במסגרת המאמצים הרבים שעושה גרנד סייקו להפוך לשחקנית משמעותית בשוק הגבוה של שעוני היוקרה, מבצעת החברה היפנית צעד משמעותי, עם בוטיק ראשון לגרנד סייקו באירופה, שנפתח במיקום יוקרתי במיוחד – פלאס ונדום שבפריז, כשבעצם מדובר בבוטיק הגדול ביותר של החברה בעולם כולו. עם פתיחת הבוטיק החדש משיקה גרנד סייקו גם שני שעונים חדשים שיגיעו במהדורה מוגבלת של 10 יחידות כל אחד, שיימכרו באופן בלעדי בבוטיק החדש של החברה.

בוטיק ראשון לגרנד סייקו באירופה 

כאמור, הבוטיק החדש של גרנד סייקו בפלאס ונדום 7 שבפריז הוא הבוטיק הראשון של החברה באירופה והבוטיק הגדול ביותר של החברה ברחבי העולם. כיאה לבוטיק הגדול ביותר של החברה בעולם, גרנד סייקו תציג בו את הקולקציה הגדולה ביותר של שעונים של החברה מחוץ ליפן, ביניהם כאמור שני דגמים שיוצרו באופן בלעדי עבור הבוטיק החדש.

בוטיק ראשון לגרנד סייקו באירופה. מקור - TimeandWatches.
בוטיק ראשון לגרנד סייקו באירופה. מקור – TimeandWatches.

על עיצוב הבוטיק הופקד האדריכל היפני המהולל קנגו קומה, אשר שילב בעיצוב הבוטיק אלמנטים עיצוביים בולטים מהתרבות היפנית המסורתית, עם מסך הבמבוק של סומושיקו (Sumushiko), רצפות הטאטמי שלו וטפטים של וואשי. בדרך זו, המבקרים בבוטיק יחוו את האסתטיקה היפנית שבאה לידי ביטוי באמצעות הנושא “טבע הזמן”.

עיצוב יפני מסורתי. מקור - TimeandWatches.
עיצוב יפני מסורתי. מקור – TimeandWatches.

הבוטיק החדש ממוקם כאמור בפלאס ונדום (כיכר ונדום) 7, בצד המערבי של הכיכר המפורסמת, בבניין המיועד לשימור כאנדרטה היסטורית. הבוטיק מורכב משתי קומות ומשתרע על פני 2000 מטרים מרובעים, בהם מציגה גרנד סייקו כמאה דגמים שונים של שעונים, ביניהם הקולקציה המלאה של גרנד סייקו, דגמים נבחרים של Credor ו-Wako במהדורות מוגבלות וכאמור גם שני דגמים שהחברה משיקה במיוחד להשקת הבוטיק החדש ויימכרו באופן בלעדי בבוטיק בפריז בלבד.

דגמים בלעדיים של גרנד סייקו לבוטיק החדש

שני הדגמים החדשים יגיעו במהדורה מוגבלת של 10 יחידות בלבד כאמור, שיימכרו בבוטיק הפריזאי בלבד. שני השעונים החדשים מגיעים בגוף שעון בקוטר של 39 מ”מ, כששעון אחד (רפרנס SBGK011G) יהיה עשוי מפלטינה, בעוד השעון השני (רפרנס SBGK013G) יהיה עשוי מזהב אדום 18 קראט.

דגמים בלעדיים לבוטיק של גרנד סייקו בפריז. מקור - TimeandWatches.
דגמים בלעדיים לבוטיק של גרנד סייקו בפריז. מקור – TimeandWatches.

שני השעונים מגיעים עם קליבר 9S63 של גרנד סייקו, מנגנון מתיחה ידנית, עם תצוגת שניות קטנה בשעה תשע של השעון ומד רזרבת כוח בשעה 3 של השעון. מחוג השניות הקטן בשני השעונים יגיע בצבע ירוק-כחול הוא מחווה לעמוד ונדום העשוי מברונזה שניצב במרכז כיכר ונדום. לוחות השעונים אשר מגיעים עם תבנית אבן עגולה (Cobblestone) היא מחווה לעיר פריז ולריצוף האופייני של רחובותיה.

מיקום הבוטיק. מקור - TimeandWatches.
מיקום הבוטיק. מקור – TimeandWatches.

רפרנס SBGK011G, הדגם העשוי מפלטינה, יגיע עם תג מחיר של 38,000 אירו, בעוד הדגם העשוי מזהב אדום, רפרנס SBGK013G, יגיע עם תג מחיר של 28,000 אירו.

למידע נוסף על הבוטיק החדש באתר של גרנד סייקו.