זה כבר הפך לסוג של מסורת אצל הובלו, כשמדי קיץ החברה מציגה שעונים במהדורה מיוחדת, בצבעים בהירים וקלילים וגם השנה אנחנו מקבלים שעון כזה. אם בעבר השעונים הללו היו מוקדשים לאתרי נופש ותיירות עם קשר לים, הפעם מדובר בגרסה שנקראת פשוט ביג באנג יוניקו סאמר (קיץ באנגלית כמובן). יצאנו להכיר את הגרסה החדשה של שעוני קיץ של הובלו.

ביג באנג יוניקו סאמר – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף המוכר של שעוני הביג באנג יוניקו. הוא מגיע בקוטר של 42 מ”מ ובעובי של 14.5 מ”מ. גוף השעון עשוי מפלדת אל-חלד, בגימור סאטן ומלוטשת, בצבע כחול-טורקיז. הובלו השתמשה בתהליך מיוחד של אנודיזציה שמעינק לשעון את הצבע המיוחד, ביחד עם עמידות מוגברת מפני שריטות.

ביג באנג יוניקו סאמר. מקור - TimeandWatches.
ביג באנג יוניקו סאמר. מקור – TimeandWatches.

השעון מגיע עם לוח פתוח המציג לראווה גלגלי שיניים ואת גלגל התאריכון. בשעה 3 אנו מוצאים את כרונוגרף ה-60 דקות ובשעה 9 אנו מוצאים את מחוג השניות של השעון.

לוח סקלטון ומחוגים בצבע טורקיז. מקור - Timeandwatches.
לוח סקלטון ומחוגים בצבע טורקיז. מקור – Timeandwatches.

מחוגי השעון שמגיעים גם הם בצבע הטורקיז הכחול, ממולאים בסופר לומינובה, כמו גם אינדקסי השעה הגדולים. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

הגוון המיוחד והציפוי לגוף השעון. מקור - Timeandwatches.
הגוון המיוחד והציפוי לגוף השעון. מקור – Timeandwatches.

הובלו תשווק את השעון כשהוא מגיע עם שתי רצועות. רצועת גומי טבעי ורצועת בד ולקרו עם תפרים בצבעים תואמים. הובלו משלבת בשעון את מנגנון ה-ONE CLICK שלה להחלפה מהירה של רצועות, ללא צורך בכלי מיוחד.

ביג באנג יוניקו סאמר – מנגנון

השעון מגיע עם קליבר HUB1280. מנגנון כרונוגרף אינהאוס מבית הובלו, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות.

קליבר HUB1280 בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
קליבר HUB1280 בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

ניתן לראות את המנגנון מבעד לגב השקוף של השעון.

אז מה חדש בעצם? 

אנחנו אומרים את זה כמעט בכל כתבה על הובלו – אתם יכולים שלא לאהוב אותה, אבל אתם לא יכולים שלא להעריך את היכולות המדהימות שלה בשימוש בחומרים וסגסוגות מתקדמות. אז אולי במקרה של השעון הזה לא מדובר בסגסוגת מתקדמת. אבל בהחלט מדובר בצבע מרשים ומיוחד כשהובלו מבטיחה עמידות מוגברת.

מגיע עם שתי רצועות בגוון טורקיז זהה לגוף השעון. מקור - TimeandWatches.
מגיע עם שתי רצועות בגוון טורקיז זהה לגוף השעון. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, רפרנס 441.UB.5120.NR, מגיע במהדורה מוגבלת של 200 יחידות. השעון יהיה זמין לרכישה בבוטיק האונליין של הובלו ובבוטיקים נבחרים של החברה – קאפרי, פורטה די מרמי, מיקונוס, איביזה, בורדום, סנט טרופז ומונאקו. תג המחיר שלו עומד על 20,900 דולרים. כל אחד מהשעונים יגיע עם מספר השעון במהדורה המוגבלת על גב השעון.

ביג באנג סאמר יוניקו. מקור - TimeandWatches.
ביג באנג סאמר יוניקו. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה 

כן, גם כאן אנחנו הולכים להשתמש בקלישאה שאנחנו אוהבים להשתמש בה הרבה בהקשר של הובלו. אתם יכולים לאהוב את השעונים של החברה, אתם יכולים שלא לאהוב . בשורה התחתונה, הובלו עושה בדיוק את מה שהיא מתכננת. הובלו לא מתיימרת להיות פטק פיליפ הבאה ויודעים מה, גם לא וושרון קונסטנטין.

ביג באנג סאמר יוניקו. מקור - TimeandWatches.
ביג באנג סאמר יוניקו. מקור – TimeandWatches.

הובלו רוצה להיות יצרנית שעוני יוקרה שמציעה שעונים מתקדמים טכנולוגית (ומכאנית), אבל בעיקר כאלו שיבלטו וניתן יהיה לראות אותם ולזהות אותם מרחוק. אפשר להגיד שאת זה השעון הזה עושה בצורה מושלמת. השעון מגיע עם צבע מיוחד ומרשים, שיהיה בולט למרחקים גם בחוף הים, כשבסך הכל מדובר בשעון קליל, ספורטיבי ובעיקר שעון שנראה טוב. שעון שכמו שהובלו קראה לו – מיועד לציין בעיקר את הקיץ והוא עושה את זה בצורה נפלאה. אז אל תשכחו קרם שיזוף ולהתראות בחוף הים …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.