בשנת 2020 עדכנה בולגרי את סדרת האלומיניום שלה, אחת הסדרות המוכרות והמזוהות עם החברה, שמתאפיינת בעיצוב בולט המשלב אלומיניום וגומי. השילוב הזה מעניק לשעוני הסדרה מראה ספורטיבי-מודרני. המראה הספורטיבי הזה הופך את הסדרה הזאת, ככל הנראה, לסדרה המתאימה ביותר לשיתוף הפעולה של בולגרי עם דוקטי, יצרנית האופנועים האיטלקית. מוזמנים להכיר את השעון החדש פרי שיתוף הפעולה הזה – בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי.

בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי – מפרט טכני

השעון החדש של בולגרי מגיע בגוף העשוי מאלומיניום, בקוטר של 40 מ״מ. השעון מגיע עם בזל הגומי השחור המוכר של שעוני הסדרה. על הגומי השחור אנו מוצאים את החריטה המוכרת BVLGARI BVLGARI.

בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי. מקור - timeandwatches.
בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי. מקור – timeandwatches.

בולגרי משלבת בשעון החדש לוח אדום בולט, ייחודי לדגם הזה. על הלוח האדום אנו מוצאים שלושה לוחות קטנים בצבע שחור. שילוב הצבעים הזה הוא לא מקרי, כשמי שמכיר את עולם האופנועים יזהה מיד את שילוב הצבעים הזה כצבעים של דוקאטי וכחלק בלתי נפרד מהשפה העיצובית של המותג.

בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי. מקור - timeandwatches.
בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי. מקור – timeandwatches.

בשעה 3 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון, בשעה 6 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-12 שעות ובשעה 9 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-30 דקות. בין השעות 4 ל-5 משלבת בולגרי את התאריכון של השעון, שמגיע על רקע לבן, שקצת פוגם במראה הכללי של לוח השעון.

גב השעון עם הלוגו של דוקאטי וכיתוב המהדורה המוגבלת. מקור - timeandwatches.
גב השעון עם הלוגו של דוקאטי וכיתוב המהדורה המוגבלת. מקור – timeandwatches.

כפתורי השעון וכתר השעון עשויים מטיטניום עם ציפוי DLC שחור. בולגרי משתמשת באותה סגסוגת טיטניום שחורה גם לגב השעון, עליו אנו מוצאים חריטה עם הלוגו של דוקטי ואת הכיתוב – LIMITED EDITION OF 1000, מהדורה מוגבלת של 1,000 יחידות.

בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי – מנגנון

בתוך השעון החדש אנו מוצאים את קליבר B130. מנגנון כרונוגרף אוטומטי מבית בולגרי. המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספר רזרבת כוח של 42 שעות. אם אתם רוצים שנדייק, אז תרשו לנו לתקן את המשפט הקודם, קליבר B130 הוא לא באמת מנגנון של בולגרי. בולגרי מבססת אותו על קליבר 2894 של ETA.

הצבעים המוכרים של דוקאטי. מקור - timeandwatches.
הצבעים המוכרים של דוקאטי. מקור – timeandwatches.

אז מה חדש בעצם?

שעון חדש בסדרת האלומיניום של בולגרי, שמגיע כחלק משיתוף פעולה עם יצרנית האופנועים האיטלקית דוקאטי. אם הספקתם לשכוח, גם בולגרי הוא מותג איטלקי, כך ששיתוף הפעולה הזה טבעי, כשבולגרי בחרה בסדרה המתאימה ביותר שלה עבור שיתוף הפעולה הזה.

מראה ספורטיבי מודרני. מקור - timeandwatches.
מראה ספורטיבי מודרני. מקור – timeandwatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של בולגרי, רפרנס 103701 מגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 1,000 יחידות. בולגרי תשווק את השעון עם רצועת הגומי השחורה המוכרת של שעוני הסדרה. תג המחיר של השעון עומד על 5,000 דולרים.

בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי. מקור - timeandwatches.
בולגרי אלומיניום כרונוגרף דוקאטי. מקור – timeandwatches.

השורה התחתונה

עם קבלת ההודעה על השעון החדש, התחלנו לקרוא את המידע על השעון החדש וחיכינו לשורה החשובה ביותר מבחינתנו – תג המחיר. בדרך כלל, כשאנחנו מקבלים מהדורות מוגבלות-מיוחדות, זה אומר קפיצה די משמעותית בתג המחיר. כאן אנחנו מקבלים שעון שהגרסה הרגילה שלו נמכרת ב-4,600 דולרים. האם העובדה כי מדובר במהדורה מוגבלת, עם צבע מיוחד שלא קיים בסדרה, שווה תוספת של כ-8.6 אחוזים למחיר של השעון הרגיל? אם אתם שואלים אותנו – כן. אם אתם שואלים אותנו אם לקנות את השעון הזה? זה כבר עניין של טעם וריח ועד כמה אתם מתחברים לשעון עם לוח אדום ולמותג דוקאטי …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של בולגרי.