יצרנית שעוני היוקרה השוויצרית הובלו הגיעה לדובאי ביחד עם מותגי היוקרה הנוספים מבית קבוצת LVMH לאירוע Watch Week Dubai 2020, להציג את הדגמים החדשים של שעוני החברות השונות בקבוצה לשנת 2020. הובלו הציגה באירוע ליין שעונים חדש, ביג באנג אינטגרל (Big Bang Integral). קולקציית שעונים חדשה בסדרת ה-Big Bang המוכרת של החברה, שמצטרפת לטרנד העכשווי בשוק שעוני הספורט – שעוני ספורט עם צמיד אינטגרלי.

סדרת שעוני האינטגרל החדשה של הובלו.
סדרת שעוני האינטגרל החדשה של הובלו.

שנת 2020 היא השנה ה-15 להשקת סדרת הביג באנג של הובלו, אולי לא הישג בולט כל כך בתעשיית השעונים, עם סדרות שקיימות כבר עשרות רבות של שנים, אבל אין ספק כי עבור הובלו מדובר בציון דרך בולט בהיסטוריה הצעירה יחסית של החברה כשאין דרך טובה יותר לציין את ציון הדרך הזה מאשר עם סדרה חדשה.

הובלו ביג באנג אינטגרל. מקור - Revolution.
הובלו ביג באנג אינטגרל. מקור – Revolution.

הובלו הצליחה לשלב בצורה אלגנטית למדי את הצמיד האינטגרלי עם גוף השעון המוכר כל כך של שעוני סדרת הביג באנג והמראה הייחודי שלהם, כשהיא משיקה שלושה שעונים חדשים בסדרה. אחד שיגיע בגוף העשוי מטיטניום, אחד שיגיע בגוף מקרמיקה שחורה והשלישי שיגיע בסגסוגת ה-King Gold של החברה.

הובלו ביג באנג אינטגרל. מקור - Revolution.
הובלו ביג באנג אינטגרל. מקור – Revolution.

הצמיד האינטגרלי מגיע בעיצוב של שלוש חוליות, בדומה לצמיד החדש של שעון האומגה ספידמאסטר “Ed White” עם קליבר 321, כשהוא מצליח לשקף את המראה הזוויתי והחד של הגוף המוכר כל כך של סדרת הביג באנג של הובלו.

בכל הקשור לעיצוב לוח השעון והבזל, הובלו שומרת על המאפיינים העיצוביים של סדרת הביג באנג הנוכחית, עם שינוי קטן – הובלו לא משלבת ספרות ערביות בלוח השעון. גוף השעון מגיע בקוטר של 42 מ”מ.

מנגנון ה-UNICO של הסדרה החדשה. מקור - Revolution.
מנגנון ה-UNICO של הסדרה החדשה. מקור – Revolution.

כאמור, הובלו משיקה 3 שעונים בסדרה. השעון הראשון מגיע בגוף מטיטניום, עם אלמנטים שחורים תואמים. השעון השני מגיע עם גוף מסגסוגת ה-King Gold של הובלו, סימן מסחרי של החברה, עם אלמנטים כמו מחוגים ואינדקסים מזהב ועם לוח שחור. הגרסה השלישית היא הגרסה מקרמיקה שחורה, כשגם צמיד השעון מגיע כשהוא עשוי מאותו חומר.

בתוך השעונים נמצא את מנגנון ה-UNICO, קליבר אינהאוס של הובלו בגרסת סקלטון מודרנית, שפועל בתדר של 4Hz ועם רזרבת כוח של 72 שעות.

הובלו ביג באנג אינטגרל. מקור - Revolution.
הובלו ביג באנג אינטגרל. מקור – Revolution.

שעון ההובלו ביג באנג אינטגרל קרמיקה שחורה (רפרנס 451.CX.1140.CX) מגיע במהדורה מוגבלת של 500 יחידות, במחיר של 22,700 אירו. שעון ההובלו ביג באנג אינטגרל טיטניום (רפרנס 451.NX.1170.NX) יגיע בייצור סדרתי ובמחיר של 20,700 אירו. שעון ההובלו ביג באנג אינטגרל קינג גולד (רפרנס 451.OX.1180.OX) יגיע גם הוא בייצור סדרתי ובמחיר של 51,800 אירו.

מנכ”ל הובלו, ריקרדו גוואדלופה אמר כי השעונים החדשים מעוצבים בצורה שתעזור לחברה לגייס לקוחות חדשים, מרקע דמוגרפי חדש וכאלו ששמים דגש על עיצוב ומנסים לשלב הנאות עם חיים מקצועיים.

שיבוץ היהלומים המרהיב של הדגם החדש.
שיבוץ היהלומים המרהיב של הדגם החדש.

לצד שלושת הדגמים החדשים, הובלו חשפה גרסה מדהימה של שעון הביג באנג אינטגרל, הביג באנג אינטגרל פאבה (Pavé). כאן הובלו משיקה שני שעונים, אחד עם גוף שעון שעשוי מטיטניום כמובן, מגיע עם שיבוץ מרהיב של יהלומים, על גבי בזל השעון, גוף השעון ואפילו חוליות הצמיד, כשתג המחיר שלה עומד על 67,500 אירו.

גרסת הקינג גולד עם שיבוץ היהלומים.
גרסת הקינג גולד עם שיבוץ היהלומים.

גרסה נוספת מגיעה עף גוף העשוי מסגסוגת ה-King Gold של הובלו ועם שיבוץ יהלומים, כשהיא תגיע בתג מחיר של 98,700 אירו.

לאתר הובלו העולמי