בתחילת החודש הכרנו כאן בגורו את שעון הביג באנג יוניקו סאמר של הובלו. אם חשבתם שבזאת הובלו סיימה את השקות השעונים שלה בגרסאות הקיץ – טעיתם. לאחר שהשיקה בשנים האחרונות מדי קיץ שעון המוקדש לחופים שונים ברחבי העולם, הפעם החליטה הובלו להקדיש שעון לים שאולי מזוהה יותר מכל עם יבשת אירופה – הים התיכון. הובלו הים התיכון – סדרת שעונים שהובלו תשווק בבוטיקים שונים שלה לחופי הים התיכון. מוזמנים להכיר ביחד עם הגורו.

הובלו הים התיכון – הבוטיקים

הובלו משיקה כאמור סדרה של שעונים המוקדשים לבוטיקים שונים של החברה. הבוטיקים שנבחרו הם כאלו הממוקמים לחופי הים התיכון. באיטלינה אנו מקבלים את קפרי ופורטה דיי מרמי (Forte Dei Marmi). ביוון אנו מקבלים את מיקונוס. בטורקיה – בודרום. מספרד – הבוטיק באיביזה. משלימים את הרשימה הבוטיקים מצרפת – סן טרופה ומונקו. כל בוטיק קיבל שעון במראה שונה מעט. כל השעונים מגיעים בסדרת הקלאסיק פיוז’ן כרונוגרף והם מגיעים בצבעים צעירים.

קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק פורטה דיי מרמי

רפרנס 521.CZ.892B.RX.BHF21. השעון מגיע במהדורה מוגבלת של 35 יחידות. גוף השעון עשוי מסגסוגת קרמית בגוון בז’ בגימור סאטן, בקוטר של 45 מ”מ. השעון מגיע עם עמידות למים בעומק של עד ל-50 מטרים.

הובלו הים התיכון - בוטיק דיי מרמי. מקור - Watchilove.
הובלו הים התיכון – בוטיק דיי מרמי. מקור – Watchilove.

על גב השעון נמצא את הכיתוב “SPECIAL EDITION + NoXX/35” ואת הכיתוב “Boutique Forte Dei Marmi”. השעון מגיע עם בזל קרמי ולוח בגוון בז’. לוח השעון מגיע עם גימור קרני שמש ועם אינדקסים מצופי רודיום. בתוך השעון נמצא את קליבר HUB1143 של הובלו, מנגנון כרונוגרף אוטומטי. HUB1143 פועל בקצב של 28,800 ויברציות לשעה ומגיע עם רזרבת כוח של 42 שעות. הובלו תשווק את השעון עם שתי רצועות – רצועת גומי בצבע בז’ ורצועת גומי בצבע כחול. תג המחיר שלו – 13,600 פרנקים שוויצריים.

קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק קפרי

רפרנס 521.NL.8929.RX.CAP21. השעון מגיע במהדורה מוגבלת של 30 יחידות. גוף השעון עשוי מטיטניום בקוטר של 45 מ”מ ובצבע טורקיז. לוח השעון מגיע בצבע לבן עם לוחות קטנים בגוון התכלת של גוף השעון. גם רצועת השעון מגיעה באותו צבע כשהיא משלימה את המראה הנהדר של השעון הזה.

הובלו הים התיכון - בוטיק קפרי. מקור - Watchilove.
הובלו הים התיכון – בוטיק קפרי. מקור – Watchilove.

בגב השעון יופיע הכיתוב “CAPRI EDITION + XX/30”. גם כאן אנו מוצאים את קליבר HUB1143. תג המחיר שלו עומד על 11,400 פרנקים שוויצריים.

קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק מיקונוס

השעון אולי המיוחד ביותר בסדרה. רפרנס 521.EO.7128.LR.MYO20. השעון מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית כחולה. הובלו משלבת בשעון בזל העשוי מזהב אדום. השעון מגיע עם לוח כחול ועליו אינדקסים מצופים זהב אדום 5N. גולת הכותרת של השעון היא לוח השניות שלו.

