הובלו ממשיכה להרחיב את שיתופי הפעולה שלה, כשהפעם על הפרק – היצרנית המפורסמת של ארנקי החומרה עבור מטבעות קריפטו. במסגרת שיתוף הפעולה החדש, משיקה הובלו שעון חדש – ביג באנג יוניקו לדג׳ר. שעון שיגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. השעונים יגיעו בתוך אריזה מיוחדת העשויה מזכוכית ספיר, כשבתוכה ימצאו רוכשי השעונים ארנק Ledger Nano X Crypto במהדורה מוגבלת. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד עם הגורו.

ביג באנג יוניקו לדג׳ר – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית שחורה בגימור התזת חול. השעון מגיע בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 14.5 מ״מ.

ביג באנג יוניקו לדג׳ר. מקור - watchilove.
ביג באנג יוניקו לדג׳ר. מקור – watchilove.

האלמנט הבולט ביותר בשעון החדש הוא הבזל שלו. הובלו מעטרת את השעון בבזל זהב, שמקנה ניגודיות בולטת למראה הכללי של השעון. הבזל עשוי מאלקטרום. האלקטרום, הוא שמה היווני של סגסוגת טבעית של כסף וזהב, המוכרת באנגלית בשם ״זהב ירוק״. היוונים הקדמונים נהגו לכנות את האלקטרום ״זהב״ או ״זהב לבן״, בניגוד לזהב ״הרגיל״ שכולנו מכירים, אותו כינו היוונים ״זהב טהור״. השימוש הראשון הידוע באלקטרום היה בשנת 687 לפני הספירה, אז בני לידיה השתמשו בו ליצור המטבעות הגסים הראשונים הידועים בעולם.

ביג באנג יוניקו לדג׳ר. מקור - watchilove.
ביג באנג יוניקו לדג׳ר. מקור – watchilove.

הובלו ייצרה גרסת אל-חלד מיוחדת של אלקטרום, המכילה תערובת של 50 אחוזים זהב ו-50 אחוזים כסף. על החלק החיצוני של הבזל מופיע המוטו הלטיני של ביטקוין – “Vires in Numeris״ – החוזק במספרים. המשפט הזה מוטבע שש פעמים על המסגרת החיצונית של הבזל, כשהובלו מצליחה לשלב את המטבעות העתיקים בעולם עם המטבע של העולם החדש.

הכוח במספרים - הסלוגן של ביטקוין על בזל השעון. מקור - watchilove.
הכוח במספרים – הסלוגן של ביטקוין על בזל השעון. מקור – watchilove.

ביג באנג יוניקו לדג׳ר – מנגנון

הובלו משלבת בשעון החדש את קליבר HUB1280 שלה. מנגנון פלייבאק כרונוגרף אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות.

הכיתוב LEDGER בגב השעון. מקור - watchilove.
הכיתוב LEDGER בגב השעון. מקור – watchilove.

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע מושחר כמעט לחלוטין. בגב השעון אנו מוצאים את הכיתוב LIMITED EDITION, כמו גם את מספר השעון במהדורה המוגבלת. על זכוכית הספיר בגב השעון אנו מוצאים את הכיתוב LEDGER.

אז מה חדש בעצם?

״לאחר שהובלו שימשה כשותפת שמירת הזמן של ועידת הפיננסים והקריפטו לשנת 2022 שנערכה בינואר בסנט מוריץ, זה מביא לי עונג גדול להציג היום שעון שממזג יחד את האפשרויות המפתות הרבות המקשרות קריפטו מתקדם ומכניקה מתקדמת. שענות. אני מאמין בתוקף שזו השנה שבה תעשיית השעונים תגיע לאמץ מטבעות קריפטו. הובלו תמיד היתה ראשונה, ייחודית, שונה ואנחנו מאוד גאים ונרגשים להציג שעון יוקרתי תוצרת שוויץ, שמפגיש בין שני העולמות הנלהבים והיצירתיים הללו בצורה כה היסטורית ומוחשית. ההיסטוריה תראה את ה-ביג באנג יוניקו לדג׳ר כשיתוף פעולה וציון דרך שקבע את הסטנדרט החדש לאנשים בעלי חשיבה קדימה שאוהבים שעונים, קריפטו ועיצוב העתיד״. להכרזה הבומבסטית הזאת אחראי ריקרדו גואדלופה, מנכ״ל הובלו, מי אנחנו שנתווכח איתו?

אריזת השעון וארנק ה-LEDGER שמגיע איתו. מקור - watchilove.
אריזת השעון וארנק ה-LEDGER שמגיע איתו. מקור – watchilove.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 441.COA.1140.RX.LDG22, יגיע במחיר של 28,300 דולרים. כאמור, כל שעון יגיע עם ארנק לדג׳ר במהדורה מוגבלת ובתוך אריזה מיוחדת העשויה מזכוכית ספיר.

ביג באנג יוניקו לדג׳ר. מקור - watchilove.
ביג באנג יוניקו לדג׳ר. מקור – watchilove.

השורה התחתונה

הובלו ושיתופי פעולה, נשמע לנו כבר כמו התחלה של משפט מוכר, לא? אפשר לקחת את הכתבה הזאת לכיוון הציני וזה אפילו מפתה מאוד. אבל שיתופי הפעולה עם עולם הקריפטו יהפכו להיות ככל הנראה אחד הטרנדים הבולטים בעולם השעונים בתקופה הקרובה. אז אתם לא באמת מתפלאים שהובלו פשוט מנסה להיות אחת החלוצות בתחום זה? מה לגבי השעון עצמו אתם שואלים? גדול יחסית, קרמי, ביג באנג, מנגנון יוניקו, שילוב של זהב. יש יותר הובלו מזה?

למעבר לאתר של הובלו.