יצרניות שעוני היוקרה ממשיכות במירוץ הבלתי פוסק שלהן להשיק שעונים חדשים – אה סליחה, הגורו התבלבל, לא שעונים חדשים – אתרי מכירות מקוונים חדשים. אחרי הובלו שהשיקה בשבוע הראשון של חודש יולי את הבוטיק המקוון שלה, מגיע אלינו דיווח על חברה נוספת בקבוצת LVMH – זניט, שכבר השיקה פלטפורמת מכירות מקוונת לשוק האירופאי במהלך חודש מאי, אשר משיקה את החנות המקוונת שלה בארצות הברית עם שעון דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק חדש במהדורה מוגבלת.

דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק – מפרט טכני

השעון החדש של זניט מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית שחורה בקוטר של 44 מ”מ. מלבד הסגסוגת השחורה המיוחדת, זניט משיקה צבע חדש אותו ניתן לראות דרך לוח הסקלטון של השעון – “Electric Blue”, בו החברה משתמשת לראשונה בשעון הזה.

דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק. מקור - IWMAGAZINE.
דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק. מקור – IWMAGAZINE.

השעון הוא שעון כרונוגרף כמובן, עם לוח סקלטון, עם לוח עמוס וגדוש – כמו שזניט אוהבת. בשעה 12 של לוח השעון מוצאים את רזרבת הכוח של המנגנון, בשעה שלוש של לוח השעון אנחנו מוצאים כרונוגרף של 30 דקות ובשעה 6 של לוח השעון אנחנו מוצאים כרונוגרף 60 שניות. לוח השניות הקטן של השעון ממוקם בשעה 9 של לוח השעון.

דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק. מקור - IWMAGAZINE.
דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק. מקור – IWMAGAZINE.

זניט תשווק את השעון עם שלוש רצועות שונות שיהיו כלולות כחלק מאריזת השעון – רצועת בד שחורה עם אפקט קורדורה, רצועת עור תנין שחורה ורצועת גומי שחורה עם טקסטורה.

דפיי אל פרימרו 21 מהדורת בוטיק – מנגנון

זניט משלבת בשעון את קליבר אל פרימרו 9004 של החברה, מנגנון כרונוגרף אוטומטי עם מדידת זמן בדיוק של מאית השנייה.המנגנון מגיע עם אישור TIME LAB כרונומטר ועם רזרבת כוח של 50 שעות, כשהוא פועל בקצב של 36 אלף ויברציות לשעה.

מה חדש בעצם?

ראינו כבר בעבר מזניט שעוני זניט דפיי אל פרימרו עם גוף קרמי שחור, אז אפשר להגיד שמה שחדש זה צבע ה-Electric Blue החדש שמשולב בלוח השעון. הגורו לא בטוח שהצבע הזה לבד מצדיק שעון חדש מבית זניט ובמהדורה מוגבלת, אבל בזניט (או בכל יצרנית שעונים ליתר דיוק …) עדיין לא שואלים את הגורו מה הוא חושב לפני שהם משיקים שעון חדש …

כמה זה עולה לנו?

כאמור, השעון החדש של זניט, רפרנס 49.9001.9004/78.R916 יגיע במהדורה מוגבלת, כשזניט תייצר 250 יחידות ממנו, שיגיעו במחיר של 13,600 דולרים.

שלוש רצועות כלולות באריזת השעון. מקור - IWMAGAZINE.
שלוש רצועות כלולות באריזת השעון. מקור – IWMAGAZINE.

השורה התחתונה

אם תחזרו שתי פסקאות למעלה, תשימו לב שכתוב מה חדש בעצם. במקום להתייחס לשעון, הגורו היה צריך לדבר על הבוטיק המקוון של זניט שמגיע לארצות הברית, כחלק מהמגמה החדשה אצל יצרניות שעוני היוקרה להתחיל למכור שעונים ישירות דרך האתרים שלהן ולא רק באמצעות בוטיקים ומשווקים מורשים. זניט מצאה דרך מעניינת לציין את פתיחת החנות המקוונת שלה לתושבי ארצות הברית עם מהדורה מוגבלת. אם אתם חובבי המותג וחובבי אל פרימרו וחייבים להשיג כל שעון חדש בסדרה, אבל מקורקעים כאן בארץ בגלל הקורונה ולא יכולים לטוס לארצות הברית – הגורו ממליץ לכם להתחיל להשתמש בשירותי VPN. אם אתם לא טכניים מספיק, הגורו ממליץ לכם להירגע, לשתות מים קרים והוא בטוח שבקרוב מאוד נראה את ה-Electric Blue בשעונים נוספים של זניט …

למידע ורכישת השעון החדש באתר של זניט.