אם לא שמתם לב, אנחנו נמצאים כבר בעיצומו של חודש יוני, מה שאומר, שאנחנו נמצאים רשמית כבר כשבועיים בתוך הקיץ. מי שאוהבת לציין את הקיץ מדי שנה היא הובלו, שבדרך כלל משיקה שעונים בגרסאות מיוחדות בתקופה הזאת של השנה. בדרך כלל, אותם שעונים מגיעים בצבעים שונים ומשונים, לרוב צבעים פסטליים וכאלו שמזוהים עם החוף, הים עצמו ואתרי נופש שונים ברחבי העולם. אל סדרת השעונים הקיציים של הובלו מצטרף בימים אלו שעון חדש – ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מוזמנים להכיר אותו ביחד עם הגורו.

ביג באנג יוניקו סגול קיץ – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מאלומיניום בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 14.15 מ״מ. הובלו בחרה באלומיניום דווקא, היות ומדובר בחומר מודרני וקל משקל, כשהיא מעבירה את הסגסוגת טיפול שכולל גימור אנודייז, המשלב גימורים מלוטשים ומוברשים, כשכל גוף השעון מגיע בצבע סגול.

ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מקור - watchilove.
ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מקור – watchilove.

בהובלו מספרים כי החברה הצליחה להגיע לגוון המיוחד הזה באמצעות תהליך מיוחדת המבטיח עמידות ללא דופי ומציע הגנה יוצאת דופן מפני שריטות ומכות.

ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מקור - watchilove.
ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מקור – watchilove.

השעון מגיע עם לוח סקלטון, כשגם בלוח השעון אנו מוצאים את הצבע הסגול, על רקע החלקים המתכתיים במנגנון, שמגיעים בצבע כסוף-אפור. בשעה 3 אנו מוצאים כרונוגרף 60 דקות, כשבשעה 9 אנו מוצאים את לוחה שניות הקטן של השעון.

מגיע גם עם רצועת גומי. מקור - watchilove.
מגיע גם עם רצועת גומי. מקור – watchilove.

השעון מגיע עם רצועת בד ולקרו סגולה, עם גומי סגול בחלק הפנימי שלה. הובלו תשווק את השעון עם רצועה נוספת, רצועת גומי סגולה. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

ביג באנג יוניקו סגול קיץ – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר HUB1280. מנגנון פלייבאק כרונוגרף אוטומטי מבית הובלו, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. המנגנון מכיל 43 אבני חן ו-354 רכיבים בסך הכל והוא מספק רזרבת כוח של 72 שעות.

קליבר HUB1280 בגב השעון. מקור - watchilove.
קליבר HUB1280 בגב השעון. מקור – watchilove.

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהובלו שומרת על המנגנון בצבע הכסוף-אפור, עם נגיעות של אבני החן, בגוון שמשתלב באופן מושלם עם הצבע הסגול של השעון.

אז מה חדש בעצם?

השעון החדש מגיע במסגרת קמפיין חדש של הובלו ״Summer in the City” (“קיץ בעיר״). השעון מגיע במהדורה מוגבלת של 200 יחידות, כשהובלו תשווק אותו בחנות המקוונת שלה וב-125 הבוטיקים הפיזיים שלה הממוקמים במדינות רבות מסביב לעולם.

מנכ״ל הובלו, ריקרדו גואדלופה אמר – ״הקיץ הזה, הובלו חוגגת צבעים עם הנושא ״קיץ בעיר״. העונה הזאת אמורה להיות בהירה ונועזת. הקמפיין הצבעוני יגיע לשיאו בהשקת שעון הביג באנג יוניקו Summer Purple. יצירת ההורולוגיה העילאית הזאת היא גם ההצהרה האופנתית האולטימטיבית – הוא עושה ספלאש נהדר! הקיץ הזה, אנחנו חוגגים את היופי!״.

ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מקור - watchilove.
ביג באנג יוניקו סגול קיץ. מקור – watchilove.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 441.UL.5820.NR, מגיע עם תג מחיר של 22,000 דולרים.

השורה התחתונה

הובלו הרגילה אותנו כל כך לשימוש שהיא עושה בחומרים מיוחדים, עד כדי כך שאנחנו שומעים על שימוש באלומיניום בגוון סגול קסום שזה נשמע לנו פשוט ולא מיוחד. נכון שלא מדובר בסגסוגת מתקדמת במיוחד, אבל עדיין מדובר בחומר שלא נמצא בשימוש תדיר בעולם השעונים, כשתוסיפו לו את הגוון המיוחד וקיבלתם שעון שמייצג בצורה נהדרת את הקיץ.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.