עולם שעוני היוקרה מציג מגוון רחב של שיתופי פעולה בין יצרניות שעונים למותגים שונים, ממותגי אופנה ועד ליצרניות רכבים יוקרתיות, לצד שיתופי פעולה כמו שיתוף הפעולה של פנויי עם מותג הגיימינג פנריי. בולגרי מציגה שיתוף פעולה מעניין במיוחד, עם משחק מרוצי המכוניות גראן טוריסמו. במסגרת שיתוף הפעולה הזה, אנחנו מקבלים שני שעונים חדשים – בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף ושימו לב – מכונית קונספט (!) עתידנית – בולגרי אלומיניום VISION GT. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

בולגרי וגראן טוריסמו

שיתוף הפעולה המעניין בין בולגרי וגראן טוריסמו מגיע לרגל שנת ה-25 לשעון האלומיניום של החברה ועשור לתוכנית ה-Vision GT, תוכנית שאפשרה ליצרניות מכוניות מירוץ לפתח מכוניות קונספט עבור משחק מירוץ המכוניות הפופולרי גראן טוריסמו.

מכונית הקונספט של בולגרי
מכונית הקונספט של בולגרי

המכונית החדשה, ה-Bulgari Aluminium Vision GT היא המכונית הראשונה והיחידה שפותחה עד היום על ידי יצרנית שעוני יוקרה כלשהי עבור המשחק. המכונית הוצגה על ידי בולגרי וגראן טוריסמו במסגרת הגמר של אליפות העולם במשחק שנערכה בברצלונה בתחילת החודש, כשמי יודע, אולי בעתיד נראה את המכונית הזאת קורמת עור וגידים (או שאולי דווקא אלומיניום וגומי?) במציאות?

בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף – מפרט טכני

שני השעונים החדשים של בולגרי מגיעים בגוף המוכר של סדרת האלומיניום, בקוטר של 41 מ״מ, כשהם מגיעים עם בזל הגומי המוכר של שעוני הסדרה.

בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף
בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף

הכתר והגב של השעון עשויים מטיטניום ומגיעים עם ציפוי DLC שחור, כשעל גב השעון אנו מוצאים חריטה של סמל העשור של תוכנית ה-VISION GT של המשחק גראן טוריסמו.

בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף
בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף

כאמור, בולגרי מציגה שני שעונים – רפרנס 104006 שמגיע עם לוח לכה צהובה עם לוחות קטנים ואינדקסי שעות שחורים, שעון שממנו בולגרי תייצר 500 יחידות ורפרנס 103893, עם לוח אנתרציט מוברש עם לוחות קטנים בשחור ואינדקסים בצהוב. משעון זה בולגרי תייצר 1200 יחידות.

בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף - לוח האנתרציט
בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף – לוח האנתרציט

שני השעונים מגיעים עם סקאלת טכימטר על לוח השעון, אלמנט שמתכתב בצורה נהדרת עם שיתוף הפעולה של בולגרי וגראן טוריסמו.

הדגם עם הלוח הצהוב
הדגם עם הלוח הצהוב

בולגרי אלומיניום X גראן טוריסמו כרונוגרף – מנגנון

בתוך השעונים אנו מוצאים את קליבר B381 של בולגרי, מנגנון כרונוגרף אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 42 שעות.

גב השעון עם החריטה של לוגו המשחק
גב השעון עם החריטה של לוגו המשחק

אז מה חדש בעצם?

שני שעוני כרונוגרף מיוחדים מבית בולגרי בשיתוף פעולה עם משחק המירוץ מהמפורסמים בעולם, גראן טוריסמו. לרגל שיתוף הפעולה הזה קיבלנו גם מכונית קונספט מרהיבה שמשולבת במשחק. גוף המכונית עשוי אלומיניום מוברש ומשלב פחמן (קרבון) לחלקים התחתונים של גוף הרכב והאזורים הטכניים, כמו גם גומי שחור להגנה על אזורים חשופים. בתוך המכונית, בלוח המחוונים – צבעים וחומרים משתלבים אחד בשני, כשהם מדגישים את הניגודיות בין אלומיניום, גומי שחור, אלקטרה והדגשים הצהובים. לוח המחוונים של המכונית מגיע בעיצוב בהשראת הלוח הצהוב והלוחות הקטנים שבשעונים.

מכונית הקונספט של בולגרי
מכונית הקונספט של בולגרי

כמה זה עולה לנו?

בולגרי משיקה כאמור שני שעונים חדשים, שיגיעו עם רצועת חוליות גומי מפרקיות המחוברות במוטות אלומיניום, רצועה שמתכתבת בצורה נהדרת עם הרוח הספורטיבית של השעונים. רפרנס 103893, עם לוח האנתרציט, יגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 1,200 יחידות. השעון השני, רפרנס 104006, עם הלוח הצהוב, מגיע במהדורה מוגבלת של 1,200 יחידות. שני השעונים מגיעים עם תג מחיר זהה – 5,200 אירו. רוכשי השעונים יקבלו קוד לגרסה מיוחדת של המשחק, עם מכונית הקונספט של בולגרי.

השורה התחתונה

גראן טוריסמו הוא אחד ממירוצי המכוניות הריאליסטיים ביותר והפופולריים ביותר בעולם. המשחק הושק בשנת 1997 על ידי סטודיו Polyphony של קזונורי ימאוצ׳י, כשבימים אלו זמינה בשוק הגרסה השמינית שלו, Gran Turismo 7. המשחק נמכר במעל ל-80 מיליון עותקים מסביב לעולם וזכה במספר רב של פרסים, ביניהם פרס משחק השנה. האם שיתוף הפעולה בין המשחק לבין בולגרי הוא פתח לשיתופי פעולה נוספים כאלו בשנים הקרובות? אנחנו יכולים רק לקוות …

למעבר לאתר של בולגרי.