יוליס נרדין פותחת את שנת 2023 עם שעון חדש בסדרת הדייבר X שלה – דייבר X סקלטון לבן. השעון הוא

סדרת שעוני הצלילה של יוליס נרדין, סדרת הדייבר, היא אחת מסדרות שעוני הצלילה הפופולריות בקרב חובבי שעונים. ההיסטוריה של יוליס נרדין עשירה בשעונים ימיים וכרונומטרים ימיים, כשהסדרה הזאת הייתה התפתחות טבעית של ליין השעונים של החברה. שעוני הסקלטון בסדרה הזאת, הדייבר X, מהווים שדרוג לסדרה הזאת, כשהם מציעים מראה ספורטיבי יותר ואטרקטיבי יותר. את שנת 2023 פותחת יוליס נרדין עם שעון חדש בסדרה הזאת – דייבר X סקלטון לבן, מוזמנים להכיר אותו ביחד איתנו. 

דייבר X סקלטון לבן – מפרט טכני

השעון החדש של יוליס נרדין מגיע בגוף המוכר של שעוני הדייבר X של החברה. גוף השעון מגיע בקוטר של 44 מ״מ, כשהוא עשוי מטיטניום מוברש, עם שילוב של משטחים מלוטשים. 

דייבר X סקלטון לבן. מקור - Watchilove.
דייבר X סקלטון לבן. מקור – Watchilove.

השעון מגיע עם בזל מסתובב חד-כיווני, שמגיע עם גומי לבן מעליו. בצד ימין בגוף השעון, בשעה 3, אנו מוצאים את הכתר של השעון, עם הלוגו של יוליס נרדין. 

גוף טיטניום עם לוח סקלטון. מקור - Watchilove.
גוף טיטניום עם לוח סקלטון. מקור – Watchilove.

השעון מגיע עם הלוח המוכר של סדרת הדייבר X – לוח סקלטון עם האות X במרכזו, המהווה בסיס למחוגי השעון. מבעד ל-X אפשר לראות את רכיבי המנגנון השונים ואת הלוגו של יוליס נרדין בשעה 12. יוליס נרדין שילבה נגיעות של הצבע הכחול בלוח השעון, ב-X עצמו ובמחוג השניות של השעון. 

דייבר X סקלטון לבן – מנגנון

השעון מגיע עם קליבר UN-372 של יוליס נרדין. קליבר UN-372 הוא מנגנון אוטומטי, הפועל בקצב של 21,600 ויברציות לשעה ומכיל 23 אבני חן ו-171 רכיבים בסך הכל. הוא מגיע עם מנגנון בריחה סיליקוני, כשהוא מספק רזרבת כוח של 96 שעות. 

קליבר UN-372 בגב השעון. מקור - Watchilove.
קליבר UN-372 בגב השעון. מקור – Watchilove.

השעון מגיע עם רוטור סקלטון המעוצב בצורה המשלבת את הלוגו של יוליס נרדין עם האות X, כשעל הרוטור עצמו אנו מוצאים את הלוגו של יוליס נרדין בצבע כחול. 

אז מה חדש בעצם? 

שעון צלילה חדש בסדרהת הדייבר X של יוליס נרדין, שמגיע עם ערכת צבעים לבנה. עד היום ראינו בסדרה שעון סקלטון בצבע כחול כהה ובצבע צהוב, הפעם אנחנו מקבלים צבע נקי יותר ולטעמנו גם כזה שמשתלב נהדר עם שעוני צלילה.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של יוליס נרדין, רפרנס 3723-170-1A/3A , מגיע עם רצועת גומי לבנה, עם ״פס-אלמנט״ טיטניום, עם אבזם טיטניום מתקפל. יוליס נרדין לא מפרסמת את מחיר השעון, אבל באתרים שונים ברחבי הרשת אנחנו כבר יכולים למצוא אותו במכירה, כשתג המחיר שלו עומד על כ-25,500 דולרים. השעון עמיד למים בעומק של עד ל-200 מטרים. 

דייבר X סקלטון לבן. מקור - Watchilove.
דייבר X סקלטון לבן. מקור – Watchilove.

השורה התחתונה

אין ספק כי שעוני הצלילה של יוליס נרדין נהדרים ואין ספק כי שעוני סקלטון הם שעונים יקרים יותר משעונים רגילים. השילוב של שעון צלילה של יוליס נרדין שהוא גם שעון סקלטון מנפק לנו שעון נהדר, אבל לא בטוח שהוא באמת מצדיק את תג המחיר שלו. במחיר של כ-25,500 דולרים אפשר למצוא לא מעט שעוני ״צלילה״ ואפילו אפשר לבנות יופי של אוסף שעונים, שיכלול בין היתר אפילו את שעון הסאבמרינר של רולקס. בכל מקרה, אם אתם חובבי שעוני צלילה וחיפשתם שעון צלילה סקלטון ויש לכם מספיק כסף פנוי, הדייבר X הסקלטון הלבן של יוליס נרדין הוא אופציה נהדרת עבורכם. 

למידע נוסף על השעון החדש באתר של יוליס נרדין.