הובלו ידועה בשימוש בחומרים וסגסוגות מיוחדות בשעונים שלה ובשילובים של צבעים בולטים ויוצאי דופן. אבל לפעמים, הובלו מזכירה לנו שבשביל למשוך את תשומת הלב שלנו, לא צריך לצעוק בכוח. לפעמים, מספיק דווקא לנסות ״לדבר חלש״ ולהסתפק בצבע אחד. אם אתם מכירים קצת את תעשיית השעונים, אז אתם בוודאי יודעים שכשמדברים על צבע אחד, אז הצבע השולט הוא שחור. ביג באנג ALL BLACK ZERMATT – הובלו מנסה להרשים אותנו עם צבע אחד, האם זה מצליח לה?

ביג באנג ALL BLACK ZERMATT – מפרט טכני

שעון אחד? תרשו לנו לתקן את עצמנו. הובלו משיקה שני שעוני ביג באנג ALL BLACK ZEMRAT חדשים. שניהם מגיעים במהדורה מוגבלת. השעון הראשון, מגיע בקוטר של 44 מ״מ והוא מגיע במהדורה מוגבלת של 100 יחידות. הובלו מייעדת אותו לגברים כמובן. השעון השני, מגיע בקוטר של 41 מ״מ ובמהדורה מוגבלת של 50 יחידות. הובלו משווקת אותו כשעון לנשים. כן, בעולם של הובלו, 41 מ״מ הוא שעון לנשים …

ביג באנג all black Zermatt, דגם ה-44 מ״מ.מקור - watchpro.
ביג באנג all black Zermatt, דגם ה-44 מ״מ.מקור – watchpro.

שני השעונים מגיעים בסגסוגת קרמית שחורה, בגימור התזת חול. שני השעונים מגיעים עם לוח שחור-אפור, עם תתי לוחות בצבע שחור-אפור גם הם.

ביג באנג all black Zermatt, דגם ה-41 מ״מ.מקור - watchpro.
ביג באנג all black Zermatt, דגם ה-41 מ״מ.מקור – watchpro.

בשעון ה-44 מ״מ, על הלוח הקטן בשעה 9 נוכל למצוא את הר מטרהורן שבשוויץ (עוד נחזור אליו). בשעון הנשים, הובלו שילבה את הר מטרהורן מהזווית הנגדית, הפעם על הלוח הקטן בשעה 3.

הר מטרהורן בלוח הקטן בשעה 3 בשעון ה-41 מ״מ. מקור - watchpro.
הר מטרהורן בלוח הקטן בשעה 3 בשעון ה-41 מ״מ. מקור – watchpro.

הבדל נוסף בין השעונים הוא הבזל שלהם. שעון הנשים מגיע עם 36 יהלומים שחורים. 28 מהיהלומים משובצים בבזל של השעון, שמונת הנוספים משובצים בלוח שלו, באינדקסי השעות.

שני השעונים מגיעים עם רצועת גומי שחורה ועליה תפירת עור עגל שחורה.

ביג באנג ALL BLACK ZERMAT – מנגנון

הובלו משתמשת בשני מנגנונים שונים עבור שני השעונים החדשים. שעון ה-44 מ״מ יגיע עם קליבר HUB4100. כאן חשוב להדגיש – ככל שידוע לגורו, HUB4100 הוא מנגנון כרונוגרף אוטומטי של הובלו, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 42 שעות. בפרסומים השונים אודות השעונים החדשים מציינים כי מדובר במנגנון מתיחה ידנית – הגורו לא הצליח לברר היכן הטעות …

הר מטרהורן בגב השעון. מקור - watchpro.
הר מטרהורן בגב השעון. מקור – watchpro.

שעון ה-41 מ״מ לעומת זאת מגיע עם קליבר HUB4300 – מנגנון כרונוגרף אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות ומספק גם הוא רזרבת כוח של 42 שעות. בגב השעונים נוכל למצוא אזכור נוסף להר מטרהורן, לצד הכיתוב מהדורה מוגבלת ומספר השעון במהדורה.

אז מה חדש בעצם? 

בהובלו מדגישים כי מדובר בצמד השעונים הראשון אי פעם של החברה, אותם החברה מייעדת לנשים ולגברים. הזרמט (ZERMATT) הוא אתר סקי מפורסם באירופה, השוכן למרגלות הר מטרהורן. הובלו מחזיקה באתר בוטיק מפורסם והיא מחליטה לציין את האתר המפורסם והמוכר כל כך בקרב חובבי סקי על צמד השעונים החדש שלה.

מנכ״ל הובלו, ריקרדו גואדלופה אמר: ״בחרנו להקדיש את שני השעונים החדשים לצלעות המפורסמות של הר מטרהורן – המזרחית והצפונית. הדגמים הספורטיביים והיוקרתיים הללו הם הראשונים אי פעם שלנו שמגיעים כצמד לנשים ולגבירם. יצירה יחודית שמחזקת ומדגישה את הורסטיליות של קולקציית ה-ALL BLACK שלנו, המתבססת על פילוסופיית הנראות הבלתי נראית שלנו. תצוגה נפלאה של פסגת יכולות ייצור השעונים שלנו, הן בכל הקשור ליצירתיות ולמצוינות טכנית״.

כמה זה עולה לנו? 

הובלו משיקה כאמור את שני השעונים החדשים במהדורה מוגבלת. השעון לגברים יגיע במהדורה מוגבלת של 100 יחידות. תג המחיר שלו עומד על 17,800 דולרים. השעון לנשים מגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. תג המחיר שלו עומד על 22,800 דולרים.

ביג באנג all black Zermatt. מקור - watchpro.
ביג באנג all black Zermatt. מקור – watchpro.

השורה התחתונה

ביצוע מיוחד של הובלו, במחווה לאחד האתרים המפורסמים ביותר בשוויץ. אבל יותר מכל סגסוגת כזאת או אחרת, צלע הר או שיבוץ יהלומים, הגורו חושב שצמד השעונים החדשים הוא בראש ובראשונה ניסוי מצידה של הובלו, שככל הנראה תאמץ בשמחה את הטרנד החדש – צמד שעונים נשים ולגברים, אולי אפילו כאלו שיימכרו ביחד? ימים יגידו …

למעבר לאתר של הובלו.