ה-21 ליוני הוא היום הראשון של הקיץ ואם לא שמתם לב, אנחנו כבר שבוע שלם בתוך הקיץ. מי שכן שמו לב לתאריך הזה ולעובדה הזאת הן יצרניות השעונים השונות, שמיהרו להציג כהרגלן שעונים שונים במהדורות קיציות מיוחדות. אחת החברות הראשונות לטרנד הזה בקיץ 2023 הייתה בולגרי, שהשיקה לפני כעשרה ימים שני שעונים חדשים – בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי. מוזמנים לקפיצה קצרה אל חופי קאפרי ביחד איתנו.

בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי – מפרט טכני

בולגרי משיקה שני שעוני בולגרי אלומיניום חדשים במהדורות קאפרי. שני השעונים מגיעים בגוף העשוי מאלומיניום, בקוטר של 40 מ״מ. השעונים מגיעים עם בזל הגומי המוכר של בולגרי בסדרת האלומיניום, בצבע כחול.

בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי. מקור - TimeandWatches.
בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי. מקור – TimeandWatches.

שני השעונים מגיעים עם לוחות בשיפוע צבעים, המתחיל בצבע תכלת בהיר בחלק העליון של לוח השעון ומסתיים בצבע כחול כהה יותר בחלק התחתון של לוח השעון.

בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי. מקור - TimeandWatches.
בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי. מקור – TimeandWatches.

שעון אחד הוא שעון ״פשוט״ בתצורת שלושה מחוגים, עם תאריכון בשעה 3. הוא מגיע עם אינדקסים דקים וארוכים בצבע כחול ועם הספרות הערביות 6 ו-12. השעון השני הוא שעון כרונוגרף עם לוח זהה, עם שלושה לוחות קטנים בתצורת 3-6-9.

לוח בשיפוע צבעים כחול. מקור - TimeandWatches.
לוח בשיפוע צבעים כחול. מקור – TimeandWatches.

הלוח בשעה 3 הוא לוח השניות של השעון, הלוח בשעה 6 הוא כרונוגרף ה-12 שעות, כשהלוח בשעה 9 הוא כרונוגרף 30 הדקות. בדגם הכרונוגרף התאריכון משולב בין השעות 4 ל-5.

לוחות כרונוגרף בצבע שחור. מקור - TimeandWatches.
לוחות כרונוגרף בצבע שחור. מקור – TimeandWatches.

שני השעונים מגיעים עם רצועת גומי כחולה, כשהכתר שלהם ולחצני הכרונוגרף (בדגם הכרונוגרף) מגיעים בטיטניום בגימור DLC שחור. את אותו גימור אנו מוצאים גם על הגב של השעונים. בולגרי שילבה בגב של השעונים חריטה של ה-Faraglioni of Capri – שלישיית שלוחות סלעיות המתנשאות החוצה מהאוקיינוס אל מול החופים הדרום-מזרחיים של האי קאפרי, שהפכו לסמל אייקוני ליופי הטבעי של האי האיטלקי.

בולגרי אלומיניום מהדורות קאפרי – מנגנון

שעון שלושת המחוגים, הבולגרי אלומיניום קאפרי סולוטמפו (Solotempo – באיטלקית ״רק זמן״), מגיע עם קליבר B77 של בולגרי, מנגנון אוטומטי המבוסס על קליבר 2892-A2 של ETA. הוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 42 שעות.

גב השעון העשוי מטיטניום בציפוי DLC. מקור - TimeandWatches.
גב השעון העשוי מטיטניום בציפוי DLC. מקור – TimeandWatches.

השעון השני, שעון הבולגרי אלומיניום קאפרי כרונוגרף, מגיע עם קליבר B130, מנגנון אוטומטי הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 42 שעות.

גב השעון העשוי מטיטניום בציפוי DLC. מקור - TimeandWatches.
גב השעון העשוי מטיטניום בציפוי DLC. מקור – TimeandWatches.

אז מה חדש בעצם?

שני שעונים במהדורה קיצית מבולגרי, שמגיעים עם לוח שמהווה מחווה לחופים המרהיבים של קאפרי. בולגרי שילבה בשעונים הללו מחוגים בצבע צהוב (בלוחות הקטנים בשעון הכרונוגרף) וקצוות מחוגי שניות בצהוב (בשני הדגמים), סוג של מחווה ספורטיבית אם תרצו או שאולי בכלל מחווה לשמש ולחופים הזהובים של קאפרי?

כפתורים בציפוי DLC. מקור - TimeandWatches.
כפתורים בציפוי DLC. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

שעון הבולגרי אלומיניום קאפרי סולוטמפו, רפרנס 103815, מגיע במחיר של 3,600 אירו. שעון הכרונוגרף, רפרנס 103844, מגיע במחיר של 5,200 אירו. שני הדגמים עמידים במים בעומק של עד ל-100 מטרים.

השורה התחתונה

שני שעונים נהדרים של בולגרי שעונים בצורה מושלמת להגדרה – שעון לקיץ. החל מערכת הצבעים לגוף השעון, שיפוע הצבעים בלוח השעון, שמזכיר את השמים הנושקים למים, מחוגים עם קריצה ספורטיבית עם קצוות בצבע צהוב וכמובן רצועת גומי כחולה, בחירה נהדרת לימי הקיץ החמים. אם לוקחים בחשבון גם את תג המחיר הנוח יחסית של שני השעונים (בכל זאת, מדובר ביצרנית שעוני יוקרה, כן?), מקבלים עסקת חבילה לא רעה בכלל לקיץ הקרוב. כל זאת כמובן בהנחה שאתם בכלל מחפשים שעון לקיץ, כן?

למעבר לאתר של בולגרי.