מדי פעם מתקבלות אצלנו במערכת הגורו תלונות על כך שאנחנו מקפחים את המין היפה ולא כותבים מספיק על שעוני נשים. לצערנו, שעוני נשים זוכים לפחות אזכורים וכותרות בכל מגזיני השעונים מסביב לעולם ולא רק אצלנו, אבל כשמגיע אלינו דיווח על שעון חדש כמו השעון החדש של בלנקפיין, אנחנו לא באמת יכולים להתעלם ממנו, גם אם נרצה. בלנקפיין ליידיבירד צבעים (Ladybird Colors) – מוזמנים להכיר את חגיגת הצבעים ההורולוגית החדשה של בלנקפיין ביחד איתנו.

בלנקפיין ליידיבירד צבעים – מפרט טכני

השעון החדש של בלנקפיין מגיע בגוף העשוי מזהב לבן, בקוטר של 34.9 מ״מ ובעובי של 9.2 מ״מ. גוף השעון משובץ ב-59 יהלומין, במשקל כולל של 2 קראט.

בלנקפיין ליידיבירד צבעים. מקור - TimeandWatches.
בלנקפיין ליידיבירד צבעים. מקור – TimeandWatches.

לוח השעון עשוי מאם הפנינה – אם הפנינה היא אבן חן אורגנית, כשבלנקפיין בוחרת את הגרסאות הטהורות ביותר, באיכות הגבוהה ביותר ועם הזוהר הגבוה ביותר, אבן חן אותה ניתן למצוא רק בכמויות זעירות. כשמעמידים את לוח אם הפנינה אל מול האור, החומר הססגוני הזה יוצר עומק וניגודיות ייחודיים, כשהוא מדגיש עוד יותר את 70 היהלומים שמעטרים את לוח השעון, כשהוא מספק זוהר נוסף לשעון.

לוח אם הפנינה משובץ יהלומים. מקור - TimeandWatches.
לוח אם הפנינה משובץ יהלומים. מקור – TimeandWatches.

היהלומים שמעטרים את הלוח יוצרים עיגול מרכזי, כשבתוכו אנו מוצאים את הלוגו של בלנקפיין ואת הסמל שלה. בחלק התחתון של העיגול הזה אנו מוצאים עיגול נוסף מיהלומים, שבתוכו אנו מוצאים את לוח השניות הקטן.

אבזם משובץ יהלומים. מקור - TimeandWatches.
אבזם משובץ יהלומים. מקור – TimeandWatches.

מסביב לעיגול הגדול, אנו מוצאים ספרות רומאיות צבעוניות מודפסות. כל אחד מהגוונים הללו דורש עבודה קפדנית, כשהוא צריך להיות מודפס לפחות חמש פעמים, כדי להשיג עומק גדול יותר, כשבין כל שכבת צבע אחת לשניה, צריך להמתין עד שהדיו יתייבש לחלוטין.

בלנקפיין ליידיבירד צבעים – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר 1163, מנגנון אוטומטי מרשים ממנו ניתן להתפעל מבעד לגב השקוף של השעון.

המנגנון המרשים בגב השעון. מקור - TimeandWatches.
המנגנון המרשים בגב השעון. מקור – TimeandWatches.

המנגנון היפהפה פועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח מרשימה של 100 שעות. הוא מצויד ברוטור סקלטון, שמאפשר לנו להתרשם מהגימורים המיוחדים על המנגנון. המנגנון מגיע עם קפיץ איזון סיליקוני, לדיוק מוגבר ועמידות גבוהה יותר בפני שדות מגנטיים.

אז מה חדש בעצם?

בלנקפיין השיקה לפני כשלושה חודשים את סדרת הליידיבירד, עם שעונים בגוף זהב לבן או זהב אדום, עם לוחות אם הפנינה וספרות רומאיות בצבע אחיד, בגוון הזהה לרצועת השעון. השעון החדש מצטרף לסדרה הזאת, כשהוא מציע וריאציה צבעונית במיוחד עם סמני שעות צבעוניים במגוון צבעי הקשת.

בלנקפיין ליידיבירד צבעים - הרצועות השונות. מקור - TimeandWatches.
בלנקפיין ליידיבירד צבעים – הרצועות השונות. מקור – TimeandWatches.

כמה זה עולה לנו?

בלנקפיין תציע את השעון החדש, רפרנס 3661A-1954, עם חמש רצועות עור תנין צבעוניות, בגוונים שמבטאים את הנאות הקיץ – צהוב לימון סורבה, ורוד פטל, ירוק תפוח, כחול חצות ולבן.

בלנקפיין ליידיבירד צבעים. מקור - TimeandWatches.
בלנקפיין ליידיבירד צבעים. מקור – TimeandWatches.

הרצועות מגיעות עם מנגנון החלפת רצועות מהיר, כשבלנקפיין תאפשר לרוכשי השעונים לבחור בין אבזם עם פין לבין אבזם מתקפל, כשגם האבזם ישובץ ביהלומים. השעון החדש של בלנקפיין יגיע במחיר של 35,950 אירו.

מנגנון החלפת רצועות מהיר. מקור - TimeandWatches.
מנגנון החלפת רצועות מהיר. מקור – TimeandWatches.

השורה התחתונה

אם חיפשתם מתנה מיוחדת לבת הזוג שלכם לקיץ הקרוב או לקראת חגי תשרי הבאים עלינו לטובה, חסכנו לכם התלבטות אחת. עכשיו רק נשאר לכם להחליט מאיפה אתם מגייסים את הכסף עבור השעון הזה …

למעבר לאתר של בלנקפיין.