אם אתם חובבי שעונים שעוקבים אחרי החדשות מעולם השעונים בשנים האחרונות, אתם בוודאי יודעים שמשהו טוב במיוחד קורה בברייטלינג. תחת הנהגת מנכ”ל החברה החדש, ג’ורג’ קרן, החברה משיקה בשנים האחרונות סדרות מעניינות של שעונים של החברה, כשהיא מגוונת בין שעוני וינטאג’ של החברה בהשקה מחודשת לסדרות מודרניות שלה עם טאץ’ קצת יותר עדכני. אל סדרת הסופר אושן, סדרת שעוני הצלילה של החברה, הצטרף לאחרונה חבר חדש במראה מעניין – ברייטלינג סופר אושן “בוורלי הילס” במהדורה מוגבלת. מוזמנים להצטרף אלינו למסע אל 90210 …

ברייטלינג סופר אושן “בוורלי הילס” – מפרט טכני

השעון החדש של ברייטלינג מגיע בגוף המוכר של שעוני הסופר אושן של החברה, בקוטר של 44 מ”מ כשהוא עשוי מפלדת אל-חלד, אלא שהפעם ברייטלינג דואגת לציפוי DLC – Diamond-Like Carbon לגוף השעון, כשגוף השעון השחור מהווה תפאורה מושלמת לבזל של השעון שעשוי מזהב אדום 18 קראט עם אינסרט קרמי. 

ברייטלינג סופר אושן "בוורלי הילס". מקור - watchcollectinglifestyle.
ברייטלינג סופר אושן “בוורלי הילס”. מקור – watchcollectinglifestyle.

אינדקסי השעה כמו גם מחוגי השעון עשויים גם הם מזהב ומשלימים את המראה המיוחד של השעון. 

ברייטלינג סופר אושן "בוורלי הילס". מקור - watchcollectinglifestyle.
ברייטלינג סופר אושן “בוורלי הילס”. מקור – watchcollectinglifestyle.

השעון הוא מהדורה מוגבלת של 50 יחידות, כשעל גב כל אחת מהיחידות יופיע הכיתוב “BEVERLY HILLS EDITION”, הלוגו של ברייטלינג והכיתוב ברייטלינג ומתחתיו מספר השעון בסדרה – No. 01/50 וכן הלאה. 

נשיא ברייטלינג ארה”ב, טיירי פריסרט אמר עם השקת השעון החדש: “הסופר אושן הריטאג’ היא אחת הקולקציות הפופולריות ביותר של ברייטלינג ברחבי העולם. אנו שמחים להציע לתושבים ולמבקרים בדרום קליפורניה שעון מדהים שכזה שהוא בלעדי לעיר בוורלי הילס ובוודאי יהווה הצלחה גדולה עבור שני הבוטיקים שלנו באזור לוס אנג’לס”.

ברייטלינג סופר אושן “בוורלי הילס” – מנגנון

בתוך השעון אנו מוצאים את קליבר B20 של ברייטלינג, קליבר אינהאוס אוטומטי עם רזרבת כוח של 70 שעות, שברייטלינג פיתחה ביחד עם טודור, כשהוא מבוסס על קליבר MT5612 של טודור. 

מהדורה מוגבלת של 50 יחידות. מקור - Watchcollectinglifestyle.
מהדורה מוגבלת של 50 יחידות. מקור – Watchcollectinglifestyle.

המנגנון מגיע עם אישור כרונומטר של ה-COSC והוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה. 

מה חדש בעצם?

הגוף המושחר של השעון והעובדה שברייטלינג משיקה שעון לציון הבוטיק החדש של החברה בבוורלי הילס, אחד הלוקיישנים שמתחברים ביותר ליוקרה וסטייל, לפחות עבור מי שנולד בשנות השמונים וגדל על הסדרה המיתולוגית “בוורלי הילס 90210”. 

הבוטיק החדש של ברייטלינג בבוורלי הילס. מקור - watchcollectinglifestyle.
הבוטיק החדש של ברייטלינג בבוורלי הילס. מקור – watchcollectinglifestyle.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש מגיע כאמור במהדורה מוגבלת של 50 יחידות, עם תג מחיר של 7,395 דולרים. השעון יגיע עם רצועת גומי שחורה בגימור דמוי רצועת מש, עם אבזם מפלדת אל-חלד שעבר גם הוא ציפוי DLC. 

השורה התחתונה

שעון שאתם לא צריכים להיות חובבי ברייטלינג או חובבי הסדרה המיתולוגית “בוורלי הילס 90210” כדי לקנות אותו. המראה המיוחד המשלב את הגוף המושחר עם הבזל, המחוגים והאינדקסים מזהב, מקנים לו מראה ספורטיבי מצד אחד ואלגנטי מצד שני. 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של ברייטלינג.