אחת הקומפליקציות המזוהות ביותר עם בלנקפיין במשך כמעט ארבעה עשורים, או אם תרצו, קומפליקציה שהפכה לסוג של “חתימה” עבור יצרנית שעוני היוקרה השוויצרית, היתה קומפליקציית לוח השנה הנצחי, או בצרפתית – Quantième Complet. הקומפליקציה הנהדרת הזאת מופיעה בעיקר בשעונים של יצרניות העל בעולם השעונים ואין ספק שבלנקפיין משתייכת בכבוד למועדון האקסלוסיבי הזה. לשנת 2020 השיקה בלנקפיין דגמים חדשים בקולקציה שעוני לוח השנה השלם שלה. בלנקפיין וילרט Quantième Complet 6264 – מוזמנים להכיר את הדגמים החדשים ביחד עם הגורו.

בלנקפיין וילרט Quantième Complet 6264 – מפרט טכני 

השעונים החדשים בסרת הוילרט Quantième Complet 6264 של בלנקפיין מגיעים עם גוף העשוי מפלדת אל-חלד או מזהב אדום בקוטר של 38 מ”מ עם בזל עם “מדרגה כפולה”.

בלנקפיין וילרט Quantième Complet 6264. מקור - TimeandWatches.
בלנקפיין וילרט Quantième Complet 6264. מקור – TimeandWatches.

בלנקפיין משיקה שני דגמים – אחד עם גוף העשוי מפלדת אל-חלד עם לוח לבן והשני עשוי מזהב אדום 18 קראט עם לוח אופליין.

שיבוץ אבני חן בבזל השעון. מקור - TimeandWatches.
שיבוץ אבני חן בבזל השעון. מקור – TimeandWatches.

לוחות השעונים מגיעים עם סמני שעות דקים במיוחד המעוצבים בעדינות אלגנטית בזהב ומחוגי עלה פתוחים התואמים את צבע גוף השעון. מחוג מעוקל מצביע על התאריך בחודש על גבי טבעת פנימית בלוחה שעון, כשבשעה 12 של לוח השעון, מתחת ללוגו של בלנקפיין נמצאות חלוניות היום והחודש בשנה. בשעה 6 של לוח השעון נמצא לוח שניות קטן המשולב עם תצוגת מצב הירח שקיבלה רענון עיצובי בדגמים החדשים.

צמיד המורכב מ-500 חלקים בעבודה ידנית. מקור - TimeandWatches.
צמיד המורכב מ-500 חלקים בעבודה ידנית. מקור – TimeandWatches.

השעונים יהיו זמינים עם רצועות עור תנין או צמיד מיל מאילס (Mille Mailles) העשוי מ-500 רכיבים המורכבים ידנית. כל אחד מהדגמים החדשים יהיה זמין גם בגרסה עם שיבוץ של אבני חן.

בלנקפיין וילרט Quantième Complet 6264 – מנגנון

בלנקפיין משלבת בשעונים החדשים את קליבר 6763 – מנגנון אוטומטי של החברה הפועל בתדר של 3Hz, עם 30 אבני חן ו-261 רכיבים בסך הכל.

קליבר 6763 של בלנקפיין. מקור - TimeandWatches.
קליבר 6763 של בלנקפיין. מקור – TimeandWatches.

המנגנון מגיע עם רזרבת כוח מרשימה של 100 שעות.

מה חדש בעצם?

בלנקפיין משדרגת ומציגה גרסה אלגנטית יותר אך עם זאת מודרנית יותר של שעוני לוח השנה הנצחי שלה, ביחד עם מנגנון עם רזרבת כוח מרשימה של מעל ל-4 ימים. מה עוד אתם צריכים?

כמה זה עולה לנו?

דגמי פלדת האל-חלד בסדרת הוילרט Quantième Complet 6264 מגיעים במחיר של 12,580 אירו, בעוד גרסאות הזהב האדום מגיעות במחיר של 20,900 אירו.

לוח אלגנטי ועדין. מקור - TimeandWatches.
לוח אלגנטי ועדין. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

שעוני דרס נפלאים של יצרנית שעונים נהדרת, שגם אם היה לגורו את הכסף לקנות אותם, הוא היה שמח אם היו לו את ההזדמנויות הנכונות והמתאימות לענוד אותם …

למעבר לאתר של בלנקפיין.