אם אתם עוקבים אחרי הגורו ועולם השעונים, אתם בוודאי יודעים שבכל מה שקשור לחדשנות ושימוש בחומרים וצבעים מיוחדים, הובלו היא אחת החברות המובילות בעולם השעונים בשנים האחרונות. למגוון הרחב של גוונים וצבעים מיוחדים שהחברה משתמשת בהם בשעונים שלה הצטרף לאחרונה שעון ביג באנג בצבע חדש – ורוד מילניאל. קשה בדיוק להגדיר את הצבע, שנע על הקו שבין אבקת ורוד לפסטל, קצת בז’, קצת גוון סלמון ואפילו קצת זהב. הובלו ביג באנג ורוד מילניאל – מהדורה מוגבלת של 200 יחידות, רוצו להזמין, אבל אחרי שתקראו את הכתבה שלנו …

הובלו ביג באנג ורוד מילניאל – מפרט טכני

שעון הביג באנג החדש מגיע בגוף המוכר של שעוני הביג באנג בקוטר של 42 מ”מ העשוי מאלומיניום, שעובר צביעה בגוון הורוד המיוחד של הובלו בסגנון סאטן עם גב שעון העשוי מטיטניום.

הובלו ביג באנג ורוד מילניאל. מקור - Watchcollectinglifestyle.
הובלו ביג באנג ורוד מילניאל. מקור – Watchcollectinglifestyle.

השעון פותח ביחד עם שותפת הייצור של הובלו Garage Italia, סדנת עיצוב מכוניות שמתמחה גם בעיצוב מוצרים שכבר השיקה ביחד עם הובלו שעונים בעבר. בהובלו מגדירים את הצבע החדש כצבע יוניסקס ומסבירים כי הוא התקבל כתוצאה ממחקרים שבוצעו על ידי מהנדסי הובלו.

הובלו ביג באנג ורוד מילניאל. מקור - Watchcollectinglifestyle.
הובלו ביג באנג ורוד מילניאל. מקור – Watchcollectinglifestyle.

הגוון הספציפי הזה מתקבל בתהליך מיוחד של אילודיזציה – תהליך שמעטר ומגן בו זמנית על החלק שעובר את אותו תהליך. במסגרת היתרונות של התהליך הזה החלק-רכיב שעובר את הצביעה-עיטוף מקבל את הגוון הפסטלי הרצוי, בשילוב עם התנגדות מדהימה לשריטות ופגיעות.

תהליך אילודיזציה מיוחד מקנה לשעון עמידות מדהימה בפני שריטות ומכות. מקור - Watchcollectinglifestyle.
תהליך אילודיזציה מיוחד מקנה לשעון עמידות מדהימה בפני שריטות ומכות. מקור – Watchcollectinglifestyle.

הובלו תשווק את השעון עם שתי רצועות שונות. הרצועה הראשונה היא רצועת גומי ורודה עם אבזם טיטניום והרצועה השניה היא רצועת בד וולקרו סרוגה בצבע ורוד גם כן. ניתן להחליף את הרצועות בקלות על ידי מערכת הלחיצה בקליק אחד של הובלו.

הובלו ביג באנג ורוד מילניאל – מנגנון

הובלו משלבת בשעון את קליבר HUB1280 יוניקו. מנגנון פלייבאק כרונוגרף עם רזרבת כוח של 72 שעות הפועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה.

מה חדש בעצם?

תרשו לנו לתת לריקרדו גוואדלופה, מנכ”ל הובלו, לענות במקומנו – “אנחנו בהובלו גאים במיוחד באמנות ההיתוך. אבל רשימת הדברים שאנו מוקירים כוללת גם את היכולת לחדש, לשנות, להיות שונה וכמובן, את המומחיות שלנו בנושא שעונים. ורוד המילניאל החדש לשעון הביג באנג שיצרנו עם לפו אלקן מגראז’ איטליה יושב בצורה מושלמת בתוך החזון החלוצי הזה. המומחיות שלנו בטכנולוגיית חומרים אפשרה לנו ליצור צבע ייחודי לשעון זה, ורוד המילניאל, סמל של העולם העומד לרשותנו, במצב השטף הטבעי המתמיד שלו”.

לפו אלקן (Lapo Elkann), מייסד גראז’ איטליה אמר: “אנחנו בגראז’ איטליה רוצים להיות חלק מעולם בו אופיו של כל אדם מוגדר על ידי אהבת החיים שלהם וכליליותם ולא על ידי כוח העליונות שלהם. יותר מאשר רק מוצר, אנו רוצים ליצור משהו שמייצג שינוי חיובי”.

שיתוף פעולה של הובלו עם סדנת העיצוב גראז' איטליה. מקור - Watchcollectinglifestyle.
שיתוף פעולה של הובלו עם סדנת העיצוב גראז’ איטליה. מקור – Watchcollectinglifestyle.

אם המילים המפוצצות הללו לא אומרות לכם כלום, תרשו לגורו לתמצת לכם את זה – צבע חדש ומיוחד של הובלו שעדיין לא ראינו אצל החברה, עם עמידות גבוהה במיוחד לשריטות.

כמה זה עולה לנו?

כאמור, שעון ההובלו ביג באנג ורוד מילניאל מגיע במהדורה מוגבלת של 200 יחידות, כשתג המחיר שלו עומד על 20,900 דולרים.

השורה התחתונה

כל שעון של הובלו מתקבל אצל חובבי שעונים בחשדנות, אבל גם אם אתם לא מהמעריצים המושבעים של החברה, אתם חייבים להודות שהצבע החדש מיוחד, גם אם אתם לא אוהבים אותו. הגורו חושב שאם אי פעם יש סיכוי שתתפסו אותו מסתובב עם שעון ורוד, זה יהיה ככל הנראה ורוד מילניאל, אבל לא בטוח שזה יקרה בקרוב …

למידע נוסף על השעון החדש באתר של הובלו.