אנחנו לא יודעים מה היה מזג האוויר אצלכם בסוף השבוע האחרון, אבל בהובלו לא בדיוק מתחשבים בלוח העונות השנתי ומוכנים כבר לקיץ, עם שעון חדש במסגרת סדרת שעוני הקיץ של החברה, ביג באנג יוניקו סקיי בלו. אם אתם לא מכירים את שעוני הקיץ של החברה, נזכיר כי מדי שנה החברה משיקה שעון (אחד או יותר) עם צבעים קייציים (לרוב צבעים פסטליים) המציין את בואו של הקיץ. בדרך כלל השעונים הללו מגיעים אלינו במהלך חודש יוני, אבל השנה בהובלו כנראה החליטו שהם לא יכולים לחכות יותר מדי והשיקו את השעון החדש כבר בתחילת חודש מאי. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

ביג באנג יוניקו סקיי בלו – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית בגוון שהובלו מכנה כחול בהיר, לנו הוא נראה יותר כמו תכלת. גוף השעון משלב משטחים מוברשים ומלוטשים, כשהוא מגיע בקוטר של 42 מ”מ ובעובי של 14.5 מ”מ.

ביג באנג יוניקו סקיי בלו. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג יוניקו סקיי בלו. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם בזל קרמי בגוון זהה לגוף השעון, עם ששה ברגי טיטניום בצורת H, עם לחצני כרונוגרף וכתר בגימור מט. מעל לוח השעון אנו מוצאים זכוכית ספיר עם ציפוי אנטי רפלקטיבי, כשהשעון עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

ביג באנג יוניקו סקיי בלו. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג יוניקו סקיי בלו. מקור – Monochrome Watches.

השעון מגיע עם לוח סקלטון בגוון מטאלי-אפור בהיר, עם כרונוגרף 60 דקות הממוקם בשעה 3 בצבע תכלת ולוח שניות קטן בשעה 9 בלוח השעון. לוח הכרונוגרף הקטן מכיל בתוכו חלונית בשעה 3, שם אנו יכולים לקרוא את התאריך.

מהדורה קיצית חדשה מהובלו. מקור - Monochrome Watches.
מהדורה קיצית חדשה מהובלו. מקור – Monochrome Watches.

מרחפות מעל הלוח, אנו מוצאים את הספרות הערביות 2,4,6,8,10 ו-12 לצד אינדקסי שעה מלבניים. אינדקסי השעה, כמו גם מחוגי השעון, מגיעים עם מילוי סופר לומינובה לבן. מחוג שניות הכרונוגרף מגיע עם לוגו האות H בקצה שלו.

ביג באנג יוניקו סקיי בלו – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר HUB1280, מנגנון פלייבאק כרונוגרף אוטומטי מבית הובלו. קליבר HUB1280 מגיע עם 43 אבני חן ו-354 רכיבים בסך הכל, כשהוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות.

המנגנון בגב השעון. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון בגב השעון. מקור – Monochrome Watches.

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם רוטור סקלטון. עוד בגב השעון, הכיתוב LIMITED EDITION (כי לא באמת אפשר אחרת אצל הובלו …) ומספר השעון במהדורה המוגבלת.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, מדי שנה הובלו משיקה שעון במהדורת קיץ, כשהשעונים הללו מגיעים בדרך כלל בצבעים פסטליים עם גוונים המזכירים את הים ואת החוף. גם השנה אנחנו מקבלים שעון כזה, שמגיע אלינו מעט מוקדם יותר מהרגיל.

מגיע עם רצועה לבנה נוספת. מקור - Monochrome Watches.
מגיע עם רצועה לבנה נוספת. מקור – Monochrome Watches.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 441.EX.5120.RX, מגיע במהדורה מוגבלת של 200 יחידות. השעון מגיע עם 2 רצועות – רצועת גומי בגוון תכלת עם בטנה בגוון לבן ורצועת עור עגל לבנה. תג המחיר של השעון עומד על 23,800 דולרים. 

ביג באנג יוניקו סקיי בלו. מקור - Monochrome Watches.
ביג באנג יוניקו סקיי בלו. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

כמו כל השעונים של הובלו, סביר להניח שאתם אחד משניים – או ממש אוהבים את השעון הזה, או ממש שונאים את השעון הזה. לא משנה לאיזה צד אתם משתייכים, תודו שהוא עושה חשק ללכת לים, או לפחות לבריכה. מישהו יודע איזה דגל היום?

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.