בשנת 2022 השיקה זניט את סדרת הדפיי סקייליין החדשה שלה, כמענה לביקוש הגואה לשעוני ספורט בעולם שעוני היוקרה. בשנה שעברה הרחיבה זניט את הקולקציה הזאת באופן די טבעי עם שעוני סקלטון, כשנראה כי הקולקציה הזאת הולכת ומחליפה את קולקציית הדפיי הרגילה והותיקה. בשבוע שעבר הציגה זניט שעון חדש בקולקציה הזאת, שוב פעם עם שעון שנראה מתבקש כל כך בקולקציה הזאת – דפיי סקייליין סקלטון קרמי לבן. מוזמנים להכיר את השעון החדש ביחד איתנו.

דפיי סקייליין סקלטון קרמי לבן – מפרט טכני

השעון החדש של זניט מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית לבנה, בקוטר של 41 מ״מ ובעובי של 11.6 מ״מ. השעון מגיע בגוף המוכר של שעוני הדפיי סקלטון – גוף שעון עם דפנות משופעות ובזל בעל 12 צלעות. השעון מגיע עם כתר מתברג ועם זכוכית ספיר משני הצדדים שלו ועמידות למים של עד ל-100 מטרים.

דפיי סקייליין סקלטון קרמי לבן
דפיי סקייליין סקלטון קרמי לבן

זניט משלבת בשעון את לוח הסקלטון המוכר שהציגה בשנה שעברה עם שעוני הסקייליין סקלטון – לוח עם גשרים בציפוי סודיום בצורת כוכב בצבע כחול.

גוף קרמי לבן עם לוח סקלטון כחול
גוף קרמי לבן עם לוח סקלטון כחול

בשעה 6 משלבת זניט לוח קטן עם מחוג שמשלים סיבוב כל 10 שניות, תצוגה שנקראת Foudroyante, אם תרצו, סוג של קומפליקציה מעניינת, אם כי כנראה שאחרי שימוש של מספר חודשים הייתם מעדיפים לוח שניות קטן במקום התצוגה הזאת. 

דפיי סקייליין סקלטון קרמי לבן – מנגנון

זניט משלבת בשעון את קליבר אל פרימרו 3620 SK – מנגנון אינהאוס אוטומטי בקצב של 36,000 ויברציות לשעה שמספק רזרבת כוח של 60 שעות. 

מנגנון השעון עם רוטור הסקלטון
מנגנון השעון עם רוטור הסקלטון

את המנגנון אפשר לראות מבעד לגב השקוף של השעון, כשהוא מגיע עם ציפוי רודיום כחול ועם רוטור הכוכב המוכר של זניט. 

אז מה חדש בעצם?

שילוב הצבעים הלבן-כחול של השעון החדש משתלב בצורה נהדרת עם תזמון ההשקה שלו, ממש עם תחילת הקיץ, כשזניט תשווק אותו עם צמיד קרמי לבן, ביחד עם רצועת גומי לבנה. 

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של זניט, רפרנס 49.9301.3620/79.I001, מגיע עם תג מחיר של 18,300 אירו. בתמונות ששחררה זניט של השעון מופיע על גב השעון הכיתוב ONE OF 100, אם כי לפי ההכרזה לעיתונות השעון אמור להגיע בייצור סדרתי, אם כי זניט אמורה לייצר אותו בכמויות קטנות מדי שנה. 

השורה התחתונה

זניט היא אחד המותגים האהובים על חובבי שעונים כשהיא אחראית לאחד המנגנונים האייקוניים ביותר בעולם שעוני היוקרה, האל פרימרו. בשנים האחרונות זניט מדלגת בין שעונים היסטוריים שהיא משחזרת לבין שעונים חדשים בסדרות הדפיי סקייליין והכרונומאסטר שהופכות לאט לאט לסדרות המובילות בקולקציה של החברה. השעון החדש הוא תוספת מרעננת לקולקציית הסקייליין של החברה שמגיעה כאמור, בדיוק בזמן לקיץ.

למידע נוסף על השעון החדש באתר של זניט.