סדרת הביג באנג של הובלו הפכה לשם נרדף לשימוש בסגסוגות מיוחדות ויוצאות דופן בעולם שעוני היוקרה. הובלו מרחיבה בימים האחרונים את היצע השעונים בסדרה הזאת עם שעון חדש, בסגסוגת פשוטה יחסית במושגים של החברה – סגסוגת המג׳יק גולד (Magic Gold), סגסוגת זהב קניינית של הובלו עם תכונות מיוחדות. השעון החדש – ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא – שעון כרונוגרף בקוטר של 44 מ״מ בגוף העשוי כולו מסגסוגת המג׳יק גולד של הובלו, מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

מגי׳ק גולד – מה סוד הקסם?

סגסוגת המג׳יק גולד (זהב הקסם) של הובלו היא סגסוגת מוגנת בפטנט רשום של הובלו. תהליך הייצור שלה כרוך בדחיסה של אבקה קרמית המכונה בורון ניטריד (Boron Nitride), בתוך תבנית, תוך כדי שהתבנית נכנסת לכבשן בטמפרטורות העולות על 2000 מעלות צלזיוס. החום הגבוה ממזג את חלקיקי אבקרת הקרמיקה, כשכתוצאה מכך נוצר מבנה נקבובי. בשלב הזה, לאחר שהאבקה מתחממת לטמפרטורה מדויקת אותה הובלו מודדת, מוזרק זהב נוזלי 24 קראט לתוך התבנית, בלחץ גבוה. החומר המתקבל עומד בקריטריונים של זהב, עם רמת טוהר של 18 קראט, כשהוא עמיד מאוד בפני שריטות. הגוון הסופי של הסגסוגת הוא פחות הגוון המוכר של זהב, אלא יותר צבע זית פסטלי עדין.

ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף בקוטר של 44 מ״מ, העשוי כאמור מסגסוגת ה-Magic Gold של הובלו. גוף השעון מגיע בצורה המוכרת של שעוני הביג באנג של הובלו, עם גוף סנדוויץ׳ ולחצנים גדולים, המעניקים לשעון את הסגנון המוכר של הובלו, עם ששת הברגים – הלא מיושרים – בבזל של השעון.

ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם לוח הסקלטון המוכר של הובלו, עם כרונוגרף 60 דקות בשעה 3, עם תאריכון המשולב בתוך לוח הכרונוגרף הקטן. בשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון.

ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם מחוגי סקלטון וספרות ערביות בסגנון סקלטון, כשאת הלוח עוטרפת טבעת דקות, כשכל הספרות, האינדקסים והמחוגים כולם מגיעים בגוון זהב. לחצני השעון, הברגים והחלק המרכזי בגוף השעון מגיע בגוון שחור קרמי, שמקנה ניגודיות נהדרת לגוון הזית של הזהב ומעדן את המראה הכללי של השעון.

גוף הסנדוויץ׳ ורצועת הגומי של השעון. מקור - Monochrome Watches.
גוף הסנדוויץ׳ ורצועת הגומי של השעון. מקור – Monochrome Watches.

השעון יגיע עם רצועת גומי שחורה, עם אבזם טיטניום מתקפל בצבע שחור.

ביג באנג יוניקו מג׳יק גולד מלא – מנגנון

בתוך השעון, מאחורי הגב השקוף שלו, אנו מוצאים את קליבר HUB1280 של הובלו, מנגנון אינהאוס של החברה.

המנגנון בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

קליבר HUB1280 הוא מנגנון פלייבאק כרונוגרף אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות. המנגנון מגיע עם רוטור סקלטון, המאפשר לנו להתרשם מהמראה המיוחד של המנגנון, שמגיע בצבע שחור מט, במראה תעשייתי-היי-טקי מתקדם.

אז מה חדש בעצם?

הובלו מציינת השנה את יום ההולדת ה-18 של סדרת הביג באנג, כשאמנם ככל הנראה לא נראה שהחברה מציינת את השנה הזאת בצורה חגיגית במיוחד. אם אתם שואלים אותנו, השעון החדש מהווה מהדורה נהדרת לכל שנת יובל, שנת ה-18, שנת ה-20 או שנת ה-25 …

גוון ייחודי לסגסוגת הזהב של הובלו. מקור - Monochrome Watches.
גוון ייחודי לסגסוגת הזהב של הובלו. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 421.MX.1130.RX, מגיע במהדורה מוגבלת של 200 יחידות. על גב השעון, אנו מוצאים את הכיתוב LIMITED EDITION. השעון מגיע במחיר של 38,800 דולרים אמריקאיים.

השורה התחתונה

אנחנו לא חובבים גדולים של שעוני זהב, אבל השעונים של הובלו שמגיעים בסגסוגת המג׳יק גולד של הובלו נראית פשוט נהדר, כשהיא נראית הרבה יותר כמו סגסוגת קרמית בגוון זית מאשר זהב. עם התכונות הייחודיות שלה שמקנות לה עמידות משודרגת בפני שריטות, היא הופכת את השעונים הללו להרבה יותר ספורטיביים, לפחות במראה שלהם. למרות שאם אתם שואלים אותנו, לא בטוח שהיינו מנסים לעשות ספורט כלשהו עם שעון בשווי של 40 אלף דולרים …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.