בשנה האחרונה השיקה ג׳יררד פרגו שני שעוני לורטו בצבע ירוק, במסגרת שיתוף הפעולה שלה עם יצרנית המכוניות הבריטית אסטון מרטין. שני השעונים הללו הגיעו במהדורות מוגבלות. בימים אלו משיקה ג׳יררד פרגו שעון לורטו חדש, שוב פעם בצבע ירוק, אבל הפעם השעון הזה מגיע בייצור סדרתי. ג׳יררד פרגו לורטו ירוק – מוזמנים להכיר את השעון החדש איתנו.

ג׳יררד פרגו לורטו ירוק – מפרט טכני

השעון החדש של ג׳יררד פרגו מגיע בגוף העשוי מפלדת אל-חלד, בקוטר של 42 מ״מ ובעובי של 10.68 מ״מ. השעון מגיע עם זכוכית ספיר אנטי רפלקטיבית ועם גב שקוף מזכוכית ספיר.

ג׳יררד פרגו לורטו ירוק. מקור - Monochrome Watches.
ג׳יררד פרגו לורטו ירוק. מקור – Monochrome Watches.

לוח השעון מגיע בצבע ירוק, כשג׳יררד פרגו משלבת בלוח השעון את תבנית ה-Clous De Paris המוכרת, עם אינדקסי באטון (Baton) הבולטים מעל לוח השעון. מחוגי השעון והאינדקסים של השעון מגיעים עם ציפוי PVD שחור ועם צביעת סופר לומינובה.

תבנית ה-Clous de Paris על לוח השעון. מקור - Monochrome Watches.
תבנית ה-Clous de Paris על לוח השעון. מקור – Monochrome Watches.

בשעה 3 בלוח השעון אנו מוצאים את חלונית התאריכון, כשג׳יררד פרגו משלבת בשעון תאריכון עם רקע ירוק. השעון מגיע עם צמיד אינטגרלי מפלדת אל-חלד.

ג׳יררד פרגו לורטו ירוק – מנגנון

ג׳יררד פרגו משלבת בשעון החדש את קליבר GP01800 שלה. קליבר GP01800 הוא מנגנון אינהאוס אוטומטי, הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 54 שעות.

המנגנון המעוטר מבעד לגב השקוף. מקור - Monochrome Watches.
המנגנון המעוטר מבעד לגב השקוף. מקור – Monochrome Watches.

המנגנון המרשים, אותו ניתן לראות מבעד לגב השעון השקוף, מגיע עם עיטורי פרלז׳ה על הפלטה הראשית ועם עיטורי ה-Côtes de Genève המעגליים על הגשר הראשי ועל הרוטור של השעון, המצופה רודיום.

אז מה חדש בעצם?

כפי שציינו, ג׳יררד פרגו השיקה בשנה האחרונה שני שעוני לורטו ירוקים, במסגרת שיתוף הפעולה שלה עם אסטון מרטין. השעון הראשון היה הכרונוגרף אסטון מרטין, שהגיע אלינו בנומבר 2021. השעון השני היה האבסולוט כרונוגרף אסטון מרטין F1, שהגיע אלינו במאי 2022. שני השעונים הללו הגיעו במהדורות מוגבלות. השעון החדש הוא השעון הראשון של ג׳יררד פרגו בסדרת הלורטו בצבע ירוק, שלא מגיע במסגרת שיתוף הפעולה עם אסטון מרטין ושלא במהדורה מוגבלת.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של ג׳יררד פרגו, רפרנס 81010-11-3153-1CM, יהיה זמין לרכישה במהלך חודש נובמבר 2022. ג׳יררד פרגו תאפשר למשווקת השעונים Wempe למכור את השעון באופן בלעדי למשך חודש אחד, כשלאחר מכן השעון יהיה זמין למכירה אצל המשווקים המורשים של ג׳יררד פרגו מסביב לעולם. תג המחיר של השעון עומד על 14,400 אירו.

ג׳יררד פרגו לורטו ירוק. מקור - Monochrome Watches.
ג׳יררד פרגו לורטו ירוק. מקור – Monochrome Watches.

השורה התחתונה

מבין כל ״דמויי הרויאל אוק״ שמסתובבים בשוק, כנראה שהלורטו של ג׳יררד פרגו הוא השעון עם הניחוח היוקרתי ביותר שאפשר למצוא. נכון, הוא עדיין לא מתקרב אל הרויאל אוק, לא מבחינת המחיר ולא מבחינת השם, אבל יודעים מה, כנראה שזה לטובה, כי אחרת היה מדובר כנראה בעוד שעון שלא היינו זוכים לראות לעולם בחנויות אלא רק על פרק ידם של סלבס מסביב לעולם. אז אם תמיד רציתם דמוי רויאל אוק עם לוח ירוק ולא הצלחתם להשיג שעון כזה בגלל מהדורה מוגבלת כזאת או אחרת, הלורטו החדש הוא ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר שלכם להשיג שעון כזה, אלא אם בא לכם לשלם בערך עשירית מהמחיר שלו ״ולהסתפק״ בשעון הריביירה הירוק של בום מרסיה …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של ג׳יררד פרגו.