סמואל רוס (Samuel Ross) הוא מעצב אופנה ומוצרים בריטי, מנהל קריאטיבי ואומן. רוס הקים את המותג A-COLD-WALL, כשהוא משתף פעולה עם מותגים כמו אפל, Off-White, נייק וגם הובלו. במסגרת שיתוף הפעולה של רוס עם הובלו, הציגה החברה לאחרונה שעון חדש – ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מטיטניום בגימור התזת חול. גוף השעון מגיע בצורת משושה, בקוטר של 44 מ״מ ובעובי של 13.75 מ״מ, עובי מפתיע למדי, בתהחשב בעובדה שבתמונות שלו השעון נראה עבה הרבה יותר.

ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מקור – Monochrome Watches.

מוטיב המשושה חוזר גם בגוף השעון וגם בלוח של השעון. החלקים שעוטפים את גוף השעון באזור רגלי השעון מציגים רשת בצורת משושים קטנים, שנמשכת אל תוך לוח השעון, שם אנו רואים את האלמנטים השונים של המנגנון, שם אנו מקבלים גם הסבר לעובי הסביר יחסית של השעון.

ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מקור – Monochrome Watches.

אם תשימו לב, בשעה 12 משלבת הובלו את הרוטור של המנגנון, כך שלמעשה הרוטור נמצא בשכבה שעל פני לוח השעון, עם מנגנון הטורביון הממוקם בשעה 6, מה שמאפשר להובלו לייצר את השעון הזה בעובי של מתחת ל-14 מ״מ.

ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross. מקור – Monochrome Watches.

אלמנטים מיוחדים נוספים שאנו מוצאים בשעון הם הכתר של השעון שמשלב גומי אפור וטבעת דקות המקיפה את לוח השעון, כמעט מרחפת מעליו.

ביג באנג טורביון SR_A Samuel Ross – מנגנון

בתוך השעון משלבת הובלו את קליבר HUB6035, מנגנון אינהאוס אוטומטי, עם מיקרו-רוטור וטורביון. המנגנון, המכיל 26 אבני חן ו-282 רכיבים, פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, שם אנו מוצאים את תבנית המשושים בהשראת כוורת דבש, עם רכיבים שונים של המנגנון מציצים מבעד לכוורת.

אז מה חדש בעצם?

השעון החדש של הובלו וסמואל רוס מגיע לאחר לא פחות משלוש שנות פיתוח. רוס הציג בפני הובלו את החזון שלו לשעון – שעון טיטניום אווירודינמי ומונוכרומטי, שעון שנראה ומרגיש קל יותר הודות לנקבים-חריצי הכוורת שהופכים באופן מיידי לאלמנט הבולט ביותר בשעון, ביחד עם ששת הברגים שהובלו משלבת בבזל של השעון.

השעון עם רצועת הגומי הלבנה. מקור - Monochrome Watches.
השעון עם רצועת הגומי הלבנה. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 428.NX.0101.RX.SRA23, מגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. הובלו תשווק את השעון עם שלוש רצועות גומי בצבעים – ירוק חי (Vivid Green), שחור אינפיניטי (Infinity Black) ולבן מלא (Full White), כשהשעון מגיע עם מנגנון מהיר להחלפת רצועות.

מנגנון מהיר להחלפת רצועות. מקור - Monochrome Watches.
מנגנון מהיר להחלפת רצועות. מקור – Monochrome Watches.

תג המחיר של השעון עומד על 127 אלף דולרים אמריקאיים.

השעון עם הרצועות השונות שלו. מקור - Monochrome Watches.
השעון עם הרצועות השונות שלו. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

למרות שאפשר לשאול – נו, עוד שעון ביג באנג של הובלו, השעון החדש בעיצובו של סמואל רוס מציג עיצוב חדשני ויוצא דופן, עם עיצוב אווירודינמי-מונוכרומטי. הובלו מצליחה להפתיע בשעון החדש אפילו עם המנגנון שלו, כשהיא משלבת מיקרו רוטור שמופיע דווקא בחלק הקדמי של השעון, כשבתוך המיקרו-רוטור משולב הלוגו של הובלו. מה עם תג המחיר? כהרגלה של הובלו, בשעוני טורביון בשיתופי פעולה עם סלבס, מדובר בשעון עם מחיר לא עממי ולא נגיש במיוחד, כשאם המחיר נשמע לכם גבוה מדי, כנראה שהובלו לא ייצרה את השעון הזה מראש עבורכם.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.