הובלו השיקה לאחרונה שעון חדש, שהוא הראשון אי פעם של החברה. אם אתם מנסים לנחש מה מיוחד כל כך בשעון החדש, תרשו לנו לגלות לכם כי לא מדובר בהישג הורולוגי כלשהו או סגסוגת חדשה מיוחדת. אז מה מיוחד בשעון החדש? זהו השעון הראשון אי פעם של החברה שמיועד למכירה במסגרת החנות המקוונת של החברה. ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״ – האם שעון ״חסר צבעים״ של הובלו יצליח לרגש אותנו? מוזמנים לגלות ביחד איתנו.

ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״ – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מטיטניום בגימור מוברש. השעון מגיע בגוף בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 14.5 מ״מ. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-100 מטרים.

ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״. מקור - הובלו.
ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״. מקור – הובלו.

כפי שאפשר להבין מהשם של השעון ״אפור חיוני״ (באנגלית – Essential Grey), הובלו בוחרת בערכת צבעים מונוכרומטית בגוון אפור.

גוון מונוכרומטי אפור. מקור - הובלו.
גוון מונוכרומטי אפור. מקור – הובלו.

השעון מגיע עם לוח הכרונוגרף סקלטון המוכר של הובלו מסדרת שעוני הביג באנג, עם כרונוגרף 60 דקות המופיע על לוח קטן בשעה 3 בלוח השעון ולוח שניות קטן הממוקם בשעה 9 בלוח השעון. מחוג השניות הגדול הוא כמובן מחוג שניות הכרונוגרף של המנגנון.

שעון שיימכר בבוטיק המקוון של החברה בלבד. מקור - הובלו.
שעון שיימכר בבוטיק המקוון של החברה בלבד. מקור – הובלו.

בשעה 3, בתוך חלונית בלוח הכרונוגרף של השעון, אנו מוצאים את התאריכון, שמגיע גם הוא בצבע אפור. השעון מגיע עם רצועת בד אפורה ועם רצועת גומי אפורה מרופדת בגימור סאטן. הרצועה האפורה מגיעה עם גימור דמוי מש, כשניתן להחליף בין שתי הרצועות בקלות וללא כלים מיוחדים, הודות למערכת ה-One Click של הובלו.

ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״ – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר HUB1280. קליבר HUB1280 (נקרא גם UNICO 2), הוא מנגנון כרונוגרף אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות.

קליבר HUB1280. מקור - הובלו.
קליבר HUB1280. מקור – הובלו.

את המנגנון ניתן לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מתכתב בצורה נהדרת עם המראה האפור של השעון.

אז מה חדש בעצם?

כאמור, השעון הראשון אי פעם של הובלו שמתוכנן להימכר אך ורק באמצעות החנות המקוונת של החברה, כשהובלו תקבל תשלום עבור השעון גם באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים שונים. במקביל להשקת השעון, הובלו מודיעה כי היא תתחיל לקבל תשלום באמצעות BitPay בסכומים של עד ל-30,000 דולרים.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 441.NX.4210.RX.HEC22, מגיע במהדורה מוגבלת של 200 יחידות. את המספר של כל שעון במהדורה המוגבלת אפשר לראות על החלק העליון של גב השעון, שם גם נמצא את הכיתוב LIMITED EDITION. תג המחיר של השעון החדש עומד על 20,900 דולרים. בהובלו מדגישים כי החברה בחרה בקוטר של 42 מ״מ, כדי להפוך אותו לשעון יוניסקסי, המתאים לגברים ונשים כאחד.

ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״. מקור - הובלו.
ביג באנג יוניקו ״אפור חיוני״. מקור – הובלו.

השורה התחתונה

ריקרדו גואדלופה, מנכ״ל הובלו, אמר בהתייחסו לשעון החדש – ״לראשונה בהיסטוריה של הובלו, דמיינו ועיצבנו את הביג באנג יוניקו אפור חיוני כמהדורה מוגבלת למכירה מקוונת בלבד. בכך, רצינו להדגיש עד כמה חשוב הפך המסחר האלקטרוני בחשיבה שלנו. לכל המעריצים, האספנים והלקחות הפוטנציאליים שלנו, יש כעת סיכוי שווה להשיג את הדגם החדש, המפואר והנדיר הזה״.

אם אתם שואלים אותנו, לדעתנו מדובר בהזדמנות מעניינת לבדוק איך השעונים של הובלו נמכרים. אם השעון הזה לא יהיה זמין לרכישה תוך זמן קצר, כנראה שנבין כולנו שיש שוק לא קטן לשעונים של הובלו. אם בעוד מספר חודשים עדיין תוכלו לרכוש אותו, כנראה שיותר אנשים שונאים את הובלו מאשר אוהבים את השעונים של החברה. בעצם, מי יודע, אולי נוכל להאשים את המיתון העולמי …?

אם תרצו סיכום קצת יותר רציני שלנו, באופן די מפתיע, דווקא הגוון המונוכרומי הופך את השעון הזה לסוג של ״סולידי״ יותר, אם אפשר לכנות לשעון ביג באנג של הובלו בתואר סולידי, כשהרצועה בגימור מש משתלבת בצורה נהדרת עם השעון.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.