אתם עורכים ארוחת ערב מהודרת, מסיבת יום הולדת לבת הזוג או חוגגים יובל לנישואים. מזל טוב. אחרי שטיפלתם בכל הצדדים הלוגיסטיים, נשאר רק להזמין את האורחים ולחכות. אם לא נשאר לכם כוח, אתם יכולים לשלוח הודעות סמס או ווטסאפ. רוצים להשקיע קצת יותר בפן האישי? אולי תתקשרו לאנשים ותזמינו אותם. רוצים לעשות רושם גם עם ההזמנה? ככל הנראה תבחרו בהזמנה מפוארת על גבי נייר איכותי והשקעה בגרפיקה ובנוסח. אבל לא משנה כמה תתאמצו, כנראה שלא תצליחו להתעלות על ההזמנה לערב הגאלה שערך הראפר ג’יי-זי, ששלח שעון רולקס בשווי 40,000 דולרים כהזמנה.

שמפניה יוקרתית ורולקס ב-40 אלף דולרים

לא, אנחנו לא מתבלבלים. הראפר ג’יי-זי, בן הזוג של ביונסה ומי שנחשב לאחד מגדולי הראפרים בהיסטוריה, ערך בחודש שעבר ערב גאלה לקרן שון קרטר (Shawn Carter Foundation) – קרן שהקים וקרויה על שמו (ג’יי-זי הוא מן הסתם שם הבמה שלו), קרן שמעניקה מלגות לאנשים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך. כדי להזמין אנשים בצורה אקסקלוסיבית ושלא לומר סופר-ראוותנית, בחר ג’יי-זי בהזמנת VIP מיוחדת – בקבוק של שמפניה “Ace Of Spades” – מותג שמפניה בבעלותו, עם תג מחיר של כמה מאות דולרים לבקבוק, הזמנה מכובדת בפני עצמה. אבל ג’יי-זי החליט שכנראה בקבוק שמפניה בשווי כמה מאות דולרים זה נחמד, אבל לא מספיק וצירף לכל הזמנת VIP גם שעון רולקס קוסמוגרף דייטונה מזהב אדום עם לוח שוקולד. כן, אנחנו לא טועים, לא התבלבלנו, כל הזמנת VIP הגיעה עם שעון רולקס דייטונה, אחד השעונים המבוקשים ביותר בעולם, שמגיע עם רשימת המתנה של כמה שנים (אלא אם אתם ג’יי-זי …) ומגיע עם תג מחיר של כ-40 אלף דולרים.

ג'יי-זי ושעוני הרולקס שהוא שלח כהזמנה.
ג’יי-זי ושעוני הרולקס שהוא שלח כהזמנה.

אפילו Swizz Beatz התלהב מההזמנה

בין המפורסמים שזכו לקבל מג’יי-זי את הזמנת ה-VIP ניתן לציין מספר סלבס מפורסמים בעצמם, כמו הראפר מיק מיל או הדיי.ג’י Swizz Beatz, שעלה לאחרונה לכותרות בעולם השענות בעקבות שעון מיוחד שזניט ייצרה ביחד איתו. חלק מאותם סלבס התפעלו מאוד מההזמנה האקסקלוסיבית וטרחו לציין זאת ברשתות החברתיות. Swizz Beatz פרסם תמונה של השעון בפרופיל האינסטגרם שלו בו כתב ” Hov is on another level with the invite game” – בתרגום מילולי – ג’יי-זי ברמה אחרת במשחק ההזמנות.

Swizz Beatz מתלהב משעון הרולקס ששלח ג'יי-זי.
Swizz Beatz מתלהב משעון הרולקס ששלח ג’יי-זי.

קצת על הרולקס דייטונה

שעון הרולקס דייטונה הוא שעון כרונוגרף מבית רולקס, יצרנית שעוני היוקרה השוויצרית והוא מגיע במספר גרסאות, עם תג מחיר של בין 12 אלף דולרים ל-43 אלף דולרים, תלוי בגרסה ובחומרים שממנו עשוי השעון. שעון עם גוף מפלדת אל-חלד יגיע עם תג מחיר נמוך יותר, בעוד שעון כמו זה שג’יי-זי שלח כהזמנה, מגיע עם גוף העשוי מזהב אדום ועם לוח שוקולד – לוח בגוון חום, מגיע כאמור עם תג מחיר של 40 אלף דולרים. שעוני רולקס דייטונה הם שעונים מבוקשים במיוחד וכדי לרכוש חלק מהדגמים יש להיות ברי מזל להיכנס לרשימת המתנה של כמה שנים עד שתצליחו לרכוש שעון אחד, אבל כל זה כאמור לא תקף כשאתם אחד הראפרים המפורסמים בעולם, אם לא המפורסם שבהם.

לאתר רולקס העולמי