כאילו שהיו חסרות לכם סיבות לרצות לטוס לדובאי, זניט דואגת לכם עכשיו לסיבה חדשה. אם אתם חובבי שעונים, אתם כבר בוודאי יודעים שדובאי היא מיני גן עדן לחובבי שעונים. בדובאי תוכלו למצוא את שעוני היוקרה של מיטב היצרניות, ביניהן כמובן זניט. אבל שעון אחד של זניט, תוכלו לרכוש רק בדובאי. שעון שמוקדש לדובאי עצמה, או ליתר דיוק – לקניון דובאי – דפיי 21 קניון דובאי (Zenith Defy 21 Dubay Mall Edition). מוזמנים לטעימה קטנה מדובאי עם הגורו בלי לחפש את הדרכון שלכם …

דפיי 21 קניון דובאי – מפרט טכני

השעון החדש של זניט, טוב נו, הוא לא באמת חדש. אם ראיתם שעון זניט דפיי 21 בשנים האחרונות, אז ראיתם גם את השעון החדש של זניט. כלומר, בערך. טוב, נו, מספיק חפירות, בואו נעבור לטכני …

דפיי 21 קניון דובאי. מקור - Watchilove.
דפיי 21 קניון דובאי. מקור – Watchilove.

השעון מגיע בגוף המוכר של זניט בקוטר של 44 מ”מ העשוי מטיטניום מוברש. החידוש בשעון הוא הצבע שלו. השעון הוא כמובן שעון כרונוגרף עם לוח סקלטון. הלוחות הקטנים בשעון מגיעים בצבע ירוק. למה ירוק? ובכן, באיסלאם הצבע הירוק מזוהה עם מזל, עושר ופוריות. זאת גם הסיבה שצריחי מסגדים מעוטרים בצבע הירוק.

דפיי 21 קניון דובאי. מקור - Watchilove.
דפיי 21 קניון דובאי. מקור – Watchilove.

זניט תשווק את השעון עם אפשרות לבחירה בין שתי רצועות. רצועת הגומי השחורה המוכרת של זניט ורצועת גומי עם “אפקט קורדורה ירוק”.

דפיי 21 קניון דובאי – מנגנון

כמו כל שעוני הזניט דפיי 21 אל פרימרו, השעון מגיע עם קליבר אל פרימרו 9004. אנחנו מקווים שאנחנו לא באמת צריכים להכיר לכם את המנגנון. מדובר במנגנון הכרונוגרף האוטומטי אולי המפורסם ביותר בעולם. הוא פועל בקצב של 36,000 ויברציות לשעה ועם רזרבת כוח של 50 שעות. המנגנון מסוגל למדוד זמן בדיוק של מאית השניה.

דפיי 21 קניון דובאי. מקור - Watchilove.
דפיי 21 קניון דובאי. מקור – Watchilove.

אז מה חדש בעצם?

יכול להיות שאנחנו צריכים לתקן את פסקת הפתיחה של הכתבה שלנו. לא בטוח שדובאי היא מיני גן עדן לחובבי שעונים, יכול להיות שהיינו צריכים לקרוא לה – גן עדן לחובבי שעונים. אין ספק כי המדינה היא יעד אטרקטיבי לחובבי שעונים מכל רחבי העולם, הודות למבחר הרחב של יצרניות שעוני יוקרה שניתן למצוא בה. הבוטיק של זניט בדובאי הוא אחד היחידים בעולם בו החברה מחזיקה את כל הקולקציה שלה. כשאנחנו מדברים על כל הקולקציה של החברה, אנחנו לא מתכוונים רק לשעוני אל פרימרו, אלא אפילו לשעונים כמו ה-Fusee Tourbillon המרהיב של החברה. אם זה לא מספיק לכם – עכשיו יש בבוטיק הזה גם שעון ייחודי ובלעדי.

מגיע גם עם רצועת הגומי של זניט. מקור - Watchilove.
מגיע גם עם רצועת הגומי של זניט. מקור – Watchilove.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש, דפיי 21 קניון דובאי או רפרנס 95.9016.9004/08.R942 מגיע במחיר של 12,900 פרנקים שוויצריים.

השורה התחתונה

אתם לא צריכים לחלום על דובאי או להתחבר לסמליות של הצבע הירוק שהזכרנו בשביל פשוט לאהוב את הצבע הירוק של השעון החדש של זניט. הגוון מזכיר לנו מאוד את גוון ה-“British Racing Green” שנראה כל כך נפלא, במיוחד על שעוני כרונוגרף, משום מה. אז אם דובאי לא הפכה עד עכשיו ליעד תיירותי שסימנתם עבורכם לתקופה הקרובה, יכול להיות שהשעון הזה יגרום לכם לחשוב שוב פעם על קפיצה קטנה לשם. לפני שנסיים, הגורו חייב שאלה קטנה – מתי נראה גרסת “קניון שבעת הכוכבים” של זניט או כל יצרנית אחרת … ?

למידע נוסף על השעון החדש באתר של זניט.