בשנה שעברה, הציגה טודור גרסה חדשה לשעון הבלאק ביי 41 הפופולרי שלה, שהגיעה עם כתר, בזל וצמיד חדש. השעון משנה שעברה הגיע עם בזל בורגונדי בגוון וינטאג׳י, אבל לשנה הזאת טודור הגיעה לתערוכת Watches And Wonders עם גרסה חדשה לשעון הזה, מונוכרומטית וספורטיבית יותר – בלאק ביי 41 שחור-לבן. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

בלאק ביי 41 שחור-לבן – מפרט טכני

השעון החדש של טודור מגיע בגוף זהה לזה של השעון משנה שעברה – גוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 13.6 מ״מ. השעון מגיע עם זכוכית ספיר, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-200 מטרים.

בלאק ביי 41 שחור-לבן
בלאק ביי 41 שחור-לבן

השעון מגיע עם לוח שחור מט, עם אינדקסים לבנים והמחוגים המוכרים של טודור במילוי סופר לומינובה לבן. בשעה 12 אנו מוצאים את הכיתוב TUDOR ומתחתיו GENEVE ובשעה 6 אנו מוצאים את הכיתוב 200m / 660ft והכיתוב MASTER CHRONOMETER.

הצמיד בסגנון הג׳ובילי
הצמיד בסגנון הג׳ובילי

למראה האלגנטי והנקי של השעון תורמת העובדה שהוא מגיע ללא תאריכון, מה שהופך את הלוח למאוזן הרבה יותר.

הכתר החדש של הבלאק ביי
הכתר החדש של הבלאק ביי

משלים את העיצוב של השעון הבזל השחור עם האינדקסים הלבנים, שיוצר ביחד עם לוח השעון מראה מונוכרומטי וספורטיבי.

השעון עם רצועת הגומי השחורה
השעון עם רצועת הגומי השחורה

בלאק ביי 41 שחור-לבן – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר MT5602-U של טודור – מנגנון אינהאוס, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 70 שעות.

המנגנון שבתוך השעון
המנגנון שבתוך השעון

המנגנון, שמגיע עם קפיץ סיליקוני, מגיע ללא עיטורים מיוחדים ועם מראה תעשייתי יותר, במה שנראה כמו שתי מגמות מבחינת טודור – שדרוג ליין השעונים של החברה למנגנונים עם הסמכת METAS ומנגנונים שנוטים יותר לכיוון תעשייתי וביצועים ופחות אלגנטיים, משהו שמתכתב היטב עם העובדה שהשעונים של החברה מגיעים ללא גב שקוף, כך שעיטורים לא באמת תורמים לביצועים שלהם או לנראות שלהם וכנראה גם חוסכים כסף לרוכשי השעונים …

אז מה חדש בעצם?

טודור ממשיכה להרחיב את ליין הבלאק ביי הפופולרי שלה עם גרסה מונוכרומטית כאמור של השעון שנראית פשוט נהדר ותגיע עם מגוון רצועות וצמידים שיהפכו את השעון הזה לרב-שימושי.

בלאק ביי 41 שחור-לבן
בלאק ביי 41 שחור-לבן

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של טודור, רפרנס 7941A1A0NU, יהיה זמין בשלוש תצורות שונות –

  • עם רצועת גומי שחורה, במחיר של 16,860 ש״ח.
  • עם צמיד פלדת אל-חלד עם חוליה מרכזית רחבה, במחיר של 17,720 ש״ח.
  • עם צמיד פלדת אל-חלד עם 3 חוליות מרכזיות צרות (סגנון ג׳ובילי), במחיר של 18,150 ש״ח.

השורה התחתונה

טודור ממשיכה להרחיב כאמור את ליין הבלאק ביי הפופולרי שלה עם שעון במראה ספורטיבי מצד אחד ואלגנטי מצד שני, שקצת מתרחק מהעיצוב הוינטאג׳י המוכר של שעוני הבלאק ביי עם גווני הזהב בלוח השעון ולוקחת אותו לכיוון קצת יותר מודרני, בסוג של יישור קו עם הסטנדרט בתעשיית שעוני היוקרה בכל הקשור לשעוני צלילה ספורטיביים בשנים האחרונות.

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של טודור.