דבוסה ממשיכה להרחיב את ליין שעוני הצלילה שלה, טרנוס, במהדורות נוספות ומיוחדות. הפעם על הפרק – שני שעונים חדשים בשם MATT SUIT – שעונים שמגיעים במראה מט ולא מבריק, בצבע כחול ושחור. השעונים יגיעו במהדורה מוגבלת של 500 יחידות מכל צבע. דבוסה טרנוס MATT SUIT – מוזמנים להכיר אותם ביחד איתנו.

דבוסה טרנוס MATT SUIT – מפרט טכני

שני שעוני ה-MATT SUIT של דבוסה מגיעים בגוף העשוי מפלדת אל-חלד בקוטר של 42 מ”מ. כאמור, אחד מהם מגיע בצבע כחול והשני בצבע שחור. השעונים מגיעים עם בזל קרמי בגוון מט כמובן, כיאה לשם שלהם.

דבוסה טרנוס MATT SUIT. מקור - דבוסה.
דבוסה טרנוס MATT SUIT. מקור – דבוסה.

הבדל נוסף בין השעונים הללו לשעונים הרגילים בסדרת הטרנוס הוא בלוח השעונים. השעונים הללו מגיעים עם לוח בעל טקסטורה מגורענת ולא עם לוח חלק. הגימור המחוספס מוסיף למראה המט של השעונים הללו ולמראה המיושן מעט שלהם.

דבוסה טרנוס MATT SUIT. מקור - דבוסה.
דבוסה טרנוס MATT SUIT. מקור – דבוסה.

מחוגי השעון ואינדקסי השעה מצופים בחומר זרחני BGW09 הבוהק בצבע כחול. החומר הזרחני מקנה לשעונים הללו קריאות גבוהה במיוחד, אפילו בתנאי תאורה קשים. השעונים מגיעים עם גוף מלוטש בגימור לא מבריק, שמשתלב בצורה נהדרת עם המראה הפחות מעודן של השעונים.

דבוסה טרנוס MATT SUIT. מקור - דבוסה.
דבוסה טרנוס MATT SUIT. מקור – דבוסה.

דבוסה טרנוס MATT SUIT – מנגנון

דבוסה משלבת בשעונים הללו את מנגנון DAV 3021, אם תרצו – מנגנון הבית של החברה. כמו יצרניות שעונים שוויצריות רבות, גם במקרה של דבוסה, מדובר במנגנון ETA שעבר מודיפיקציות על ידי דבוסה.

קליבר DAV 3021 של דבוסה. מקור - דבוסה.
קליבר DAV 3021 של דבוסה. מקור – דבוסה.

המנגנון מבוסס על קליבר סליטה SW200. הוא פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומצויד ברזרבת כוח של 38 שעות.

אז מה חדש בעצם?

אחרי ההשקה של שעוני הטרנוס סיקסטיס במראה המיושן, דבוסה ממשיכה ללכת על הקו העדין שבין וינטאג’ למודרני, עם שעונים במראה מעניין, לטובת כל מי שלא רוצה שעון “מבריק” ומעדיף מראה קצת יותר מיושן או אם תרצו – מראה קצת יותר של TOOL WATCH.

זמין גם בכחול מט. מקור - דבוסה.
זמין גם בכחול מט. מקור – דבוסה.

כמה זה עולה לנו?

כאמור, דבוסה תציע שני דגמים בסדרת ה-MATT SUIT. דגם בצבע שחור (לוח ובזל שחור), רפרנס 161.582.55 ודגם בצבע כחול, רפרנס 161.582.45. שני הדגמים יגיעו במחיר של כ-3,800 ש”ח. על גב השעון יופיע מספר השעון במהדורה המוגבלת – 001/500 וכן הלאה.

תאורה זרחנית חזקה. מקור - דבוסה.
תאורה זרחנית חזקה. מקור – דבוסה.

השורה התחתונה

לצד הקולקציות הרבות שהיא משווקת, כמו הארגונאוטיק, ה-APNEA, שעוני דרס כמו ה-EVO 1908 או שעוני טייסים שונים, דבוסה ממשיכה להרחיב בהדרגה את קולקציית “הבית” שלה – קולקציית הטרנוס. דבוסה זכתה לפרסום בעולם השעונים הודות לשעונים הללו והם גם השעונים הנמכרים ביותר של המותג ואפשר להבין גם למה. השעונים בסדרת הטרנוס מגיעים עם מנגנונים שוויצריים אמינים. הם עשויים ברמת גימור גבוהה ומציעים תמורה גבוהה למחיר. כל מי שמחפש שעון שוויצרי שלא ישבור את הכיס או מחפש באופן כללי שעון איכותי ואמין, ימצא את מבוקשו עם אחד מהדגמים השונים בסדרה. מחפשים שעון עדין יחסית? לכו על הטרנוס מדיום. מחפשים שעון וינטאג’י? לכו על הטרנוס סיקסטיס. רוצים שעון במראה הכי קרוב שאפשר לשעון שאי אפשר להשיג באף מקום ובוטיק? לכו על ליין הטרנוס הרגיל. עם קולקציית ה-MATT SUIT החדשה, מציעה דבוסה אופציה נוספת – שעונים במראה מחוספס יותר ופחות מבריק. אז אם אתם לא נבהלים מהמילה “הומאז'”, מחפשים שעון אמין ואיכותי, אבל במראה קצת יותר מחוספס וקשוח – נסו להשיג אחד מ-500 היחידות של שעוני ה-MATT SUIT של דבוסה.

למעבר לאתר של דבוסה.