אם אתם מחפשים סיבות למה חובבי שעונים לא אוהבים את הובלו, אתם מוזמנים להכיר את השעון הבא של החברה. אם אתם מחפשים סיבות למה חובבי שעונים אוהבים את הובלו – אתם מוזמנים להכיר את אותו שעון. מבולבלים? גם הגורו, כלומר – כמעט או בערך. במבט ראשון הגורו כמעט ומחק את המייל המדווח על השעון החדש של הובלו, אבל במבט שני הוא החליט לתת לו צ’אנס נוסף. הובלו ביג באנג “הרודס” – מהדורה מוגבלת וירוקה במיוחד לאחת מחנויות הכלבו היוקרתיות בעולם. מה כל כך מיוחד ומוזר בך?

הובלו ביג באנג “הרודס” – מפרט טכני

השעון החדש של הובלו מגיע בגוף העשוי מזכוכית ספיר בקוטר של 45 מ”מ. עכשיו תקראו את המשפט הזה עוד פעם. גוף השעון עשוי מזכוכית ספיר. נכון, זה לא השעון הראשון בעולם שעשוי מזכוכית ספיר, אבל כשהגורו רואה כל פעם שעון כזה, הוא מתרשם מחדש.

הובלו ביג באנג "הרודס". מקור - GMTPOST.
הובלו ביג באנג “הרודס”. מקור – GMTPOST.

הובלו השתמשה בזכוכית ספיר שקופה ובצבע ירוק, שמתכתב עם לוח הסקלטון הירוק של השעון.

הובלו ביג באנג "הרודס". מקור - GMTPOST.
הובלו ביג באנג “הרודס”. מקור – GMTPOST.

השעון הוא שעון כרונוגרף. בשעה 3 אנו מוצאים את לוח השניות הקטן של השעון, בשעה 9 הובלו ממקמת את לוח הכרונוגרף של השעון. בלוח השניות הובלו “חתכה” את הלוח כך שנוכל לראות בחתך את התאריכון של השעון.

הובלו ביג באנג "הרודס". מקור - GMTPOST.
הובלו ביג באנג “הרודס”. מקור – GMTPOST.

הובלו ביג באנג “הרודס” – מנגנון

כמו כל שעוני הביג באנג יוניקו, הובלו שילבה בשעון החדש את קליבר HUB1242 של החברה. מנגנון פלייבאק כרונוגרף הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 72 שעות.

קליבר HUB1242. מקור - GMTPOST.
קליבר HUB1242. מקור – GMTPOST.

על גב השעון השקוף (זכוכית ספיר, כאילו?) יופיע הכיתוב HUBLOT BIG BANG והלוגו של הרודס. בחלק התחתון של גוף השעון נמצא את הכיתוב 1 מ-15 (באנגלית).

אז מה חדש בעצם?

עם כל יחסי האהבה-שנאה של חובבי שעונים עם הובלו, עם דבר אחד אתם לא יכולים להתווכח – החברה היא היום ככל הנראה יצרנית השעונים המובילה בשימוש בחומרים מתקדמים. שעונים העשויים מזכוכית ספיר הם לא משהו שאנחנו רואים כל יום. תוסיפו לזה את העובדה שמדובר במהדורה (מוגבלת, אלא מה ….?) שמיועדת לאחת מחנויות הכלבו היוקרתיות ביותר בעולם וקיבלתם שעון יקר להחריד. כמה יקר? בפסקה הבאה …

זמין גם עם רצועה שקופה. מקור - GMTPOST.
זמין גם עם רצועה שקופה. מקור – GMTPOST.

כמה זה עולה לנו?

השעון החדש של הובלו, רפרנס 411.JG.0192.RX.HOD20, יגיע במהדורה מוגבלת של 15 יחידות. הוא יגיע באריזה ייחודית ועם אפשרות לבחירה בין רצועת גומי שקופה לבין רצועת גומי בטקסטורה דמוית בד, עם גימור בצבעי הסוואה ירוקים. המחיר שלו? 59,000 פאונד.

מגיע באריזה מהודרת. מקור - GMTPOST.
מגיע באריזה מהודרת. מקור – GMTPOST.

השורה התחתונה

בת’ הנוואי, ראש מחלקת התכשיטים והשעונים היוקרתיים בהרודס אמרה – “השקת השעון מציגה רגע עבורנו לחגוג את הקשר המדהים שבנינו עם הובלו בעשור האחרון. באמצעות עיצוב ייחודי ועכשווי זה, אשר אנו בטוחים שלקוחות הרודס יאהבו. בזל הספיר השקוף התוסס וגוף השעון העשוי מזכוכית ספיר, יוצרים תוספת מדהימה למשפחת הביג באנג של הובלו, המוגבלת ל-15 יחידות בלבד. אני נרגשת לחלוק את המהדורה המשותפת האחרונה שלנו עם לקוחותינו”.

הובלו ביג באנג "הרודס". מקור - GMTPOST.
הובלו ביג באנג “הרודס”. מקור – GMTPOST.

אם אתם שואלים את הגורו? לא בטוח שהאם היו לו 59 אלף פאונד לבזבז על שעון או שעונים, הוא היה בוחר ביצירה המרשימה הזאת של הובלו. אבל אתם יודעים, תמיד טוב להכיר ולחלום …

למידע נוסף על השעון באתר של הרודס.