רוג׳ר דובואי היא יצרנית שעוני יוקרה השייכת לקצה העליון של שוק שעוני היוקרה, כשאחת הסדרות הבולטות של החברה היא סדרת האקסקליבר, שהפכה לאחד הסמלים הבולטים של החברה, עם גופי השעונים המיוחדים והמשחקים השונים של אור וצבעים. השעון החדש בסדרה הזאת, ה-אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר לוקח את המשחקים האלה לגבהים חדשים, מוזמנים להגיע אליהם ביחד איתנו. 

אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר – מפרט טכני

השעון החדש של רוג׳ר דובואי מגיע בגוף העשוי מסגסוגת ה-EON GOLD של החברה, בקוטר של 42 מ״מ. סגסוגת ה-EON GOLD היא סגסוגת של רוג׳ר דובואי, סגסוגת זהב מיוחדת של זהב 5N עמידה יותר בפני הכתמה בעת חשיפה לתנאים קיצוניים וכתוצאה מכך שומרת על המראה והברק שלה לאורך שנים רבות. 

אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור - Watchilove.
אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור – Watchilove.

הבזל של השעון מגיע עם האלמנט הויזואלי הבולט ביותר בשעון, ספינלים עזים המעטרים את הבזל, כשהם עוברים בדירוג צבעים מאדום לכחול. ספינל הוא מינרל שהוא גם אבן חן, כשרוג׳ר דובואי מייצרת את הספינלים הללו באופן סינטטי במיוחד עבור השעון הזה, בטכניקה מאתגרת המבטיחה שילוב של צבע ואור בצורה מושלמת. 

אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור - Watchilove.
אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור – Watchilove.

כל ספינל זוהר תמיד בצבע מלא, ביום, בלילה או תחת תאורת UV. השעון מגיע עם לוח סקלטון עם ציפוי זהב ורוד, המשובץ גם הוא בספינלים סינתטיים מעוקלים, עם דירוג צבעים. אינדקסי השעות מגיעים גם הם עם ציפוי זהב ורוד בגימור מלוטש עם מילוי SLN.

אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר RD720SQ, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות. 

גב השעון עם המנגנון. מקור - Watchilove.
גב השעון עם המנגנון. מקור – Watchilove.

המנגנון המרהיב מגיע עם גימורים כמו Shot-Blasting, גימור הדומה להתזת חול אך שונה מעט בדרך הביצוע שלו ובגימור הסופי, גימור מגורען מעגלי וגשרים בציפוי NAC עם זהב ורוד. את המנגנון המהרהיב ניתן לראות כמובן מבעד לגב השקוף של השעון. 

ה-RD720SQ על חלקיו. מקור - Watchilove.
ה-RD720SQ על חלקיו. מקור – Watchilove.

אז מה חדש בעצם?

מה שמייחד את השעון הזה הם כמובן הספינלים הבולטים במראה שלהם, המקיפים את הלוח וגוף השעון ומגיעים עם השם Spin-Stones, חיתוך-אבן בבכורה עולמית המועמד לפטנט רשום, המדגים את היכולות המרהיבות של רוג׳ר דובואי בכל הקשור לניצול ומיקסום של העיצוב האסתטי בצורה המרהיבה שלו. הספינלים המפוסלים בחוכמה מגיעים עם קימורים וזוויות חדות משלהם, כשהם משתלבים ביחד בגוף השעון בצורה הרמונית. בלוח השעון אנו מוצאים את הכוכב האייקוני של רוג׳ר דובואי, המנוקד בקפידה בליבו על ידי יהלום ניאון טבעי, מעין נגיעה אחרונה או אם תרצו – הדובדבן שבקצפת, מעין חותמת אחרונה לגאונות והקפדה על פרטים.

אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור - Watchilove.
אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו?

האמת שהתכוננו לכתוב כאן הרבה, או אפילו מלא מלא. אבל השעון החדש של רוג׳ר דובואי, רפרנס RDDBEX0950, מגיע עם תג מחיר מפתיע למדי. לפני שנגיע למחיר, תרשו לנו לספר לכם כי השעון החדש יגיע כמובן במהדורה מוגבלת של 28 יחידות, שיימכרו בלעדית בבוטיקים של רוג׳ר דובואי מסביב לעולם. תג המחיר שלו עומד על 154,500 דולרים. נכון שלא מדובר כאן ביהלומים, אבל עדיין מדובר כאן בתג מחיר קצת יותר הגיוני ממה שחשבנו, כשגם בתרגום לשקלים – 560 אלף ש״ח בערך, נשמע קצת פחות מפחיד. השעון מגיע עם רצועת עור עגל לבנה, עם מנגנון מהיר להחלפת רצועות. 

אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור - Watchilove.
אקסקליבר בקלייט Spin-Stone מונובלנסייר. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

שילוב של גאונות הורולוגית עם יכולות אומנותיות גבוהות וחדשנות טכנולוגית, משתלבים כולם בשעון החדש של רוג׳ר דובואי ומצטרפים ליצירה חדשה, כאשר כמו שעונים אחרים של המותג, מביאה גם היא לידי ביטוי את המשחק הבלתי פוסק של המותג המיוחד הזה עם אור וצבע. 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של רוג׳ר דובואי.