אחד השעונים המעניינים ביותר של הובלו מתערוכת באזלוורלד 2019 (צוות ווטשגורו אפילו זכה להתרשם ממנו באופן אישי) היה שעון הביא באנג Sang Bleu שהגיע בסגסוגת ה-King Gold וגרסה נוספת בטיטניום. השעון הגיע עם לוח עם זוויות גאומטריות שהקנו לו מראה מיוחד ולא שגרתי, שהתכתב בצורה נהדרת עם גוף השעון. הובלו משיקה גרסה נוספת של השעון – ביג באנג Sang Bleu II לבן – כשכפי שאתם מבינים, מגיע עם הצבע הלבן כצבע הדומיננטי בשעון ועם אותם קווים גאומטריים מוכרים שהפכו לסימן ההיכר של השעון הראשון.

ביג באנג Sang Bleu II לבן – מפרט טכני

שעון ה-Sang Bleu II החדש מגיע בגוף בקוטר של 45 מ”מ, בשתי גרסאות – גרסה אחת מגיעה בסגסוגת ה-King Gold White וגרסה שניה מגיעה בגוף ה-Titanium White – סגסוגות מתקדמות ובלעדיות של הובלו. סימן ההיכר של גוף השעון הוא הצורות הגאומטריות שמדמות ריבוע שמקיף עיגול, פרי שיתוף הפעולה של הובלו עם מגזין העיצוב Sang Bleu.

ביג באנג Sang Bleu II לבן. מקור - Watchtime.
ביג באנג Sang Bleu II לבן. מקור – Watchtime.

בעוד השעון הראשון הגיע עם תצוגת שעה בלבד, כאן הובלו מוסיפה לשעון קומפליקציית כרונוגרף, מה שנדמה שרק מוסיף עומק וזוויות נוספות להסתכל על השעון הזה, שנראה כולו כמו יצירה תלת ממדית שככל שמעמיקים להסתכל עליה מגלים שכבה נוספת או רובד נוסף שלא נחשף במבט ראשון וגם לא במבט שני.

ביג באנג Sang Bleu II לבן. מקור - Watchtime.
ביג באנג Sang Bleu II לבן. מקור – Watchtime.

בלוח השעון אנו מוצאים שני עיגולים – עיגול חיצוני שמהווה את סקלת הדקות של השעון ועיגול פנימי שמהווה את סקלת השעות של השעון.

ביג באנג Sang Bleu II לבן – מנגנון

בתוך השעון שילבה הובלו את קליבר HUB1240 UNICO – מנגנון כרונוגרף אוטומטי של החברה, עם קומפליקציית פלייבאק כרונגורף, עם רזרבת כוח של 72 שעות.

אז מה חדש בעצם?

הצבע הלבן החדש שנבחר ללוח השעון ותצוגת השעה שעברה רענון על ידי הובלו.

הובלו תציע גם גרסאות בשיבוץ אבני חן. מקור - WatchTime.
הובלו תציע גם גרסאות בשיבוץ אבני חן. מקור – WatchTime.

כמה זה עולה לנו? 

השעון החדש יגיע במהדורה מוגבלת, כשהובלו תייצר 200 יחידות בלבד מגרסת הטיטניום שלו, שתגיע במחיר של 23,900 פרנקים שוויצריים, בעוד מגרסת הזהב של השעון הובלו תייצר 100 יחידות בלבד, במחיר של 44,900 פרנקים שוויצריים ליחידה.

שיתוף פעולה עם אמן הקעקועים השוויצרי מקסים פלשיה-בושי. מקור - WatchTime.
שיתוף פעולה עם אמן הקעקועים השוויצרי מקסים פלשיה-בושי. מקור – WatchTime.

השורה התחתונה

אם הסלוגן של הובלו, Art Of Fusion, מתייחס למומחיות של החברה בשימוש בחומרים ושילוב של חומרים לא שגרתיים או כאלו שלא היו מקובלים עד היום בתעשיית השעונים, כמו רצועת גומי עם שעון מזהב, בשעוני ה-Sang Bleu II המוטיב המרכזי או החלק המרכזי מהסלוגן של החברה שאפשר לקחת הוא ה-Art. בלי תוספות. מדובר בשעונים שהם באמת יצירת מופת של ממש עם מראה מיוחד ולא שגרתי, עם טוויסט מעניין בכל הקשור להצגת הזמן, עוד אלמנט שהובלו יודעת לעשות בצורה נהדרת. תשלבו את זה עם נגיעות של מקסים פלשיה-בושי, אמן הקעקועים השוויצרי שעומד מאחורי המגזין Sang Bleu ותכנן ביחד עם הובלו את השעונים הללו ואתם מקבלים יצירת אומנות לא שגרתית. זה פחות משנה קריא, לא קריא, מה אתם חושבים על הובלו, השעונים הללו הם באמת סוג של תצוגת תכלית של הובלו ליכולות שלה ועוד שעון של החברה שיישאר בגדר חלום רטוב של חובבי שעונים של החברה …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.