הקיץ שמתקרב אלינו. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

אקוויס דייט 41.5 אבטיח – מפרט טכני

שני השעונים החדשים של אוריס מגיעים בגוף המוכר של שעוני האקוויס של אוריס, כשהוא עשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 41.5 מ״מ. השעונים מגיעים עם בזל עם אינסרט קרמי לבן, עם סקאלת דקות בגוון זהה לזה של לוח השעון.

אקוויס דייט 41.5 אבטיח
אקוויס דייט 41.5 אבטיח

שעון אחד מגיע עם לוח אדום בגימור קרני שמש, עם בזל עם מילוי אדום, כשהשעון השני מגיע עם לוח ירוק בגימור קרני שמש, עם בזל עם מילוי ירוק.

אקוויס דייט 41.5 אבטיח
אקוויס דייט 41.5 אבטיח

לוחות השעונים הם הלוחות הקלאסיים של סדרת האקוויס, עם תאריכון בשעה 6 על רקע לבן, אלמנט שבדרך כלל אנחנו לא אוהבים, אבל משתלב דווקא בצורה נהדרת בשעונים החדשים ומוסיף לקלילות ולמראה הכללי של השעונים.

לוחות שעונים בגימור קרני שמש בצבעי אדום-ירוק עזים
לוחות שעונים בגימור קרני שמש בצבעי אדום-ירוק עזים

אקוויס דייט 41.5 אבטיח – מנגנון

בתוך השעונים אנו מוצאים את קליבר 733 של אוריס, המנגנון המוכר של החברה עם הרוטור האדום, מנגנון המבוסס על קליבר SW200-1 של סליטה, אותו ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעונים.

בזל קרמי לבן עם סקאלת דקות בגוון זהה ללוחות השעונים
בזל קרמי לבן עם סקאלת דקות בגוון זהה ללוחות השעונים

המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 41 שעות.

אז מה חדש בעצם?

שני שעונים במראה צעיר וקליל, שמצטרפים לסדרת האקוויס הנהדרת של אוריס ומציעים אופציה נהדרת לכל מי שמחפש שעון חדש שאפשר ללכת איתו לים ולבריכה ולבלוט בין המוני שעוני הצלילה שמגיעים משוויץ (או שאולי בעצם, בעיקר מסין …?).

שעונים נהדרים לקיץ הקרוב
שעונים נהדרים לקיץ הקרוב

כמה זה עולה לנו?

שני השעונים החדשים של אוריס, רפרנס 01 733 7787 4137-07 8 22 04PEB, עם הלוח הירוק ורפרנס 01 733 7787 4138-07 8 22 04PEB, עם הלוח האדום, מגיעים עם צמיד פלדת אל-חלד עם מנגנון הארכה, כשהם עמידים למים בעומק של עד ל-300 מטרים. תג המחיר של השעונים עומד על 2,400 פרנקים שוויצריים.

השורה התחתונה

כשאנחנו מכירים שעון חדש של אוריס, אנחנו בדרך כלל בודקים האם הוא מגיע עם מנגנון הבית האמיתי של החברה, קליבר 400 המתקדם, שמציע רזרבת כח מרשימה של חמישה ימים. כשהוא לא נמצא, אנחנו אוהבים להזכיר אותו ואת העובדה שהיינו שמחים לראות אותו בתוך השעון. במקרה הזה לשם שינוי, לוחות השעונים והמראה הכללי שלהם משדרים מראה קליל וצעיר כל כך, שאנחנו מוותרים על הערות ופשוט מתלבטים – איזה צבע אנחנו מעדיפים – אדום או ירוק?

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של אוריס.