הובלו משיקה שעון חדש בסדרת הביג באנג שלה – עד כאן זה נשמע כמו ידיעה שבוודאי קראתם או שמעתם עשרות פעמים בעבר. אבל השעון החדש של הובלו, ה-Big Bang MECA-10 P2P הוא אחד השעונים המיוחדים של החברה, שמציגה לרוב שעונים – איך לומר זאת בעדינות – יוצאי דופן. ה-Big Bang MECA-10 P2P מגיע עם תג מחיר של 25,000 דולרים, לא משהו חריג במונחים של הובלו או יצרניות שעוני יוקרה שוויצריות אחרות, אבל את השעון הזה לא תוכלו לקנות גם אם תכנסו לבוטיק של הובלו עם הכסף במזומן, עם מסמך מהבנק שמאשר שהכסף בבעלותכם החוקית והושג בצורה כשרה או באמצעות כרטיס אשראי, יוקרתי ככל שיהיה. הדרך היחידה לרכוש את ה-Big Bang MECA-10 P2P היא באמצעות המטבע הוירטואלי ביטקוין, כשתצטרכו לשלם להובלו את השווי של 25,000 דולרים במטבע הביטקוין בשעת הרכישה, נכון להיום, כ-3.9 מטבעות ביטקוין.

Hublot Big Bang MECA-10 P2P

אבל גם אם יש לכם את מטבעות הביטקוין הפנויים, או שאתם בדרך לאסוף את הסכום הזה ממש בקרוב, לא בטוח שתצליחו לרכוש את ה-MECA-10 P2P. הובלו תייצר 210 יחידות בלבד מהשעון – כרפרנס ל-21 מיליון מטבעות הביטקוין שיכולים להיות קיימים אי פעם בעולם ולפי החברה (בהנחה שאתם מאמינים לדיווחים הללו, הובלו כבר קיבלה 210 הזמנות עבור השעון החדש …

הובלו תחרוט על כל אחד מהשעונים הללו את מספר הטרנסאקציה (העברה) שבאמצעותה שילם הבעלים של השעון עבור ה-MECA-10 P2P, למקרה שתגיעו לאיזה מסיבת בריכה עם עוד כמה חברים מיליונרים שרכשו במקרה את השעון, הנחתם אותם על שפת הבריכה וכשאתם חוזרים לשעונים, אתם לא זוכרים של מי כל שעון ושעון …

מספר טרנסאקציה על ה-MECA-10 P2P
מספר טרנסאקציה על ה-MECA-10 P2P. מקור – הובלו.

בעוד סוג של מחווה למטבע הביטקוין, שמציין את יום הולדתו העשירי, הובלו ציידה את ה-MECA-10 P2P במנגנון תוצרת בית, ה-HUB1201, שמגיע באופן די יוצא דופן עם צבירת אנרגיה של 10 ימים. אם כל המחוות הללו לא הספיקו לכם, הובלו תחרוט על רצועת השעון, שעשויה מעור וגומי, את המילה בלוקצ’יין – Blockchain.

שעון ההובלו MECA-10 P2P. מקור - הובלו.
שעון ההובלו MECA-10 P2P. מקור – הובלו.

ה-MECA-10 P2P, רפרנס 414.CI.5190.VR.XBT18 , מגיע עם גוף קרמי שחור בקוטר של 45 מ”מ, כשהוא עמיד למים בעומק של עד ל-100 מטרים והוא מגיע עם לוח סקלטון בצבע כחול.

הצלחתם לרכוש ? תתחדשו? לא בטוח …

הובלו השיקה את השעון החדש בהונג קונג השבוע, כשהיא משתפת פעולה עם חברת OSL, חברה מהונג קונג שעוסקת בבדיקות רקע ובדיקות למניעת הלבנת כספים, שתבדוק כל אחד ואחר מרוכשי השעוני החדשים ותטפל במנגנון התשלומים מבוסס מטבע הביטקוין, כשכאמור, לפי מנכ”ל OSL, ווין טרנץ’, הובלו כבר קיבלה מעל ל-210 הזמנות עבור השעון החדש, מעל לכמות היחידות שהחברה הודיעה שתייצר מה-MECA-10 P2P, אם כי ב-OSL אומרים כי לא כל אדם שיבקש לרכוש את השעון החדש יוכל לרכוש אותו בסופו של דבר, זאת כמובן במקרה שלא יעבור את בדיקות הרקע הקפדניות של החברה, כשבמקרה כזה, זכות הרכישה תעבור לאדם הבא בתור ברשימה. הובלו צפויה להתחיל לשלוח את שעוני ה-MECA-10 P2P לרוכשים במהלך חודש ינואר הקרוב.

לאתר הובלו העולמי