הובלו הים התיכון - בוטיק מיקונוס. מקור - Watchilove.
הובלו הים התיכון – בוטיק מיקונוס. מקור – Watchilove.

במקום מחוג שניות אנו מקבלים לוח בצורת שבשבת המסתובב ומציג את התקדמות השניות. על גב השעון יופיע הכיתוב “MYKONOS EDITION + XX/50”. גם כאן אנו מקבלים את קליבר HUB1143 בתוך השעון. הובלו תשווק את השעון ביחד עם רצועת גומי פנימית ועליה רצועת עור תנין כחולה חיצונית. תג המחיר שלו עומד על 19,900 פרנקים שוויצריים.

קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק בודרום

רפרנס 521.NX.6679.LR.HBB21 מגיע במהדורה מוגבלת של 25 יחידות. השעון מגיע בגוף העשוי מטיטניום, בקוטר של 45 מ”מ. הובלו משלבת בשעון לוח בצבע כחול עם לוחות קטנים בצבע לבן.

הובלו הים התיכון - בוטיק בודרום. מקור - Watchilove.
הובלו הים התיכון – בוטיק בודרום. מקור – Watchilove.
הגב האחורי של השעון. מקור - Watchilove.
הגב האחורי של השעון. מקור – Watchilove.

בגב השעון יופיע הכיתוב “SPECIAL EDITION + XX/25”. השעון מגיע עם רצועת עור תנין בצבע לבן עם גימור עור תנין בחלק החיצוני, עם תפרים בצבע לבן. תג המחיר שלו עומד על 11,600 פרנקים שוויצריים.

קלאסיק פיוז’ן כרונוגרף בוטיק איביזה

רפרנס 521.EX.2090.LR.IBZ19 יגיע במהדורה מוגבלת של 50 יחידות. השעון מגיע בגוף העשוי מסגסוגת קרמית בצבע כחול. בתוך השעון לוח לבן ועליו אינדקסים ומחוגים בצבע כחול. שילוב הצבעים הנהדר הזה (מחווה לדגל ישראל?) מעניק לשעון מראה קליל וצעיר.

שעון בוטיק איביזה. מקור - Watchilove.
שעון בוטיק איביזה. מקור – Watchilove.

על גב השעון יופיע הכיתוב “IBIZA EDITION + XX OF 50”, כמו גם הלוגו “IBZ19”. השעון מגיע עם רצועת גומי כחולה ועליה גימור עור תנין חיצוני בצבע לבן, עם תפרים בצבע כחול. תג המחיר שלו עומד על 13,800 פרנקים שוויצריים.

הובלו הים התיכון – השורה התחתונה

הובלו משיקה מגוון נהדר של שעונים במחווה לים התיכון. כל דגם מיוחד בפני עצמו ומזכיר אלמנטים שונים מהים. בין אם מדובר בגווני הבז’ של החול. גווני הטורקיז של הים או הצבע הכחול העמוק של מעמקי הים.

הובלו הים התיכון. מקור - Watchilove.
הובלו הים התיכון. מקור – Watchilove.

אם חשבתם שהעולם עדיין סובל מהשפעות הקורונה, בהובלו כנראה חושבים שהקורונה כבר מאחורינו והחליטו “למלא” את הבוטיקים של החברה לחופי הים התיכון בשעונים החדשים, כשכל אחד מהם מיוחד ומרשים בפני עצמו. גולת הכותרת של הסדרה לדעתנו היא כמובן השעון של בוטיק מיקונוס, עם לוח השניות המרהיב שלו והשילוב הנהדר של זהב וכחול. אז אם אתם מבקרים באחת המדינות שבהן נמצאים הבוטיקים הללו של הובלו וקופצים לים ותכננתם לרכוש שעון חדש, היכנסו לבוטיק של הובלו ותנסו למצוא את אחד השעונים החדשים. קיץ נפלא לכולם!

למעבר לאתר של הובלו.