אם עד היום שם המשפחה בקהאם ועולם השעונים הזכיר לנו מיד את שיתוף הפעולה בין דיוויד בקהאם והשעונים של טודור, באה שנת 2024 וברייטלינג קצת מסבכת לנו את העניינים, כשהיא מכניסה לתמונה גם את ויקטוריה בקהאם. סדרת השעונים החדשה של החברה – ברייטלינג כרונומטר 36 ויקטוריה בקהאם, מהדורה מוגבלת של שעוני הכרונומט 36 של החברה, עוצבה ביחד עם מי שהחלה את דרכה כחברת להקת הבנות הספייס גירלס, הפכה בשנות התשעים ותחילת המאה העשרים ואחת לאשת הכדורגלן המפורסמת ביותר בעולם ובשנים האחרונות נחשבת לאושיית אופנה. מוזמנים להכיר את השעונים החדשים ביחד איתנו.

ברייטלינג כרונומט 36 ויקטוריה בקהאם – מפרט טכני

ברייטלינג משיקה ששה שעונים חדשים בקולקציית הכרונומטר 36 ויקטוריה בקהאם. השעונים יגיעו בגוף העשוי מפלדת אל-חלד וזהב צהוב 18 קראט. השעונים יגיעו בגוף בקוטר של 36 מ”מ ובעובי של 10.01 מ”מ.

ברייטלינג כרונומט 36 ויקטוריה בקהאם
ברייטלינג כרונומט 36 ויקטוריה בקהאם

אם מסתכלים על השעונים, קל לזהות כי מדובר בשעוני כרונומט 36 רגילים בכל הקשור לעיצוב גוף השעון, עם לוחות בצבעים חדשים ולראשונה בסדרה, שעוני זהב צהוב 18 קראט. השעונים יגיעו עם לוחות בצבעים בהשראת פלטת צבעי האביב-קיץ 2024 של ויקטוריה בקהאם – מנטה, כחול חצות, אפור יונה וחול. הלוח הכחול ולוח המנטה יופיעו בגרסאות פלדת אל-חלד וזהב צהוב, בעוד צבע האפור יונה יגיע בדגם פלדת האל-חלד בלבד, כשצבע החול יגיע בדגם בזהב צהוב בלבד.

לוח המנטה החדש עם גוף הזהב הצהוב
לוח המנטה החדש עם גוף הזהב הצהוב

ברייטלינג מעדכנת מעט את עיצוב לוחות השעונים החדשים, עם הלוגו של ויקטוריה בקהאם, האותיות VB בקצה מחוג השניות של השעון, כשהן חרוטות גם על גב השעון ועל רצועת השעון. בנוסף, על לוחות השעונים אנו מוצאים את הכיתוב ONE OF 100 (אחד מ-100) בדגמי הזהב הצהוב ו-ONE OF 400 (אחד מ-400) בדגמי פלדת האל-חלד.

ברייטלינג כרונומט 36 ויקטוריה בקהאם
ברייטלינג כרונומט 36 ויקטוריה בקהאם

ברייטלינג כרונומט 36 ויקטוריה בקהאם – מנגנון

בתוך השעונים משלבת ברייטלינג את קליבר 10 – מנגנון אוטומטי עם הסמכת כרונומטר של ה-COSC, שהוא למעשה מנגנון 2892 של ETA. המנגנון פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומספק רזרבת כוח של 42 שעות.

אז מה חדש בעצם?

החיבה של בני הזוג בקהאם לשעוני יוקרה מוכרת לכל מי שעקב אחרי מעללי אחד הזוגות המפורסמים בעולם ב-25 השנים האחרונות. הטעם המשובח של ויקטוריד ודיוויד בקהאם בשעונים הוביל אותם לאוסף שעונים נהדר ולשיתופי פעולה, בעיקר מצידו של דיוויד בקהאם, שלפני שהפך לשגריר המפורסם ביותר של טודור, שיתף פעולה גם הוא עם ברייטלינג.

לוח החול בדגם הזהב הצהוב החדש
לוח החול בדגם הזהב הצהוב החדש

כמה זה עולה לנו?

ברייטלינג תשיק 1,500 שעונים במסגרת סדרת השעונים החדשה. 400 שעונים מכל אחד מדגמי פלדת האל-חלד (1,200 בסך הכל) ו-100 שעונים מדגמי הזהב הצהוב (300 בסך הכל). כל השעונים יגיעו באריזה עם הלוגו של ברייטלינג והלוגו של ויקטוריה בקהאם, כששעוני הזהב האדום יגיעו גם עם נרתיק נשיאה מעור בעיצובה של ויקטוריה בקהאם. דגמי פלדת האל-חלד יגיעו עם תג מחיר של 5,600 דולרים אמריקאיים, כשאם תרצו אינדקסים משובצי יהלומים, תצטרכו לשלם 5,950 דולרים אמריקאיים עבור השעונים. דגמי הזהב הצהוב מגיעים עם תג מחיר של 29,500 דולרים אמריקאיים, מספר שהיינו צריכים לבדוק פעמיים (או אפילו קצת יותר מזה) כדי לוודא שלא מדובר בטעות.

צמיד הרולו של השעונים עם הלוגו של ויקטוריה בקהאם
צמיד הרולו של השעונים עם הלוגו של ויקטוריה בקהאם

השעונים מגיעים עם צמיד הרולו המוכר והמעודכן של ברייטלינג.

נרתיק הנשיאה של דגמי הזהב הצהוב
נרתיק הנשיאה של דגמי הזהב הצהוב

השורה התחתונה

דגמי פלדת האל-חלד בסדרה החדשה מגיעים עם תג מחיר סביר יחסית, כשהם יקרים בכ-5 אחוזים לעומת השעונים הרגילים בסדרת הכרונומט 36. הפרש סביר לחלוטין בהתחשב בעובדה שמדובר בשיתוף פעולה עם ויקטוריה בקהאם ומהדורה מוגבלת. לעומת זאת שעוני הזהב הצהוב מגיעים עם תג מחיר גבוה, שאולי נשמע הגיוני בהתחשב בעובדה שמדובר בשעוני זהב מלא, אבל כשנזכרים באופציות שיש בשוק ממותגים שנחשבים קצת יותר מברייטלינג, מבלי לזלזל במותג הנהדר הזה, נראה כי מדובר בתג מחיר קצת לא הגיוני, גם אם על השעונים האלה כתוב שמה של ויקטוריה בקהאם.

למידע נוסף על השעונים החדשים באתר של ברייטלינג.