הובלו ממשיכה בסדרת שיתופי הפעולה הכמעט אינסופיים שלה. הפעם מדובר בשיתוף פעולה שעם כל הציניות שלנו, אי אפשר שלא להעריך אותו – שיתוף פעולה עם ארגון SORAI – Save Our Rhino Africa India, ארגון הפועל להצלת קרנפים הנמצאים בסכנת הכחדה מציידים. השעון החדש של החברה – ביג באנג יוניקו SORAI, הוא השעון השלישי במסגרת שיתוף הפעולה של הובלו עם הארגון, מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו.

ביג באנג יוניקו SORAI – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף בקוטר של 44 מ״מ. גוף השעון עשוי מסגסוגת קרמית המבוססת על זירקוניום, כשהובלו משתמשת באותה הסגסוגת גם לבזל של השעון.

ביג באנג יוניקו SORAI. מקור - Watchpro.
ביג באנג יוניקו SORAI. מקור – Watchpro.

גוף השעון והבזל מגיעים בגוון אפור-כהה מט, שעוברים תהליך מיקרו-התזה (Microblast) ולאחר מכן מלוטשים. הטיפול הזה מעניק לשעון מראה מחוספס מצד אחד, אך עם זאת מעודן.

ביג באנג יוניקו SORAI. מקור - Watchpro.
ביג באנג יוניקו SORAI. מקור – Watchpro.

השעון מגיע עם לוח סקלטון, בגוון זהה לגוף השעון. הובלו משלבת בשעון אינדקסים וספרות שעות ערביות בשיפוע צבעים בגווני צהוב, כתום, אדום, סגול והגוונים שביניהם.

סמל שיתוף הפעולה עם SORAI. מקור - Watchpro.
סמל שיתוף הפעולה עם SORAI. מקור – Watchpro.

בשעה 3 אנו מוצאים לוח קטן עם תצוגת כרונוגרף ה-60 דקות של המנגנון, כשבתוכו הובלו משלבת את התאריכון. בשעה 9 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון, כשברקע שלו הובלו משלבת תבליט של קרנף בצבע כתום, סמל לשיתוף הפעולה של הובלו עם הארגון SORAI.

ביג באנג יוניקו SORAI – מנגנון

הובלו משלבת בשעון החדש את קליבר HUB1280 UNICO שלה. מנגנון כרונוגרף אוטומטי שמגיע לראשונה עם מערכת מתיחה אוטוטית דקה יותר בהשוואה לגרסאות קודמות של המנגנון, כשבהתאמה אנחנו מקבלים מראה דק יותר ונקי יותר.

המנגנון בגב השעון. מקור - Watchpro.
המנגנון בגב השעון. מקור – Watchpro.

המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 72 שעות, כשניתן לראות אותו מבעד לגב השקוף של השעון, עליו אנו מוצאים את הכיתוב SORAI.

אז מה חדש בעצם? 

הובלו משיקה כאמור את השעון השלישי שלה במסגרת שיתוף הפעולה עם הארגון SORAI. שיתוף הפעולה בין הובלו והארגון החל בשנת 2019, עם השעון הראשון, כשמייסד הארגון, קווין פיטרסן, הוא כיום שגריר של הובלו. מעבר לשיתוף הפעולה עצמו, מעניין לגלות על ״הדיאטה״ שהובלו עשתה למנגנון הכרונוגרף שלה, ה-HUB1280 שמגיע כאמור בממדים דקים יותר, כשהובלו לא מספקת יותר מדי פרטים על הגרסה החדשה של המנגנון.

שיתוף הפעולה השלישי של הובלו עם SORAI. מקור - Watchpro.
שיתוף הפעולה השלישי של הובלו עם SORAI. מקור – Watchpro.

כמה זה עולה לנו?

אנחנו מקווים שאתם כבר יודעים לבד את המשפט הבא – השעון החדש של הובלו מגיע במהדורה מוגבלת, של 100 יחידות. תג המחיר שלו עומד על 24,120 דולרים. הובלו תעביר חלק מההכנסות ממכירה של כל שעון ל-SORAI. כל שעון יגיע עם רצועת בד אפורה עם רצועת גומי שחורה נוספת, עליה דוגמת הסוואה בצבעי שחור-כתום וסגול.

ביג באנג יוניקו SORAI. מקור - Watchpro.
ביג באנג יוניקו SORAI. מקור – Watchpro.

השורה התחתונה

התחלנו את הכתבה ואמרנו לכם שנשתדל לשים את הציניות בצד, נכון? אז אנחנו מתארים לעצמנו שאנחנו לא צריכים להציג לכם את שעון הביג באנג יוניקו של הובלו. כל פעם שנדמה לנו שראינו אותו כבר בכל צבע וסגסוגת אפשרית, הובלו שמחה להוכיח לנו שיש עוד גוונים שהיא לא השתמשה בהם, אבל נו, כבר אמרנו לכם, כשמדובר בתמיכה בארגונים מסוגו של SORAI, אנחנו בעד פשוט לפרגן.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.